Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Biote albania; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Operatore shqip

  Kompania lider ne treg Shop Tv ,ėshtė nė kėrkim tė zgjerimit nė staf.

  Pozicioni vakant pune꞉ Operatore


  Kriteret꞉


  Tė jetė e komunikueshme dhe tė dijė tė punoje nė grup
  Me ose pa...
 2. Tirane, ofroj vend pune Vajza Promocioni

  Kompania lider nė treg COMMERCE CORP, kėrkon staf energjik dhe ambicioz .

  Mendoni se mund tė jeni ju imazhi qė ne po kėrkojmė?
  Dėshironi tė bėni njė rritje te mėtejshme nė
  karrierėn tuaj...
 3. Tirane, ofroj vend pune SHOFER PER SHPERNDARJE

  Kompania lider ne treg Biote Albania

  Kerkon te punesoj shofer per transport dhe shperndarje produktesh.

  Te interesuarit duhet :

  te disponojne patente
  te jene te disponueshem per pune...
 4. Tirane, kerkohet Sanitare

  Kompanie lider ne treg Shop Tv ,ofron vend te lire pune.
  Ne pozicionin e Sanitares.

  Kritertet e kerkuara :


  Eksperience pune
  Korrekte...
 5. Tirane, ofroj vend pune Magazinier

  Kompania lider ne treg Shop Tv Albania ofron vende pune .

  Pozicioni vakant ꞉ Magazinier
  Kriteret꞉


  Mosha mbi 25-vjec
  Te jete korrekt dhe fleksibel gjate orarit te punes .
  Te zbatoje me...
 6. Tirane, ofroj vend pune Shitese (firma Biote)

  Kompania lider nė treg COMMERCE CORP, kėrkon staf energjik dhe ambicioz .

  Shpall pozicion vakant pune ꞉ Shitėse


  Kriteret e kėrkuara :  Tė jete korrekte dhe fleksibel...
 7. Tirane, ofroj vend pune Shitese

  Kompania lider nė treg COMMERCE CORP, kėrkon staf energjik dhe ambicioz .

  Shpall pozicion vakant pune ꞉ Shitėse


  Kriteret e kėrkuara :  Tė jete korrekte dhe fleksibel...
 8. Tirane, ofroj vend pune Asistente Dyqani

  Kompania lider ne treg Shop tv ofron vend pune Asistente dyqani.

  KERKOHET :

  - Te kete aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese.
  - Te kete njohuri baze ne programet Word dhe Exel
  - Te jete...
 9. Tirane, ofroj vend pune ASISTENTE MENAXHERE

  Kompania lider ne treg Shop tv ofron vend pune per Asistente Menaxhere.

  KERKOHET :
  - mosha mbi 22-vjec
  - te kete aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese
  - te kete eksperience ne kete...
 10. Tirane, ofroj vend pune Asistente zyre

  Kompania lider ne treg Shop tv ofron vend pune per Asistente ZYRE.

  KERKOHET :
  - mosha mbi 22-vjec
  - te kete aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese
  - te kete eksperience ne kete profesion...
 11. Tirane, ofroj vend pune Magazinier

  Kompania lider ne treg Shop Tv Albania ofron vend pune magazinier , ngarkim shkarkim dyshekesh.  Mosha mbi 25-vjec
  te jete korrekt dhe fleksibel gjate orarit te punes .
  te zbatoje me...
 12. Tirane, ofroj vend pune operatore shqip

  Kompania lider ne treg Shop tv, ofron vend pune per 40 operatore ne gjuhen shqipe .

  Mosha mbi 22- vjec ,


  te jete e komunikueshme dhe te dije te punoje ne grup
  me eksperience pune ne shitje...
 13. Tirane, ofroj vend pune Supervizore

  Kompania lider ne treg Shop Tv , po zhvillohet cdo dite e me shume dhe eshte ne kerkim te 4 supervizoreve per call center ne gjuhen shqipe.
  Kerkohet:
  -eksperience pune si supervizore
  -aftesi...
 14. Tirane, ofroj vend pune Menaxhuese per rrjete sociale dhe sherbim klienti

  ALBANIAN FOOD DISTRIBUTION ofron vend pune per menaxhuese (F) e rrjeteve sociale dhe sherbim klienti .

  Pergjegjesite :
  Menaxhimi i faqes ALBANIAN FOOD DISTRIBUTION
  -facebook
  -instagram...
 15. Tirane, ofroj vend pune shitese

  Kompania lider ne treg Biote Albania ofron vend pune per 2 shitese.

  Ofrohet :

  kontrate e rregulte pune dhe kushte shume te mira
  Page shume e mire
  orari i punes me turne te alternuara :...
 16. Tirane, ofroj vend pune shitese

  Kompania Lider ne treg Shop tv ofron vend pune per 2 shitese per dyqan dyshekesh .

  kriteret e kerkuara:  eksperienca e punes perben avantazh
  te dije programet baze word /exel
  mosha mbi...
 17. Tirane, ofroj vend pune shitese

  Kompania Lider ne treg Shop tv ofron vend pune per 2 shitese per dyqan dyshekesh .

  kriteret e kerkuara:


  eksperienca e punes perben avantazh
  te dije programet baze word /exel
  mosha mbi...
 18. Tirane, ofroj vend pune shitese

  ​Kompania lider ne treg Shop Tv ofron vend pune shitese (f).

  Kriteret e kerkuara :
  eksperienca e punes perben avantazh
  te dije programet baze (word/exel )
  te jete korrekte dhe...
 19. Biote Albania ofron vend pune shitese

  ​Kompania lider ne treg Shop Tv ofron vend pune shitese (f).

  Kriteret e kerkuara :  eksperienca e punes perben avantazh
  te dije programet baze (word/exel )
  te jete korrekte dhe...
 20. Tirane, ofroj vend pune shitese

  Kompania lider ne treg Shop Tv ofron vend pune shitese (f).

  Kriteret e kerkuara :


  eksperienca e punes perben avantazh
  te dije programet baze (word/exel )
  te jete korrekte dhe fleksibel...
 21. Tirane, ofroj vend pune Punetor

  Kompania lider ne treg Shop tv ofron vend pune per punetor ngarkim dhe shkarkim dyshekesh

  Ofrohet page e mire
  kontrate e rregullte pune
  kushte te mira pune

  te interesuarit te dergojne cv...
Trego rezultatin 1 deri 21 nga 21