Albacall
Kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Trinity.al; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 7 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune babysitter me shume pervoje pune, Myslym Shyri

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Agjencia e ndermjetesimit Trinity, kerkon te punesoje urgjentisht babysitter

  Kandidatja duhet te permbushe kriteret e meposhtme:

  1....
 2. Kosove, ofroj vend pune babysitter, mundesisht ish edukatore, Kosove

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Agjencia e ndermjetesimit Trinity, kerkon te punesoje urgjentisht nje babysitter:

  Kandidatja duhet te permbushe kriteret e meposhtme:
  ...
 3. Tirane, ofroj vend pune Koordinatre zyre me pervoje, 5 dite jave, paga e kenaqshme

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Agjencia e ndermjetesimitTrinity per nevojat e klientit te saj, kerkon te punesoje koordinatore zyre.

  Kandidatja duhet te permbushe...
 4. URGJENTE !Tirane, ofroj vend pune dado, 6 dite jave, , rezidenca e familjes Bllok, paga shume e kenaqshme

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Agjencia e ndermjetesimit Trinity, kerkon te punesoje urgjentisht nje dado:

  Kandidatja duhet te permbushe kriteret e meposhtme:
  ...
 5. Tirane, ofroj vend pune babysitter prane Kopshtit Zoologjik, 25000 leke muaji

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Agjencia e ndermjetesimit Trinity, kerkon te punesoje urgjentisht babysitter

  Kandidatja duhet te permbushe kriteret e meposhtme:

  1....
 6. Tirane, ofroj vend pune mesuese kercimi per qender kursesh

  Agjencia Trinity kėrkon tė punėsojė njė mėsuese pėr kurse kėrcimi per nje qender kursesh

  Personat e interesuar duhet tė plotėsojnė kushtet e mėposhtme:
  - Tė ketė arsimin pėrkatės (tė ketė...
 7. OKAZION PUNE: Tirane, ofroj vend pune koordinatore zyre me pervoje, paga 45000 leke

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Agjencia e ndermjetesimitTrinity per nevojat e klientit te saj, kerkon te punesoje koordinatore zyre.

  Kandidatja duhet te permbushe...
 8. Tirane, ofroj vend pune mirembajtese shtepie me pervoja jashte Shqiperie, paga 40000 leke plus siguracione

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Agjencia e ndermjetesimit Trinity, kerkon te punesoje urgjentisht dy mirembajtese shtepie per nje rezidence ne Rolling Hills:
  ...
 9. Tirane, ofroj vend pune babysitter( me pervoje ish edukatore) 35 - 50 vjec 5 ore 25000 leke

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Agjencia e ndermjetesimit Trinity, kerkon te punesoje urgjentisht babysitter

  Kandidatja duhet te permbushe kriteret e meposhtme:

  1....
 10. Tirane, ofroj vend pune pastruese per restorant, 4 ore paradite dhe 4 pasdite

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Agjencia e ndermjetesimit Trinity, kerkon te punesoje nje pastruese per nje restorant

  Kandidatja duhet te permbushe kriteret e...
 11. Tirane, prane Parkut, ofroj vend pune amvise dhe dado, 8 ore, 30000 leke

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Agjencia e ndermjetesimit Trinity, kerkon te punesoje urgjentisht nje dado per tu kujdesur per nje femije parashkollori

  Kandidatja...
 12. Tirane, ofroj vend pune amvise ( pastrim dhe gatim) , 8 ore 20000 leke

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Agjencia e ndermjetesimit Trinity, kerkon te punesoje urgjentisht nje zonje qe te kujdeset per punet e shtepise dhe gatimin

  Kandidatja...
 13. Tirane, ofroj vend pune kujdestare per te moshuar, 24 ore , Tirane, page shume e kenaqshme

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Agjencia e ndermjetesimit Trinity, kerkon te punesoje urgjentisht nje kujdestare te moshuarish

  Kandidatja duhet te permbushe kriteret...
 14. Tirane, kerkoj vend pune babysitter, 44 vjec me eksperience ne kujdestari femijesh

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Kerkoj te punesohem si babysiter

  Me poshte kriteret qe ofroj:

  · Mosha -> 44 vjec· Arsimi -> i mesem

  · Eksperienca -> Kam...
 15. Tirane, kerkoj vend pune babysitter, me pervoje 13 vjecare

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Kerkoj te punesohem si babysitter

  Me poshte kriteret qe ofroj:  Eksperienca -> Kam eksperience 135 vjecare ne kujdesin ndaj...
 16. Tirane, kerkoj vend pune babysitter, 49 vjec, me pervoje, banoj ne Laprake

  Kerkoj te punesohem si babysitter.

  Si me poshte kriteret qe ofroj:

  · Mosha -> 49 vjec· Arsimi -> i mesem

  · Gjuha e huaj -> italisht/anglisht ( e folur)

  · Eksperienca si babysiter ->...
 17. Tirane, ofroj vend pune PUNESOHU GRATIS SI BABYSITTER OSE DADO!

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Agjencia e ndermjetesimit Trinity, kerkon te punesoje urgjentisht zonja nga mosha 35 deri ne 55 vjec si kujdestare femijesh

  Kandidatet...
 18. Tirane, ofroj vend pune babysitter me shume pervoja pune, paga e kenaqshme

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Agjencia e ndermjetesimit Trinity, kerkon te punesoje urgjentisht babysitter

  Kandidatja duhet te permbushe kriteret e meposhtme:

  1....
 19. Tirane, ofroj vend pune punetore shtepie dhe dado, 8 ore, 6 dite jave

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Agjencia e ndermjetesimit Trinity, kerkon te punesoje urgjentisht nje zonje qe te kujdeset per punet e shepise dhe femijen

  Kandidatja...
 20. Tirane, kerkoj vend pune Kerkon babysitter vetem per nje apo dy jave? Apliko tani per "Trinity Summer Care"

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Agjencia Trinity ofron per here te pare ne Shqiperi sherbimin e dados vetem per 1 ose 2 jave!

  Nese ndodheni jashte Shqiperie dhe jeni...
 21. Tirane, ofroj vend pune babysitter, 5 dite jave, 25000 leke muaji, rr e Elbasanit

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Agjencia e ndermjetesimit Trinity, kerkon te punesoje urgjentisht babysitter

  Kandidatja duhet te permbushe kriteret e meposhtme:

  1....
 22. Tirane, kerkoj vend pune babysitter, me pervoje shume vjecare ne Greqi dhe Shqiperi

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Kerkoj te punesohem si babysitter

  Me poshte kriteret qe ofroj:
 23. Tirane, kerkoj vend pune babysitter per femije mbi 1 vjec

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Kerkoj te punesohem si babysitter

  Me poshte kriteret qe ofroj:  Eksperienca -> Kam qene dhe jam vazhdimisht ne kontakt me...
 24. Tirane, kerkoj vend pune mirembajtese shtepie edhe ne familje te huaja

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Kerkoj te punesohem si punetore shtepie

  Me poshte kriteret qe ofroj:

  · Mosha ->41 vjec

  · Arsimi -> i mesem
 25. Tirane, kerkoj vend pune babysitter me pervoja ne Shqiperi dhe Itali

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Kerkoj te punesohem si babysitter

  Me poshte kriteret qe ofroj:  Eksperienca -> Kam eksperience disavjecare ne kujdesin ndaj...
 26. Tirane, kerkoj vend pune sanitare dhe babysitter, 52 vjec dhe kam referenca nga familjet

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Kerkoj te punesohem si babysitter ose sanitare

  Si me poshte kriteret qe ofroj:

  · Mosha -> 52 vjec

  · Arsimi -> i mesem
 27. Tirane, kerkoj vend pune mirembajtese shtepie me pervoje ne Greqi dhe Gjermani

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Kerkoj te punesohem si punetore shtepie

  Me poshte kriteret qe ofroj:
 28. Tirane, kerkoj vend pune Psikologe, 45 vjec, kam specializime te fushes ne Greqi

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Kerkoj te punesohem si psikologe ose operatore sociale.

  Si me poshte kriteret qe ofroj;

  · Mosha -> 45vjec· Arsimi -> i larte,...
 29. Tirane, ofroj vend pune PUNESOHU GRATIS SI MIREMBAJTESE SHTEPIE APO AMVISE!

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Agjencia e ndermjetesimit Trinity, kerkon te punesoje urgjentisht zonja nga mosha 35 deri ne 55 vjec si mirembajtese shtepie ose si amvise...
 30. Tirane, ofroj vend pune amvise dhe dado, paga 32000 leke

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Agjencia e ndermjetesimit Trinity, kerkon te punesoje urgjentisht nje dado e cila duhet te kryeje edhe rolin e amvises.

  Kandidatet...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 195
Faqja 1 nga 7 1 2 3 4