Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Fe.Fa.Ta shpk; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Agjent Shitje

  Fe.Fa.Ta shpk kerkon Agjent Shitje.
  Puna konsiston ne ruajtjen e klienteve ekzistues qe ne kemi, por gjthashtu ne shtimin e klienteve.
  Pagesa baze plus perqindje.
  Kerkesat per pune jane:...
 2. Tirane, ofroj vend pune Ekonomist

  Fe.Fa.Ta shpk kerkon te punesoje Ekonomist.
  Kerkohet me ose pa eksperince.
  Te interesuarit mund te kontakjon ne numrin:  Cel. : 067 604 1530
 3. Tirane, ofroj vend pune Agjent Shitje

  Fe.Fa.Ta shpk kerkon agjent shitje ne terren.
  Pagesa baze plus perqindje. Kerkesat per pune jane: korrektese, seriozitet,
  Duhet te kete komunikim sa me te mire me klientet.

  Te interesuarit te...
 4. Tirane, ofroj vend pune Shofer

  Kerkohet shofer dhe shites ne te njejten kohe.
  Pune e perditshme me orar te plote

  Cel : +355 67 604 1527
 5. Tirane, ofroj vend pune Punetor Prodhimi

  Fe.Fa.Ta shpk kerkon te punesoje punetor ne repartin e prodhimit te qeseve plastike.
  Personi preferohet te kete eksperience pune.
  Paga e kenaqshme.


  Cel. : +355692604882
 6. Tirane, ofroj vend pune puntore(femer) ne prodhimin e qeseve plastike

  Fe.Fa.Ta shpk kerkon te punesoje puntore(femer) ne prodhimin e qeseve plastike.
  Puna nuk ka nevoje per eksperienc te meparshme, mund te mesohet mjaft lehte.
  Kompania ofron transport per puntoret qe...
Trego rezultatin 1 deri 6 nga 6