970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: Graphic Art Design; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Dizenjator/e Art Direktor

  Kerkojme Dizenjator/e me eksperienc ne programet: CorelDRAW,Illustrator e Photoshop.
  Punesim me kohe te plote, rroge + sigurime shoqerore.


  Dizenjot i perkasin fushes se shtypshkronjes
  ...
 2. Tirane, ofroj vend pune Menaxher/e

  Kompania Graphic Art Shpk kerkon te zgjeroje Stafin e saj:

  Kerkojme Menaxher/e me eksperience ne trajtimin e porosive tek bizneset.
  Klientat lidhin kontratat ne ambientin e firmes te tij....
 3. Tirane, Ofroj vend pune Asistente Zyre F

  Kompania Graphic Art kerkon te punesoje ne posicionin Asistente Zyre F

  Aplikanti duhet te plotesoje keto kritere:


  Te kete mbaruar arsimin e larte
  Te dije te perdore mire PC paketen office...
 4. Tirane, ofroj vend pune jurist/e

  Firma Graphic Art

  Kerkon jurist/e.Kandidati duhet te plotesoj keto kritere:
  - Te kete perfunduar Fakultetin e Drejtesise
  - Te kete minimalisht 2 vjet eksperienca pune ne kete sektore
  - Te...
 5. Kerkojme Punonjes/e ne pozicionin "Marketing"

  Kompania Graphic Art Shpk kerkon te zgjeroje Stafin e saj:

  Kerkojme Punonjes/e ne pozicionin "Marketing"

  Detyrat e Marketingut jane:
  Te kontaktoje Bisneset me kontaktet e sjellura nga...
 6. Shperndares full-time me motorr

  Kompania "Graphic Art Shpk" kerkon te punesoje Shperndares full-time me motorr.

  Aplikanti duhet te permbaje keto kritere:


  Te disponoje patente motorri
  Te disponoje motorr
  Te jete...
 7. Tirane, ofroj vend pune Shofer

  Kompania Graphic Art shpk kerkon te punesoje punonjes ne posicionin si Shofer


  Aplikanti duhet te kete moshe mbi 35 vjec.
  Te jete i komunikueshem etike te mire ne sjellje dhe i afte per te...
 8. Tirane, ofroj vend pune Parukiere/Estetiste

  Kompania "Graphic Art Shpk" Kerkon te punesoje Persona ne pozicionin si Parukiere dhe Estetiste.


  Kushte te mira pune
  Ambjente shume te mira
  Ofrohet Rroge e mire plus kontribute
  Ofrohet...
 9. Tirane, ofroj vend pune IT

  Graphic Art Design kerkon te punesoje IT

  Aplikanti duhet te kete keto kritere


  Te kontrolloje perdite mbarevajtjen e kompjuterave
  Te azhornoje sistemet e PC
  Te kontrolloje mbarevajtjen...
Trego rezultatin 1 deri 9 nga 9