kėrko:

Type: Posts; User: Goga Eduard; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune TEKNIK INSTALATOR

  KERKOHET TEKNIK INSTALATOR.

  (per instalimin e sistemeve te sigurise)


  sisteme kamerash.
  sisteme alarmi,
  access control,
  shtrirje rrjeti kompjuterik
 2. Tirane, ofroj vend pune teknik Instalator (elektricist ose IT)

  KOMPANIA ELECTRO SECURITY ALBANIA

  Kerkon teknik instalator.


  Kandidati i interesuar duhet te plotesoje kerkesat e meposhteme:  te kete arsim te mesem ose te larte ne degen elektrike,...
 3. Tirane, ofroj vend pune part time Marketing

  Kandidati duhet te plotesoje,  te kete arsimim ne fushen e marketingut,
  te kete leje drejtimi automjeti
  preferohet mosha deri 40 vjec
 4. Tirane, ofroj vend pune Tekni elektrik/elektronik

  Specialisti duhet te plotesoje kushtet:  Te ket arsimin ne fushen e IT-se (te mesem apo te lart)
  Te jete nen moshen 40 vjec
  Te kete leje drejti automjeti
 5. Tirane, Kerkohet Specialist Marketingu

  Specialisti duhet te plotesoje:  Te kete eksperience mbi dy vjet ne fushen e marketingut, ose pa eksperience por te ket perfunduar studimet ne fushen perkatese.
  Te kete njohuri te...
 6. Tirane,Kerkohet Elektricist

  Kompania Electro Security Albania kerkon specialist ne fushen e instalimeve elektrike (kryesisht banesa).

  Kandidati duhet te plotesoje kushtet e me poshtme:

  1- Te kete kryher shkollim ose...
 7. Kekohet Teknik Instalator per sisteme alarmi dhe kamera sigurie

  Veprimtaria e kompanise:

  Tragetim dhe Instalim te sistemeve elektronike te sigurise (kamera, sisteme alarmi, akses kontrolli, paisje SPY etj).

  Teknik Instalator duhet te plotesoje:

  1-...
Trego rezultatin 1 deri 7 nga 7