Albacall
Kliko

krko:

Type: Posts; User: Arel89; Fjala/-t kye:

krko: Krkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Njoftimi: Vlora Vacation

  nga Arel89

  Vlora Vacation

  PRONOTONI PUSHIMET TUAJA VERORE!

  http://www.facebook.com/VacationVlora

  https://www.instagram.com/vlora_holiday_apartments_alb/

  na kontaktoni jeni te mirepritur ne ambjentet tona!
 2. OKAZION,Orikum shes apartament 1+1+A+verande Kati 8, vetem 311euro/m2

  Zona/Rruga : Orikum
  OKAZION per vetem 311euro/m2

  Shesim apartament ne qender te Orikumit.Apartamenti ndodhet ne katin e 8te te pallatit me ashensor dhe ka 40m2 siperfaqe te brendshme dhe 53m2...
 3. Vlore, shes apartament 1+1+BLK+garazh Kati 3, 73 m 46.500 Euro (Tek Rrapi)

  Zona/Rruga : Tek RrapiShesim Apartament rreth 150m siper Rrapit ne Vlore.Apartamenti eshte pothuajse i perfunduar dhe ndodhet ne katin e 3te te pallatit. Apartamenti ofron nje pamje shume te bukur...
 4. Durres, shes Gasonjere ME HIPOTEKE Kati 4, 32 m 540 Euro/m (Shkembi Kavajes)

  Zona/Rruga : Shkembi Kavajes Shes Gasonjere me sip 32 m2 ne plazhin e Shkembit te Kavajes ne Durres.Eshte e kompletuar e plote ne menyre moderne para 3 viteve.Shtepia eshte me hipotek ndodhet ne nje...
 5. Vlore, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 106 m 500 Euro/m (Jeronim Derada)

  Zona/Rruga : Jeronim Derada

  Shes Apartament ne Vlore me nje sip.106m2. Punimet jane teper cilesore dhe apartamenti perfundon plotesisht per 4-6muaj. Apartamenti ka hapsira te medha dhe disponon 2...
 6. Vlore, jap me qera apartament ne plazh 1+1+A+BLK Kati 4, 70 m 40 Euro (Uji i Ftohte)

  Zona/Rruga : Uji i Ftohte

  Vlore (Uji i Ftohte)
  Kapaciteti: deri ne 4 persona.
  Apartamenti ju ofron nje qendrim teper komod me kushte shume te mira dhe nje verande me pamje nga deti.
  Apartamenti...
 7. Vlore, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 64 m 720 Euro/m (prane Restorant Pulebardhes Rradhime)

  Zona/Rruga : RradhimeApartament pushimesh i kompletuar ne RradhimeShesim apartament pushimi te kompletuar ne zonen e Rradhimes (prane restorant Pulebardha).Apartamenti ka nje siperfaqe prej 64m2 ,me...
 8. Vlore, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 120 m 750 Euro/m (Uji i Ftohte)

  Zona/Rruga : Uji i FtohteApartament pushimesh me sip. 120m2 i mobiluar komplet ,me ballkon tek Uji i Ftohte ne Vlore,30m prane shetitores se Lungomare qe do te realizohet deri veren e...
 9. Vlore, jap me qera zyre/ambjent biznesi Kati 2, 430 m 499 Euro (Transballkanike)

  Zona/Rruga : TransballkanikeJap me qera ambjent me nje siperfaqe 430m/2 ne katin e dyte te nje pallati te ri ne rrugen Transballkanike ne vijen e pare.Pallati eshte i njejte ku ndodhet edhe AZA...
 10. Vlore, shes apartament 2+1 Kati 3, 86 m 395 Euro/m (Rruga Transballkanike)

  Zona/Rruga : Rruga Transballkanike

  Shesim nje apartament ne katin e trete te pallatit. apartamenti ka 2 dhoma gjumi dhe nje ambjent ndenje plus guzhine. Apartamenti perfundon per nje periudhe...
 11. Vlore, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 5, 67 m 40.000 Euro (Tek Rrapi)

  Zona/Rruga : Tek Rrapi

  Apartament 1+1 me sip. 67m2 tek zona e Rrapit ne Vlore.
  Apartamenti eshte sapo i perfunduar dhe disponon dokumenta te rregullta. Kati i peste dhe ofron pamje nga deti.
  ...
 12. Vlore, ofroj Apartament/e ne Vlore ne kembim me nje ne Tirane (VLore)

  Zona/Rruga : VLore
  Ofroj apartamente ne Vlore per nderrim me nje apartament ne Tirane.Sipas cmimit mund te ofroj dhe 2 Apartamente per nje apartament ne Tirane

  Cel. : 00355696670629
  Email:...
 13. Vlore, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 104 m 420 Euro/m (Rruga Transballkanike)

  Zona/Rruga : Rruga Transballkanike

  OKAZION- SHITJE APARTAMENTI NE RRUGEN TRANSBALLKANIKE per vetem 420euro/m2 dhe 500m nga deti

  Investioni ne te ardhme, blini tani apartament me nje cmim teper...
 14. Okazion Vlore,Orikum shes apartament 2+1+A+BLK Kati 8, vetem per 320euro/m2

  Zona/Rruga : Orikum

  OKAZION vetem per 320euro/m2
  Shesim apartament ne qender te Orikumit.Apartamenti ndodhet ne katin e 8te te pallatit me ashensor dhe ka 78m2 siperfaqe te brendshme dhe 53m2...
 15. Vlore, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 4, 73 m 799 Euro/m (Uji i ftohte)

  Zona/Rruga : Uji i ftohte Shitet apartament ne vijen e pare te ndertimit ne zonen e Ujit te Ftohte, ne Vlore. Apartamenti eshte vetem 20metra nga deti dhe ka pamje te plote nga shetitorja Lungomare...
 16. Vlore, jap me qera apartament Kati 3, 120 m ,duke filluar nga 35 Euro/nata (Uji i Ftohte)

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=278621&d=1433495554

  Zona/Rruga : Uji i Ftohte

  Apartament pushimi me sip. 120m2 ,me ballkon tek Uji i Ftohte ne Vlore.

  Apartament modern ne...
 17. Vlore, jap me qera apartament 3+1 Kati 8, 130 m ,duke filluar nga 35 Euro/nata (Lagjia Centrale)

  Zona/Rruga : Lagjia Centrale

  Apartament pushimesh me sip. 130m2 dhe Verande ne Vlore.Apartament modern ne katin e 8-te te pallatit me ashensor ju ofron nje qendrim teper komod per pushimet tuaja.3...
 18. Apartments in Orikum from 15euro//Orikum-qender Apartament + Verande , pamje nga deti duke filluar nga 15euro/nata

  --------------------------------English Version--------------------------------------The apartments are located on the 8th floor (terrace) of the palace and have a larger surface veranda which...
 19. Apartments in Orikum from 15euro-Sea View//Apartament + Verande , pamje nga deti duke filluar nga 15euro/nata

  --------------------------------English Version--------------------------------------The apartments are located on the 8th floor (terrace) of the palace and have a larger surface veranda which...
 20. Vlore, jap me qera apartament Kati 4, 65 m 35 Euro/nata (Rradhime)

  Rradhime Apartamente me verande dhe pamje nga deti.
  Zona: Rradhime, Vlore ( prane Restorant "Pulebardha")
  Kapaciteti: deri ne 4 persona.
  Apartamenti ju ofron nje qendrim teper komod me kushte...
 21. Vlore, ofroj vend pune Inxhinier ndertimi

  Kerkohet inxhinier ndertimi me eksperience pune te pakten 7-10 vjecare. Vendi i punes eshte nje nyje e prodhimit te betonit ne Vlore. Kerkohet eksperiece ne kete fushe apo fusha te ngjashme. Zoterimi...
 22. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 110 m 22.000 Leke (Tek KMY))

  Jap me qera apartament 110 m2 shume prane KMY .
  Aparatamenti eshte ndertuar para 2 viteve dhe ndodhet ne nje zone me infrastrukture e zhvillim mjaft te mire.Ndodhet ne katin e katert te pallatit i...
 23. Durres, jap me qera garsonier 32 m 15 Euro/nata (Shkembi Kavajes)

  Zona/Rruga : Shkembi Kavajes

  Jap me qera per muajit e veres Gasonjere me sip 32 m2 ne plazhin e Shkembit te Kavajes ne Durres.
  Eshte e kompletuar e plote ne menyre moderne para 2 viteve.Do te...
Trego rezultatin 1 deri 23 nga 23