Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ..ose kerko ne te gjitha rubrikat
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Trego rezultatin 1 deri 40 nga 1935
Kėrkimi zgjati 0.46 Sekonda.
kėrko: Njoftimet e: TIRANA REAL ESTATE
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 23.10.2014, 07:48
PX: 0
lexuar: 1,593
Tirane, shesim lokal 200 m² 590.000 Euro (prane stadiumit Dinamo)

Zona/Rruga : prane stadiumit Dinamo ..

Tirane, shesim Lokal prane stadiumit Dinamo. Lokal me siperfaqe totale 200 m2 nga te cilat 120 m2 jane ne katin perdhe dhe 80 m2 bodrum. Lokali eshte ne...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 23.10.2014, 07:48
PX: 0
lexuar: 433
Tirane, shesim dyqan Kati 1, 120 m² 155000 Euro (Sokrat Mosko, ne Kombinat.)

Zona/Rruga : Sokrat Mosko, ne Kombinat.

Tirane, shesim dyqan ne Rr. Sokrat Mosko, ne Kombinat. Dyqan+ WC ne siperfaqe 120 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues....
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 23.10.2014, 07:48
PX: 0
lexuar: 1,547
Tirane, shesim dyqan 60 m² 170.000 Euro (Rr. Irfan Tomini)

Zona/Rruga : Rr. Irfan Tomini ..

Tirane, shesim Dyqan ne Rr. Irfan Tomini. Dyqan me siperfaqe 60 m2, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues. Dyqani ka fasade xhami, mundesi rreklamimi dhe...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 23.10.2014, 07:48
PX: 0
lexuar: 971
Tirane, shesim ambjent biznesi 89 m² 2.500 Euro/m² (Rr. Sami Frasheri, prane Liqenit.)

Zona/Rruga : Rr. Sami Frasheri, prane Liqenit.

Tirane, shesim Ambient Biznesi ne Rr. Sami Frasheri, prane Liqenit. Ambient+1wc me siperfaqe 89 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne nje pallat...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 23.10.2014, 07:48
PX: 0
lexuar: 1,014
Tirane, shesim dyqan 105 m² 2.000 Euro/m² (tek Liqeni.)

Zona/Rruga : tek Liqeni.

Tirane, shesim Dyqan ne tek Liqeni. Dyqan+wc, me siperfaqe 105 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje ndertimi te ri. Dyqani ka akses me rrugen...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 23.10.2014, 07:48
PX: 0
lexuar: 1,984
Tirane, shesim dyqan 23 m², 50.000 Euro (Rr. Siri Kodra)

Zona/Rruga : Rr. Siri Kodra.

Tirane, shesim Dyqan ne Rr. Siri Kodra. Dyqan me siperfaqe 23 m2, i shtruar me pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti eshte i pershtatshem per...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 23.10.2014, 07:48
PX: 0
lexuar: 1,257
Tirane, shesim ambjent biznesi 430 m² 1.500 Euro (Rr. e Bogdaneve)

Zona/Rruga : Rr. e Bogdaneve ..

Tirane, shesim Objekt Biznesi ne Rr. e Bogdaneve. Objekt dublex me nje siperfaqe 430 m2+ verande me siperfaqe 40 m2 , eshte i organizuar ne 2 kat, kati i I me nje...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 23.10.2014, 07:48
PX: 0
lexuar: 1,374
Vlore, shesim hotel Kati 2, 380 m² 1.700.000 Euro (Radhime, Vlore)

Zona/Rruga : Radhime, Vlore ..

Vlore, shesim Hotel ne Radhime. Hotel 2 kat me nje siperfaqe ndertimi 380 m2 dhe siperfaqe trualli 1000 m2. Hotel 2 kat, eshte I shtruar ne pllake, i perbere nga 10...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 23.10.2014, 07:48
PX: 0
lexuar: 140
Sarande, shesim objekt 4 kat, 1.000 m² 350.000 Euro (prane ish-kampit te puntoreve.)

Zona/Rruga : prane ish-kampit te puntoreve.

Sarande, shesim Objekt 4 kat, prane ish-kampit te puntoreve. Objekt 4 kat me siperfaqe 1000 m2, eshte akoma ne ndertim, eshte i pershtatshem per...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 23.10.2014, 07:48
PX: 0
lexuar: 1,373
Tirane, shesim dyqan 48 m² 72.000 Euro (Shetitorja Lasgush Poradeci, prane Farit.)

Zona/Rruga : Shetitorja Lasgush Poradeci, prane Farit ..

Tirane, Shesim Dyqan ne Shetitoren Lasgush Poradeci, prane Farit.
Dyqan me siperfaqe 48 m2, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri ne...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 23.10.2014, 07:48
PX: 0
lexuar: 3,586
Tirane, shesim dyqan 40 m² 3.000 Euro/m² (Rr. Elbasanit)

Zona/Rruga : Rr. Elbasanit ..

Tirane, shesim dyqan ne Rr. Elbasanit. Dyqan me nje siperfaqe 40 m2, ndodhet ne katin perdhe.
Cmimi 3000 Euro/m2.
-Dyqan ne katin perdhe me siperfaqe 43 m2.
Cmimi 3000...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 23.10.2014, 07:48
PX: 0
lexuar: 675
Tirane, shesim ambjent biznesi 34 m², gjysem bodrum, 52.000 Euro (Rr. Kavajes.)

Zona/Rruga : Rr. Kavajes.

Tirane, shesim Ambient biznesi ne Rr. Kavajes. Ambient +wc , me siperfaqe 34 m2, eshte I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje ndertimi te ri. Ambienti eshte...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 23.10.2014, 07:48
PX: 0
lexuar: 536
Tirane, shes lokal 95 m² 680 Euro/m² (Selite, prane Eleonores)

Zona/Rruga : Selite, prane Eleonores

Tirane, shes Lokal ne Selite, prane Eleonores. Lokal me siperfaqe 95 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Lokali eshte i...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 23.10.2014, 07:48
PX: 0
lexuar: 1,524
Tirane, shesim dyqan 115 m² 2.700 Euro/m² (Rr. Qemal Stafa)

Zona/Rruga : Rr. Qemal Stafa ..

Tirane, shesim Dyqan ne Rr. Qemal Stafa. Dyqan me siperfaqe 115 m2, i shtruar me pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Dyqani ndodhet buze rruge, ka...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 23.10.2014, 07:48
PX: 0
lexuar: 110
Tirane, shesim magazine 80 m², 800 Euro/m² (Rr. Barrikadave, prane Prokurorise.)

Zona/Rruga : Rr. Barrikadave, prane Prokurorise.

Tirane, shesim Magazine ne Rr. Barrikadave, prane Prokurorise. Magazine gjysme bodrum me siperfaqe 80 m2. Eshte i pershtatshem cdo lloj biznesi....
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 23.10.2014, 07:48
PX: 0
lexuar: 1,343
Tirane, shesim dyqan 168 m² 90000 Euro (zona e Freskut, prane Teleferikut)

Zona/Rruga : zona e Freskut, prane Teleferikut ..

Tirane, Shesim Dyqan ne zonen e Freskut, prane Teleferikut. Dyqan me siperfaqe totale 168 m2, ndodhet ne katin perdhe me pamje nga rruga ne nje...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 23.10.2014, 07:48
PX: 0
lexuar: 2,875
Tirane, shesim dyqan 49 m² 3.100 Euro/m² (Prokuroria, Rr. Mine Peza)

Zona/Rruga : Rr. Mine Peza ..

Tirane, shesim dyqan ne Rr. Mine Peza. Dyqan me siperfaqe 49.64 m2, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.
Cmimi 3100...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 23.10.2014, 07:48
PX: 0
lexuar: 131
Tirane, shesim ambjent biznesi 40 m² 30.000 Euro (Ne Kashar)

Zona/Rruga : Ne Kashar

Tirane, shesim Ambjent Biznesi ne Kashar, mbas Casa Italia. Ambjent me siperfaqe 40 m2, i shtruar ne beton, ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri. Ambjenti ka fasade...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 23.10.2014, 07:48
PX: 0
lexuar: 2,777
Tirane, shesim dyqan 40 m² 2.000 Euro/m² (Rr. Komuna e Parisit)

Zona/Rruga : Rr. Komuna e Parisit ..

Tirane, shesim Dyqan ne Rr. Komuna e Parisit, prane Kristal Center. Dyqan me siperfaqe 40 m2, i shtruar me pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri....
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 23.10.2014, 07:48
PX: 0
lexuar: 139
Tirane, shesim ambjent biznesi 209 m², 2.200 Euro/m² (Rr. Brigada VIII, zona Bllok.)

Zona/Rruga : Rr. Brigada VIII, zona Bllok.

Tirane, shesim Ambjent Biznesi ne Rr. Brigada VIII, zona Bllok. Ambjent me siperfaqe 209 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 23.10.2014, 07:48
PX: 0
lexuar: 1,842
Tirane, shesim dyqan 50 m² 300.000 Euro (Rr. Sami Frasheri, prane sheshit Willson.)

Zona/Rruga : Rr. Sami Frasheri, prane sheshit Willson ..

Tirane, shesim Dyqan ne Rr. Sami Frasheri, prane sheshit Willson. Dyqan me siperfaqe 50 m2 + Wc i shtruar me pllake ndodhet ne katin perdhe...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 23.10.2014, 07:48
PX: 0
lexuar: 2,170
Tirane, shesim dyqan 200 m² 1.500 Euro/m² (Rr. Nacionale Tirane-Kamez)

Zona/Rruga : Rr. Nacionale Tirane-Kamez ..

Tirane, shesim Dyqan ne Rr. Nacionale Tirane-Kamez. Dyqan me siperfaqe 200 m2 ndodhet ne katin perdhe dhe eshte ne faze perfundimi. Ambienti ka mundesi...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 23.10.2014, 07:48
PX: 0
lexuar: 56
Tirane, Shesim Dyqan Kati 1, 57 m² 2.500 Euro/m² (Rr. Perlat Rexhepi, zona Bllok.)

Zona/Rruga : Rr. Perlat Rexhepi, zona Bllok.

Tirane, Shesim Ambjent Biznesi ne Rr. Perlat Rexhepi. Ambjent+Wc, me siperfaqe 57m2, ndodhet ne nje pallat te ri. Ambjenti eshte i pershtatshem per cdo...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 23.10.2014, 07:48
PX: 0
lexuar: 3,994
Tirane, shesim lokal 89.7 m² 300.000 Euro (prane Sheshit Wilson, Tirane e Re)

Zona/Rruga : prane Sheshit Willson, Tirane e Re ..

Tirane, shesim Dyqan prane Sheshit Willson. Dyqan me nje siperfaqe 89.7 m2, i rregulluar dhe i mobiluar per lokal ne menyre bashkohore, ka nje...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 23.10.2014, 07:48
PX: 0
lexuar: 423
Tirane, shesim dyqan 217 m² 1.200 Euro/m² (Selite, prane Eleonores)

Zona/Rruga : Selite, prane Eleonores

Tirane, shesim Dyqan ne Selite, prane Eleonores. Dyqan me siperfaqe 217 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Dyqani ka fasade...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 23.10.2014, 07:48
PX: 0
lexuar: 2,780
Tirane, shesim dyqan 70 m² 140.000 Euro (Rr.Fortuzi, Rr.Durresit)

Zona/Rruga : Rr. Fortuzi ..

Tirane, shesim dyqan ne Rr. Fortuzi. Dyqan me siperfaqe 70 m2, i sapo rikonstruktuar, ndodhet ne pallat ekzistues, kati i pare me pamje nga rruga.
Cmimi 140000...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 23.10.2014, 07:45
PX: 0
lexuar: 1,730
Tirane, Japim me Qera Ambient per Zyre 60 m² 35.000 Leke (Rr. 5 Maji)

Zona/Rruga: Rr. 5 Maji ..

Tirane, Japim me Qera Ambient per Zyre ne Rr. 5 Maji. Zyre me siperfaqe 60m2, i shtruar me pllake ndodhet ne katin perdhe te nje vile 2 kateshe, buze rruge. Parkim...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 23.10.2014, 07:45
PX: 0
lexuar: 1,680
Tirane, Japim me Qera Zyre Kati 1, 120m² 1.900 Euro (Rr. Budi, prane drejtorise se Higjenes)

Zona/Rruga: Rr. Budi, prane Drejtorise se Higjenes.

Tirane, Japim me Qera Ambient per Zyre ne Rr. Budi, prane Drejtorise se Higjenes. Ambient me siperfaqe 120m2 i shtruar totalisht me parket cilesor...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 23.10.2014, 07:45
PX: 0
lexuar: 2,037
Tirane, japim me qira zyre Kati 1, 72 m² 350 Euro (prane Kompleksit Dinamo)

Zona/Rruga: prane Kompleksit Dinamo ..

Tirane, japim me qira Ambient dublex i pershtatshem per zyre prane Kompleksit Dinamo. Ambient me siperfaqe 72 m2 i shtruar me pllake dhe parket ndodhet ne...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 23.10.2014, 07:45
PX: 0
lexuar: 23
Tirane, Jap me Qera Zyre Kati 5, 82m² 300 Euro (Ibrahim Rugova)

Zona/Rruga : Ibrahim Rugova

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Ibrahim Rugova, prane Taiwan. Ambient Zyre me siperfaqe 82m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 23.10.2014, 07:45
PX: 0
lexuar: 596
Tirane, japim me qira magazine 400 m² dhe 2000 m2 Truall, 1.200 Euro (Rr. Tirane Durres, Vaqarr.)

Zona/Rruga : Rr. Tirane Durres, Vaqarr.

Tirane, jap me qira Magazine ne Rr. Tirane - Durres, Vaqarr. Magazine me siperfaqime 400 m2 dhe lartesi 5 m, truall me siperfaqe 2000 m2, eshte e rrethuar, ka...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 23.10.2014, 07:45
PX: 0
lexuar: 425
Tirane, japim me qera ambjent biznesi Kati 2, 360 m² 3.000 Euro (Papa Gjon Pali II)

Zona/Rruga : Papa Gjon Pali II

Tirane, japim me qira Ambient Zyre ne Rr. Papa Gjon Pali II. Ambient zyre me siperfaqe 350 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri....
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 23.10.2014, 07:45
PX: 0
lexuar: 1,811
Tirane, japim me qera 3.500 Euro (Rr. Gjik Kuqali, prane Kompleksit Dinamo)

Zona/Rruga : Rr. Gjik Kuqali, prane Kompleksit Dinamo ..

Tirane, japim me qira Ambient biznesi ne Rr. Gjik Kuqali, prane Kompleksit Dinamo.
Vile 3 kate dhe 1 kat podrum per parkim me siperfaqe...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 23.10.2014, 07:45
PX: 0
lexuar: 1,228
Tirane, japim me qera zyre 303 m² 11 Euro/m2 (Rr. Sami Frasheri)

Zona/Rruga : Rr. Sami Frasheri ..

Tirane, japim me qira Ambient zyre ne Rr. Sami Frasheri, ne Ish Bllok. Ambient me siperfaqe 303 m2 i ndare ne zyra. Ambienti eshte shtruar ne pllake dhe parket,...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 23.10.2014, 07:45
PX: 0
lexuar: 537
Tirane, japim me qera magazine 105 m² 45.000 Leke (Rr. Ali Demi.)

Zona/Rruga : Rr. Ali Demi..

Tirane, japim me qira Magazine ne Rr. Ali Demi. Magazine me siperfaqe 105 m2, eshte e shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje ndertimi te ri. Ambienti...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 23.10.2014, 07:45
PX: 0
lexuar: 132
Tirane, japim me qera magazine 1.125 m² 3.000 Euro (Autostraden Tirane - Durres, Km 6.)

Zona/Rruga : Autostraden Tirane - Durres, Km 6.

Tirane, japim me qira Kapanon ne Autostraden Tirane - Durres, Km 6. Kapanoni me siperfaqe 1125 m2 dhe lartesi 7.5 m, eshte i paisur me zyra me...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 23.10.2014, 07:45
PX: 0
lexuar: 35
Tirane, Japim me Qera Zyre Kati 2, 145 m² 600 Euro (Rr. Perlat Rexhepi.)

Zona/Rruga : Rr. Perlat Rexhepi.

Tirane, jap me qira Ambient Zyre ne Rr. Perlat Rexhepi. Ambient me siperfaqe 145 m2, i shtruar me pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Ambienti...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 23.10.2014, 07:45
PX: 0
lexuar: 373
Tirane, japim me qera dyqan 200 m² 1.500 Euro (Bulevardin Bajram Curri, prane karburant Kastrati)

Zona/Rruga : Bulevardin Bajram Curri, prane karburant Kastrati

Tirane, japim me qira Dyqan ne Bulevardin Barjam Curri, prane Karburant Kastrati. Dyqan+3WC, me siperfaqe 200 m2, i shtruar ne pllake,...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 23.10.2014, 07:45
PX: 0
lexuar: 2,079
Tirane, japim me qera magazine 200 m² 500 Euro (bllokun e Vilave Selite)

Zona/Rruga : Bllokun e Vilave Selite ..

Tirane, japim Ambient me Qira ne bllokun e Vilave Selite. Ambient me siperfaqe 200 m2 i shtruar me pllake ndodhet ne katin e perdhe te nje vile. Ambienti...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 23.10.2014, 07:45
PX: 0
lexuar: 1,193
Tirane, jap me qera Ambient Biznesi 80 m² 300 Euro (Rr. Haxhi Dalliu, prane Bulevardit Zogu I.)

Zona/Rruga : Rr. Haxhi Dalliu, prane Bulevardit Zogu I.

Tirane, jap me qira Ambient Biznesi ne Rr. Haxhi Dalliu, prane Bulevardit Zogu I. Ambient me siperfaqe 80 m2, eshte i shtruar ne pllake,...
Trego rezultatin 1 deri 40 nga 1935

 
Shko tek

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2014, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"