970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: heyyytaxi; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Shofer Taksie

  Kompania Heyyytaxi kėrkon tė punėsojė shofer!
  Rroga eshte mbi mesataren e sektorit dhe makinat jane me 0 km.

  Te interesuarit duhet te disponojne patente te klasit D si dhe deshmi taksisti.


  ...
 2. Tirane, ofroj vend pune Operator Telefonik

  Kompania Heyyytaxi kerkon te punesoje operator telefonik per te ofruar sherbim taksi!
  Kerkohet:
  Te kete aftesi te mira komunikimi
  Te kete njohuri te mira mbi adresat ne Tirane
  Te jete e/i afte te...
 3. Tirane, ofroj vend pune Shofer taksie

  Kompania Heyyytaxi eshte kompania me e re ne sherbimin Taxi
  qellimi I kompanise eshte qe te ofroje nje sherbim te shkelqyer per klientet e saj me shoferet me te mire ne treg.
  ne qofte se e ndieni...
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3