kėrko:

Type: Posts; User: NOA sha; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 8 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Oficer i Rekuperimit tė Kredive, Zona Tiranė

  Oficer i Rekuperimit tė Kredive, Tiranė

  Oficeri i Rekuperimit tė Kredive siguron mbledhjen e kredive tė humbura (90+ DPD) si dhe rekuperimin e portofolit tė kredive tė fshira nėpėrmjet ndėrmarrjes...
 2. Kukes, ofroj vend pune Oficer Kredie, Dega Kukes

  Oficeri i Kredisė siguron arritjen e objektivave vjetore dhe mujore pėr rritjen dhe cilėsinė e portofolit duke identifikuar oportunitetet e shitjes dhe gjenerimin e klientėve tė rinj duke qenė...
 3. Lezhe, ofroj vend pune Oficer Kredie, Dega Lezhė

  Qėllimi i punės:
  Oficeri i Kredisė siguron arritjen e objektivave vjetore dhe mujore pėr rritjen dhe cilėsinė e portofolit duke identifikuar oportunitetet e shitjes dhe gjenerimin e klientėve tė...
 4. Berat, ofroj vend pune Oficer Kredie, Dega Berat

  Qėllimi i punės:
  Oficeri i Kredisė siguron arritjen e objektivave vjetore dhe mujore pėr rritjen dhe cilėsinė e portofolit duke identifikuar oportunitetet e shitjes dhe gjenerimin e klientėve tė...
 5. Lushnje, ofroj vend pune Specialist Shėrbim Klienti, Dega Lushnje

  Siguron njė eksperiencė tė shkėlqyer klienti duke ofruar informacion tė plotė dhe cilėsor, duke shpjeguar, mbėshtetur, kėshilluar dhe informuar klientėt pėr tė gjitha shėrbimet/produktet e kompanisė...
 6. Shqiperi, ofroj vend pune Manaxher i Marredhenieve me Palet e Treta, Rajoni Jug

  Qėllimi i punės:
  Ndėrton dhe mirėmban zhvillimin e partneriteteve dhe rrjetit tė referuesve pėr tė mbėshtetur aktivitetin e segmentit tė biznesit, si nėpėrmjet rrjetit tė degėve ashtu edhe nėpėrmjet...
 7. Lushnje, ofroj vend pune Oficer Kredie, Dega Lushnje

  Oficeri i Kredisė siguron arritjen e objektivave vjetore dhe mujore pėr rritjen dhe cilėsinė e portofolit duke identifikuar oportunitetet e shitjes dhe gjenerimin e klientėve tė rinj duke qenė...
 8. Korce, ofroj vend pune Oficer Kredi, Dega Korēė

  Oficeri i Kredisė siguron arritjen e objektivave vjetore dhe mujore pėr rritjen dhe cilėsinė e portofolit duke identifikuar oportunitetet e shitjes dhe gjenerimin e klientėve tė rinj duke qenė...
 9. Vlore, ofroj vend pune Oficer Kredie, Dega Vlore

  Qėllimi i punės:Oficeri i Kredisė siguron arritjen e objektivave vjetore dhe mujore pėr rritjen dhe cilėsinė e portofolit duke identifikuar oportunitetet e shitjes dhe gjenerimin e klientėve tė rinj...
 10. Tirane, ofroj vend pune Drejtor,Njėsia Kontrolli i Vazhdueshėm&Risku Operacional

  Qėllimi i punės:
  Siguron kontrolle tė nevojshme me qėllim minimizimin e riskut financiar, operacional dhe reputacional tė kompanisė, nėpėrmjet njė proēesi tė vazhdueshėm qė pėrfshin identifikimin,...
 11. Oficer Kredie pėr qytetet: Durrės, Sukth, Elbasan, Korēė dhe Tiranė

  NOA sh.a nė kuadėr tė zgjerimit tė aktivitetit tė saj tė biznesit, kėrkon tė punėsojė Oficer Kredie pėr qytetet: Durrės, Sukth, Elbasan, Korēė dhe Tiranė.

  Qėllimi i punės:
  Oficeri i Kredisė...
 12. Tirane, ofroj vend pune Supervizor pėr Kredinė pėr Individė

  Qėllimi i punės:
  Siguron mbarėvajtjen e proēeseve operacionale dhe ofrimin e njė shėrbimi cilėsor dhe profesional pranė Agjencive tė Kredive pėr Individė.

  Pėrgjegjėsitė e pozicionit:


  ...
 13. Tirane, ofroj vend pune Specialist i Lartė nė Njėsinė e Administratės

  Qėllimi i Punės

  Siguron se tė gjitha proēeset e blerjeve nė kompani kryhen sipas politikės dhe proēedurės nė fuqi, duke siguruar vlerėn sipas buxhetit tė aprovuar. Siguron pajisjen dhe...
 14. Tirane, ofroj vend pune Oficer i Mbledhjes sė Kredive nė Vonesė

  Qėllimi i Punės
  Siguron cilėsi tė lartė tė portofolit tė kredisė duke kryer mbledhjen e hershme dhe intensive tė kredive dhe manaxhimin e vonesave me fokus normalizimin e pagesave tė kredisė duke u...
 15. Tirane, ofroj vend pune Specialist i Njėsisė sė Marrėdhėnieve me Klientin

  Qėllimi i punės:

  Inicion hartimin, zhvillimin, implementimin dhe monitorimin e strategjisė sė zhvillimit tė marrėdhėnieve me klientėt tė tė gjithė segmenteve qė u shėrben kompania. Propozon...
 16. Tirane, ofroj vend pune Manaxher pėr Marrėdhėniet me Palėt e Treta pėr Biznesin

  Qėllimi i punės:

  Ndėrton dhe mirėmban zhvillimin e partneriteteve dhe rrjetit tė referuesve pėr tė mbėshtetur aktivitetin e segmentit tė biznesit, si nėpėrmjet rrjetit tė degėve ashtu edhe...
 17. Tirane, ofroj vend pune Drejtor i Njėsisė sė Segmentit Agro

  Qėllimi i punės:

  Pėrmirėson performancėn e biznesit, duke qėnė pėrgjėgjės pėr zhvillimin e strategjive tė segmentit Agro dhe rrjedhimisht produkteve tė reja dhe/ose zhvillimin e atyre ekzistuese...
 18. Tirane, ofroj vend pune Auditor i Brendshem i Larte

  Qėllimi i punės:

  Siguron pėrfundimin me sukses tė angazhimeve tė caktuara tė auditit, duke pėrfshirė planifikimin paraprak dhe aktivitetet e mbylljes. Organizon dhe planifikon aktivitetet e...
 19. Ofroj vend pune Oficer Kredie

  NOA sh.a nė kuadėr tė zgjerimit tė aktivitetit tė saj tė biznesit, kėrkon tė punėsojė Oficer Kredie pėr qytetet:
  Pogradec, Lushnje, Fier, Lezhė, Shkodėr dhe Tiranė.

  Qėllimi i punės:

  Oficeri...
 20. Tirane, ofroj vend pune Manaxher i Marrėdhėnieve me Palėt e Treta pėr Biznesin

  Qėllimi i punės:

  Ndėrton dhe mirėmban zhvillimin e partneriteteve dhe rrjetit tė referuesve pėr tė mbėshtetur aktivitetin e segmentit tė biznesit, si nėpėrmjet rrjetit tė degėve ashtu edhe...
 21. Tirane, ofroj vend pune Drejtor i Njėsisė sė Segmentit Agro

  Qėllimi i punės:

  Pėrmirėson performancėn e biznesit, duke qėnė pėrgjėgjės pėr zhvillimin e strategjive tė segmentit Agro dhe rrjedhimisht produkteve tė reja dhe/ose zhvillimin e atyre ekzistuese...
 22. Berat, ofroj vend pune Specialist Shėrbim Klienti, Dega Berat

  Siguron njė eksperiencė tė shkėlqyer klienti duke ofruar informacion tė plotė dhe cilėsor, duke shpjeguar, mbėshtetur, kėshilluar dhe informuar klientėt pėr tė gjitha shėrbimet/produktet e kompanisė...
 23. Tirane, ofroj vend pune Specialist i Zhvillimit tė Sistemeve

  Qėllimi i punės:

  Zhvillon dhe implementon aplikacionet software, ndėrfaqet e sistemeve dhe shėrbimeve tė tjera qė pėrmirėsojne produktivitetin dhe efikasitetin e biznesit. Pėrkthen kėrkesat e...
 24. Lushnje, ofroj vend pune Specialist Shėrbim Klienti, Dega Lushnje

  Qėllimi i punės:

  Siguron njė eksperiencė tė shkėlqyer klienti duke ofruar informacion tė plotė dhe cilėsor, duke shpjeguar, mbėshtetur, kėshilluar dhe informuar klientėt pėr tė gjitha...
 25. Tirane, ofroj vend pune Specialist IT, Njėsia e Infrastrukturės IT

  Qėllimi i punės:
  Administron TIK lidhur me nivelet e sigurisė sė rrjetit kompjuterik dhe shėrbimeve tė ofruara nga Teknologjia e Informacionit, duke siguruar qėndrueshmėri, stabilitet tė shėrbimeve...
 26. Tirane, ofroj vend pune Auditor i Brendshėm, Departamenti i Auditit tė Brendshėm

  Qėllimi i punės:
  Auditori i Brendshėm siguron pėrfundimin me sukses tė angazhimeve tė caktuara tė auditit, duke pėrfshirė planifikimin paraprak dhe aktivitetet e mbylljes. Organizon dhe planifikon...
 27. Durres, ofroj vend pune Oficer Kredie i Lartė, Agjencia Sukth

  Oficeri i Kredisė siguron arritjen e objektivave vjetore dhe mujore pėr rritjen dhe cilėsinė e portofolit duke identifikuar oportunitetet e shitjes dhe gjenerimin e klientėve tė rinj duke qenė...
 28. Lushnje, ofroj vend pune Drejtor Dege, Lushnje

  Qėllimi i punės:

  Siguron arritjen e objektivave vjetore dhe mujore tė zonės gjeografike pėrkatėse pėrmes ofrimit tė coaching, heqjes sė pengesave pėr sukses dhe vepron si kampion pėr efektivitetin...
 29. Pogradec, ofroj vend pune Oficer Kredie, Dega Pogradec

  Oficeri i Kredisė siguron arritjen e objektivave vjetore dhe mujore pėr rritjen dhe cilėsinė e portofolit duke identifikuar oportunitetet e shitjes dhe gjenerimin e klientėve tė rinj duke qenė...
 30. Berat, ofroj vend pune Specialist Shėrbim Klienti, Dega Berat

  Qėllimi i punės:
  Siguron njė eksperiencė tė shkėlqyer klienti duke ofruar informacion tė plotė dhe cilėsor, duke shpjeguar, mbėshtetur, kėshilluar dhe informuar klientėt pėr tė gjitha...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 220
Faqja 1 nga 8 1 2 3 4