kėrko:

Type: Posts; User: Super Offer; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, jap me qera garsonier Kati 5, 33 m² 12.000 Leke (Nexho Konomi)

  Zona/Rruga : Nexho Konomi

  Jap Garsoniere me qera vetem per 2 vajza ne nje kompleks shume te qete dhe te bukur, kompleksi me manaxhim dhe i rregullt shume pran Astir.

  Ambienti eshte bosh dhe...
 2. Puke, ofroj vend pune Operator HEC

  Ofrohet vend pune inxhinier dhe teknik te kualifikuar ne pozicionin e operatorit te HEC, kush e gjen veten tna kontaktoj. Paga shume mire.

  Aplikim urgjent ne admirim.toska.ing@gmail.com

  Data e...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2