Albacall
kliko

krko:

Type: Posts; User: European Centre; Fjala/-t kye:

krko: Krkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Kurse t gjuhs angleze

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=417303&d=1495873227

  KURSE T GJUHS ANGLEZE!

  European Centre ofron Kurse t Gjuhs Angleze n nj ambient komod me staf akademik t...
 2. Tirane, ofrojme kurse gjuhe gjermanisht KURSE T GJUHS GJERMANE!

  KURSE T GJUHS GJERMANE!

  European Centre ofron Kurse t Gjuhs Gjermane n nj ambient komod me staf akademik t specializuar me eksperienc disavjeare n fushn e msimdhnies.

  Grupet...
 3. Pedagoge te Gjuhes Angleze (part time)

  European Centre, qendra prestigjoze e kurseve te gjuheve te huaja dhe profesionale kerkon te punesoje mesues/e te gjuhes Angleze.

  Kriteret: Te kete perfunduar shkollen e larte per Gjuhen...
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3