970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: SiriKontaktAL; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 4 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 70 m² 58.000 Euro (Rruga Siri Kodra)

  Zona/Rruga : Rruga Siri Kodra

  Apartament 1+1,njesia bazė e banimit, I orientuar nga jugu ofron zgjidhje funksionale te apartamentit duke maksimalizuar komoditetin me hapėsirat e tij. Transparenca...
 2. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 98 m² 77.000 Euro (Rruga Siri Kodra)

  Zona/Rruga : Rruga Siri Kodra

  Apartament 2+1 optimal. Me hapėsirat e nevojshme qė I nevojiten njė familje. Pjesa e ndėnjes eshte e ndricuar totalisht. Hyrja ėshtė nė zonėn e ditės ku ju mund tė...
 3. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 61 m² 50.000 Euro (Rruga Siri Kodra)

  Zona/Rruga : Rruga Siri Kodra

  Apartament 1+1 racional ofron zgjidhje funksionale te apartamentit duke maksimalizuar komoditetin nė njė sipėrfaqe tė reduktuar. Transparenca e fasadės ofron sasine...
 4. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 87 m² 72.000 Euro (Rruga Siri Kodra)

  Zona/Rruga : Rruga Siri Kodra

  Apartament 2+1 ka nje organizim racional po pa cėnuar funksionalitetin e organizimit planimetrik. Hyrja ėshtė nė zonėn e ditės.420004

  Cel. : 0696332465
 5. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 78 m² 64.000 Euro (Rruga Siri Kodra)

  Zona/Rruga : Rruga Siri Kodra

  Apartament 2+1 ka njė organizim racional po pa cėnuar funksionalitetin e organizimit planimetrik. Pjesa e ditės ka transparencė dhe ėshtė e organizuar si njė hapėsirė...
 6. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 79 m² 65.000 Euro (Rruga Siri Kodra)

  Zona/Rruga : Rruga Siri Kodra

  419999Apartament 2+1 ka nje organizim racional po pa cėnuar funksionalitetin e organizimit planimetrik. Hyrja ėshtė nė zonėn e ditės.

  Cel. : 0696332465
 7. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 64 m² 53.000 Euro (Rruga Siri Kodra)

  Zona/Rruga : Rruga Siri Kodra

  Apartament 1+1 racional ofron zgjidhje funksionale te apartamentit duke maksimalizuar komoditetin nė njė sipėrfaqe tė reduktuar.419998

  Cel. : 0696332465
 8. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 56 m² 46.000 Euro (Rruga Siri Kodra)

  Zona/Rruga : Rruga Siri Kodra

  Apartament 1419997+1 I orientuar nga jugu. Ka nje organizim ku ndahet qartė pjesa e ditės me atė tė natės, dhoma matrimoniale me garderobe.

  Cel. : 0696332465
 9. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 97 m² 80.000 Euro (Rruga Siri Kodra)

  Zona/Rruga : Rruga Siri Kodra

  Me nje projekt unik ne depo dhe me pervoje ne manaxhimin dhe projektimin e tyre, Kontakt sjell cilesine e ambienteve ndihmese per banim. Me nje pershtatje te...
 10. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 69 m² 57.000 (Rruga Siri Kodra)

  Zona/Rruga : Rruga Siri Kodra

  Apartament 1+1 racional ofron zgjidhje funksionale te apartamentit duke maksimalizuar komoditetin nė njė sipėrfaqe tė reduktuar.419993

  Cel. : 0696332465
 11. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 66 m² 54.000 Euro (Rruga Siri Kodra)

  Zona/Rruga : Rruga Siri Kodra

  Apartament 1+1 racional ofron zgjidhje funksionale te apartamentit duke maksimalizuar komoditetin nė njė sipėrfaqe tė reduktuar. Ofron ambjent depozitimi.419991
  ...
 12. Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 2, 128 m² 106.000 Euro (Rruga Siri Kodra)

  Zona/Rruga : Rruga Siri Kodra

  Apartament 3+1 racional. Ideal per ato qė kane nevoje pėr mė shumė komoditet.I orientuar nga jugu dhe me ndricim optimal ne cdo dhomė.Ka njė ndarje tė qartė...
 13. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 67 m² 55.000 Euro (Rruga Siri Kodra)

  Zona/Rruga : Rruga Siri Kodra

  Apartament 1+1 racional ofron zgjidhje funksionale te apartamentit duke maksimalizuar komoditetin nė njė sipėrfaqe tė reduktuar.419988

  Cel. : 0696332465
 14. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 106 m² 88.000 Euro (Rruga Siri Kodra)

  Zona/Rruga : Rruga Siri Kodra

  Apartament 2+1 ka nje organizim racional po pa cėnuar funksionalitetin e organizimit planimetrik. Hyrja ėshtė nė zonėn e ditės.419987

  Cel. : 0696332465
 15. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 106 m² 88.000 Euro (Rruga Siri Kodra)

  Zona/Rruga : Rruga Siri Kodra

  Apartament 2+1 ka nje organizim racional po pa cėnuar funksionalitetin e organizimit planimetrik. Hyrja ėshtė nė zonėn e ditės.419985

  Cel. : 0696332465
 16. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 93 m² 77.000 Euro (Rruga Siri Kodra)

  Zona/Rruga : Rruga Siri Kodra

  Apartament 2+1 I orientuar nga jugu. Ka nje organizim ku ndahet qartė pjesa e ditės me atė tė natės, dhoma matrimoniale me garderobe.419838

  Cel. : 0696332465
 17. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 8, 140 m² 830 Euro/m2 (Rruga Siri Kodra)

  Zona/Rruga : Rruga Siri Kodra

  Apartament 2+1 ka njė organizim racional po pa cėnuar funksionalitetin e organizimit planimetrik. Pjesa e ditės ka transparencė dhe ėshtė e organizuar si njė hapėsirė...
 18. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 8, 148 m² 110.000 Euro (Rruga Siri Kodra)

  Zona/Rruga : Rruga Siri Kodra

  Apartament 2+1 ka njė organizim racional po pa cėnuar funksionalitetin e organizimit planimetrik. Pjesa e ditės ka transparencė dhe ėshtė e organizuar si njė hapėsirė...
 19. Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 8, 156 m² 119.000 Euro (Rruga Siri Kodra)

  Zona/Rruga : Rruga Siri Kodra

  Apartament 3+1. Ideal per ato qė kane nevoje pėr mė shumė komoditet.I orientuar nga jug-perendimi dhe me ndricim optimal ne cdo dhomė.Ka njė ndarje tė qartė...
 20. Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 7, 141 m² 111.000 Euro (Rruga Siri Kodra)

  Zona/Rruga : Rruga Siri Kodra

  Apartament 3+1. Ideal per ato qė kane nevoje pėr mė shumė komoditet.I orientuar nga perendimi dhe me ndricim optimal ne cdo dhomė.Ka njė ndarje tė qartė funksionale....
 21. Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 3, 134 m² 107.000 (Rruga Siri Kodra)

  Zona/Rruga : Rruga Siri Kodra

  Apartament 3+1. Ideal per ato qė kane nevoje pėr mė shumė komoditet.I orientuar nga jugu dhe me ndricim optimal ne cdo dhomė.Ka njė ndarje tė qartė funksionale qė...
 22. Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 2, 128 m² 106.000 Euro (Rruga Siri Kodra)

  Zona/Rruga : Rruga Siri Kodra

  Apartament 3+1 racional. Ideal per ato qė kane nevoje pėr mė shumė komoditet.I orientuar nga jugu dhe me ndricim optimal ne cdo dhomė.Ka njė ndarje tė qartė...
 23. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 86 m² 71.000 Euro (Rruga Siri Kodra)

  Zona/Rruga : Rruga Siri Kodra

  Apartament 2+1 optimal. Me hapsirat e nevojshme qė I nevojiten njė familje. Pjesa e ndėnjes eshte e ndricuar totalisht. Hyrja eshte ne zonen e dites ku ju mund tė...
 24. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 86 m² 71.000 Euro (Rruga Siri Kodra)

  Zona/Rruga : Rruga Siri Kodra

  Apartament 2+1 optimal. Me hapsirat e nevojshme qė I nevojiten njė familje. Pjesa e ndėnjes eshte e ndricuar totalisht. Hyrja eshte ne zonen e dites ku ju mund tė...
 25. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 7, 80 m² 66.000 Euro (Rruga Siri Kodra)

  Zona/Rruga : Rruga Siri Kodra

  Apartament 2+1 ka nje organizim racional po pa cėnuar funksionalitetin e organizimit planimetrik. Hyrja ėshtė nė zonėn e ditės, tualeti me ajrim natyral.419402
  ...
 26. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 79 m² 65.000 Euro (Rruga Siri Kodra)

  Zona/Rruga : Rruga Siri Kodra

  Apartament 2+1 ka nje organizim racional po pa cėnuar funksionalitetin e organizimit planimetrik. Hyrja ėshtė nė zonėn e ditės.419400

  Cel. : 0696332465
 27. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 78 m² 65.000 Euro (Rruga Siri Kodra)

  Zona/Rruga : Rruga Siri Kodra

  Apartament 2+1 ka nje organizim racional po pa cėnuar funksionalitetin e organizimit planimetrik. Hyrja ėshtė nė zonėn e ditės, tualeti me ajrim natyral.419399
  ...
 28. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 78 m² 65.000 Euro (Rruga Siri Kodra)

  Zona/Rruga : Rruga Siri Kodra

  Apartament 2+1 ka nje organizim racional po pa cėnuar funksionalitetin e organizimit planimetrik. Hyrja ėshtė nė zonėn e ditės, tualeti me ajrim natyral

  Cel. :...
 29. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 80 m² 65.000 Euro (Rruga Siri Kodra)

  Zona/Rruga : Rruga Siri Kodra

  Apartament 2+1 ka njė organizim racional po pa cėnuar funksionalitetin e organizimit planimetrik. Pjesa e ditės ka transparencė dhe ėshtė e organizuar si njė hapėsirė...
 30. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 77 m² 64.000 Euro (Rruga Siri Kodra)

  Zona/Rruga : Rruga Siri Kodra

  Apartament 2+1 ka nje organizim racional po pa cėnuar funksionalitetin e organizimit planimetrik. Hyrja ėshtė nė zonėn e ditės.419397

  Cel. : 0696332465
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 109
Faqja 1 nga 4 1 2 3 4