Albacall
Kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Profesional Laptop; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 2 1 2

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. shes super Laptop DELL profesional per Autocad 3dmax, SSD 128g , Nividia card grafice core i5 E6430 gjen3 Kasa alumini 340euro

  ewww.myshop.alTirane, shesim Laptop DELL i5 i \ardhur nga Anglia me keto parametra:Intel Core i5 2.7GHz, 128 SSD, 8GB RAM14.1" WLED Anti-Glare LED Display (1366x768)Intel® HD Graphics with dynamic...
 2. Tirane, shes Laptop Hp Pavilion15 gjen4 .15.6inch. 8 giga ram.1 Tera hdd 350 Euro

  HP Pavilion 15-p104na Notebook PC (Intel Core i3-4030U with Intel HD Graphics 4400, 8 GB RAM, 1TB HDD, Windows 10  Cel. : 0673434532
 3. Tirane, shes Laptop Super ASUS Touchscreen cori3, gjen4 ultrabook 370 Euro

  Price:
  370eu
  Ardhur nga ANGLIA


  13.3inch HD 1366x768 resolution with 360 degree rotating touchscreen. Flip works as a laptop or a tablet. keyboard and touchpad lock automatically to...
 4. AUTOCAD, 3D MAX, GAMING LAPTOP, SUPER WORKSTATION DELL PRECIZIION M6700 I7 2.7 ghz. 2giga dedikuar 17.3 INCH EKRANIN , OCTA CORE 2.7 14 giga RAM, DUAL SSD+HDD. NIVIDIA QUADRO

  AUTOCAD, 3D MAX, GAMING LAPTOP,SUPER WORKSTATION DELL PRECIZIION I7,17.3 INCH EKRANIN,
  Octa threats CORE 2.7 turbo boost 3.2 ghz ,16giga RAM,DUAL SSD+HDD,
  Me dy karta grafike,
  NIVIDIA QUADRO...
 5. Tirane, shes Laptop DELL XPS 380 Euro

  DELL XPS x20 8 giga ram

  hardisk 500 giga

  Grafic card Nividia G Force 1025 mb 6000 mb share

  Schhreen retina, anti glare 15.6 inch

  Cel. : 0673434532
 6. Tirane, shes PC Pc Hp smallform 6000 2.6 dual core, 3giga ram,250 hdd, 65 Euro

  Product Specifications

  CPU: Intel Pentium Dual Core E5300 @ 2.6GHz
  RAM: 4GB
  HDD: 160 deri 250 GB
  OS: Windows 7 Professional
  Optical Drive:

  Also Included With Your Order:
 7. Tirane, shes PC HP Compaq Desktop PC 8100 Intel Core i3 530 (2.93 GHz) 4GB ram 250 hdd 99 Euro

  HP Compaq Desktop PC 8100 Intel Core i3 530 (2.93 GHz) 4GB 250 giga HDD Windows 7 Professional 64-Bit

  Cel. : 0673434532
 8. Shesim Tablet Dell Latitude profesional per Servise makinash, ekonomist etj ,64ssd, 210euro Win 8.1 me dockinstation

  Shesim tablet Dell latitude profesionale per servise me dockinstation te ardhur nga Anglia Win 8Tel. : 0673434532Cel. :z
 9. Tirane, shes Laptop Elitebook 2530p 12.5 inch coredue 110Euro

  Hp elitebook 2530p Core due x200s 12.2 inch , 160 hdd,, 4 giga ram, kasa prej gome anti shock,eshte shume i perdorshem per servise dhe student.
  Cel. : 0673434532
 10. SUPER OFERT shes Dell latitude cori i5 2.5 ghz, 4 giga ram, 15.6 inch ,tastjer numerike 229eur

  Spec Highlights

  15.6-inch LED backlit display (Full HD 1080p)
  2.5 GHz Intel Core i5-2632QM quad-core processor
  320TB Serial ATA hard drive (7400 RPM)
  4 GB installed RAM
  intel Hd 3000...
 11. Tirane, shes Laptop Hp Probook 6555b per servise makinash ,port seriale,grafic kard dedikuar 512 AMD per Autocad 3dmax etj

  Shes HP Probook 6555b,

  4giga Ram

  Grafic card AMD 512 Dedikuar 1600 mb share

  Port seriale per Servise makinash etj

  Screen 15.6 inch
  Hdd 160 giga
 12. AUTOCAD,3d MAX ,SUPER ELITEBOOK 8460p cori i7, 2.7ghz procesori 8cpus,AMD RADEON ,1giga DEDIKUAR

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=424589&d=1498467119http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=424594&d=1498467141SPECIFICATION SUPER WORKSTAION PER PUNIME AUTOCAD, 3DMAX,...
 13. Shes Laptop Dell profesional cori i 7, 8 giga ram , SSD 256 giga ose Hdd 320 15.6 ich ekrani tastjer numerike E 6520 ,410 eur

  ​DELL Profesional laptop biznes, ky lloj laptopi eshte nje laptop nga serit e laptopeve professional 2.8ghz procesori ,8giga ram, Nividia Quadro Nvs 4 giga share , 521 dedikate mb grafic card.Keto...
 14. Super Oferte DELL profesional CORE i5 ,gjenerat e 3 , 8 Giga Ram 15.6 inch ekrani 289 euro

  ​PerformanceThe Sandy Bridge CPU, Core i5-gjen 3 (2x2.6 GHz) is a business processor with AES functionality (fast encryption) and an improved dual channel DDR3 memory controller (max. 8 GB...
 15. Shes Laptop HP Probook core I5 Gjenerat 3 profesional laptop 15.6, 4 giga ram 260 Euro

  Hp Probook 6570 profesional laptop ,core i5 ,4 giga ram , 320 hdd , kasa alumini ,webcam, 15.6 inch ekrani.etjGraphic card. Intel Hd 4000 , 2000mb shareCel. : 0673434532
 16. Super Oferte Laptop Toshiba satellite 2giga ram webcam 115 Euro

  Laptopi eshte ne gjengje shume te mire, ardhur nga Anglia.ekran hd, webcam dabell bateri etj.

  Windows Vista® Business 32-bit or 64 bit Edition (pre-installed, Toshiba-HDD recovery) + Downgrade...
 17. Super Okazion Fujitsu Siemens made in Japan Cori i3, 8 Giga Ram, webcam, procesor 2.5ghz 180eur 13.3 inch

  aeSpecifications: INTELCORE I i3 2.8 GHZ8 GIGA RAM1700MB GRAPHIC KARD INTEL HD [B]3000WEBCAM CD DVD R USB 3,0ETJ-Cel. : 0673434532tjtv
 18. Tirane, okazion Laptop Profesional Thinkpad Lenovo cori I5,4gigaram T430 gjen3, ,320hdd,14.1 230 Euro

  Profesional Thinkpad Lenovo cori I5,4giga ram,320hdd,14.1, webcam integrate,usb3.0,usb sata,1600 mb grafic card INTEL HD 3000 . Etj..Cel. : 0673434532ve
 19. Ofert per student shes Laptop profesional toshiba sat pro 115Euro

  Toshiba satellite pro 2giga ram 160 hdd 13.3 inch Webcam integruar etj Cel. : 0673434532
 20. Tirane, shes Laptop DELL XPS Ultrabook 300 Euro

  Super Super Dell Xps 13inch slim laptop
  4 giga Ram
  120 ssd hardisk
  hdmi port  D
  Cel. : 0673434532
 21. Tirane, oferte Laptop Workstation per Arkitekt 8540P

  HP EliteBook Mobile Workstation 8540P - 15.6" - Corei5 - Windows 7 Pro 64-bit - 4 GB RAM - 250 GB HDD

  Super ofert, laptopi eshte ne gjendje te shkelqyer ardhur nga Australia.Kryesisht laptopi...
 22. Tirane, shes Laptop DELL E7420 GJenerat 4, SSD 128g, 4 giga Ram ,13.3 inch 290 Euro

  Dell Latitude E7240 For the original German review, see here. Dell is one of the first manufacturers migrating to the new Haswell architecture in the business range this year. The Dell Latitude E6540...
 23. Autokad Workstation HP Elitebook 8540P i5 core 15.6 inch ,, 8 giga ram , 1032 mb dedikuar grafica Nividia. 410eur

  Elitbook 8540p Workstation core i5, graphic memory total 4853mb Dedicated video memory 1048 mb 2.60 ghz, Ram 4 giga Kasa ALUMINI Laptopi eshte profesional per AUTOCAD dhe per pune GRAfice.h
 24. Tirane, okazion Laptop DELL,HP,TOSHIBA,LENOVO,FUJITSU SIEMENS ,NOVATECH 120 Euro

  Tirane, okazion Laptop DELL,HP,TOSHIBA,LENOVO,FUJITSU SIEMENS ,NOVATECH duke filluar nga 120 Euro.e
 25. Tirane, okazion Laptop WORKSTATION Elitebook 8540w.I5,per Autocad,3dmax 410 Euro

  Super laptop ,eshte nje worstation elitebook me karte grafike NIVIDIA QUADRO WITH CUDA,1giga te dedikuar, 3 giga share,ky laptop eshte adekuat per autokad, dhe per punime ne 3d, ingjinjer dhe...
 26. Per Student DELL VOSTRO 4 giga ram, grafic kard 1.64 giga ,corii 5, 13.3 inch p etj vetem 170 eur

  376508 DELL Vostro cori i5, 4 giga ram, , grafic kard 1600mb share, 64 dedikuar. light keyboard, 13.3 inch laptopi ardhur nga Anglia efshte i pershtatshem per student etj.
 27. Tirane, shes Shes tuba aspirimi te te gjitha dimesoineve. Leke

  Shesim dhe tuba aspirimi per, oxhaqe dhe lokale.Kemi te gjitha llojet e dimesioneve.Kemi kapele me me dy guzhineta dhe aks bronxi.Shesim te gjitha llojet e brrylave(aspiratore dhe kapa per guzhinen...
 28. Tirane, shes makine Ford Viti 1999, 1.300 Euro

  Karburanti: BenzinNgjyra.....: ulliriKamjo......: automatikFtohja......: KondicionerFuqia KW..: 92KM..........: 220Tipi i Makines Ford qe kemi nxjerr ne shitje eshte nje makine qe eshte perdorur nga...
 29. Tirane, shes Shesim zgara gazi per restorante dhe fast-food

  Shesim zgara 1/40 e thjeshte 26500 leke.Profesionale 55000 leke.

  Zgara te vogla 7400 leke-9200 leke,(bejme dhe me porosi).Gjithashtu ofrojme edhe paisje per fast-food ,te reja dhe cilesore.


  ...
 30. Tirane, shes ventilator Ventilator dhe impiante freskimi per ambiente te ndryshne

  Ventilator dhe impiante freskimi me uje per ambiente te ndryshme te nje kualiteti te larte.motori freskueseve vazhdon me 140w,175w,240w dhe260w.

  Cel. : 0683704856
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 39
Faqja 1 nga 2 1 2