Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ..ose kerko ne te gjitha rubrikat
Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari

Trego rezultatin 1 deri 8 nga 8
Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.
kėrko: Njoftimet e: Fashion Desing
Rubrika: ofroj vende pune 06.02.2014, 18:56
PX: 0
lexuar: 244
postuesi Fashion Desing
Tirane, ofrohet part time modele, show girl

Nje kompani e re ne fushen e modelimit,
fotografise, reklames dhe dizenjimit, me filialet
dhe bashkepunetoret e saj edhe ne trevat e
tjera shqipfolese ne Kosove e Maqedoni, ofron
mundesi shume te...
Rubrika: ofroj vende pune 18.11.2013, 19:10
PX: 0
lexuar: 459
postuesi Fashion Desing
Tirane, ofroj vend pune part time

Nje kompani e re ne fushen e modelimit,
fotografise, reklames dhe dizenjimit, me filialet
dhe bashkepunetoret e saj edhe ne trevat e
tjera shqipfolese ne Kosove e Maqedoni, ofron
mundesi shume te...
Rubrika: ofroj vende pune 08.06.2013, 19:08
PX: 0
lexuar: 215
postuesi Fashion Desing
Tirane, ofroj vend pune part time modele

Nje kompani e re ne fushen e modelimit,
fotografise, reklames dhe dizenjimit, me filialet
dhe bashkepunetoret e saj edhe ne trevat e
tjera shqipfolese ne Kosove e Maqedoni, ofron
mundesi shume te...
Rubrika: ofroj vende pune 08.06.2013, 19:07
PX: 0
lexuar: 95
postuesi Fashion Desing
Tirane, ofroj vend pune part time parukiere stetiste

Pershendetje.
Kerkojme nje parukiere profesioniste per kompanine tone. ofrojme kushte shume te mira pune. Puna me kohe te pjesshme. preferohet pa prokupime familjare. per informacione te metejshme...
Rubrika: ofroj vende pune 05.10.2012, 19:38
PX: 0
lexuar: 130
postuesi Fashion Desing
Tirane, ofroj vend pune Parukiere

Pershendetje. Kerkojme nje parukiere profesioniste per kompanine tone. ofrojme kushte shume te mira pune. Puna me kohe te pjesshme. preferohet pa prokupime familjare. per informacione te metejshme te...
Rubrika: ofroj vende pune 05.10.2012, 19:36
PX: 0
lexuar: 268
postuesi Fashion Desing
Tirane, ofroj vend pune modele

Nje kompani e re ne fushen e modelimit,
fotografise, reklames dhe dizenjimit, me filialet
dhe bashkepunetoret e saj edhe ne trevat e
tjera shqipfolese ne Kosove e Maqedoni, ofron
mundesi shume te...
Rubrika: ofroj vende pune 14.06.2012, 12:18
PX: 0
lexuar: 183
postuesi Fashion Desing
Tirane, ofroj vend pune part time parukiere, Make Up

Pershendetje. Kerkojme nje parukiere profesioniste per kompanine tone. ofrojme kushte shume te mira pune. Puna me kohe te pjesshme. preferohet pa prokupime familjare. per informacione te metejshme...
Rubrika: ofroj vende pune 15.03.2012, 10:53
PX: 0
lexuar: 236
postuesi Fashion Desing
Tirane, ofroj vend pune Modele

Nje kompani e re ne fushen e modelimit, fotografise, reklames dhe dizenjimit, me filialet dhe bashkepunetoret e saj edhe ne trevat e tjera shqipfolese ne Kosove e Maqedoni, ofron mundesi shume te...
Trego rezultatin 1 deri 8 nga 8

 
Shko tek

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2014, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"