Jepet me qera apartamen 2+1 i mobiluar me te gjitha kushtet per afat te gjate qendrimi. Apartamenti ndodhet perball pallatit EJA STUDIO dhe perball URBAN CAFE, ne katin e 3 te nje pallati 9 katesh.
...