970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: vende pune; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. ! Lista - vende pune vakante ne fusha te ndryshme

  vende pune vakante
 2. ! vetem per ata qe jane ne kerkim, per nje vend pune!?

  Epoka e babes tim,
  epoka kur ata filluan pune dhe dolen ne pension ne nje dhe ne te vetemen nderrmarje (Fabrik) ka perenduar me kohe.
  Ne dokumentat per pensionin e tij figuronte: ne 42 vite pune,...
 3. Dokumenti Format tip muster - Kontrate pune individuale => shkarkoje + plotesoje

  Dokumenti Format tip muster: kontrate pune individuale
  te cilin mund ta shkarkoni me poshte,
  i vjen ne ndihme punedhensit dhe punemarresit,
  qe kerkon nje Format standart, (ne perputhje me...
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 6