kėrko:

Type: Posts; User: polisi; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 107 m² 64.000 Euro (rruga e dajtit)

  Zona/Rruga : dajtit

  shitet apartament rruga e dajtit prane karburant imperium, disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

  Cel. : 0696141644
 2. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 84 m² 45.000 Euro (muhamet deliu)

  Zona/Rruga : muhamet deliu

  Shitet apartament nė zonėn e Freskut nė rrugėn Fadil Deliu. Apartamenti ndodhet nė katin e 2 banim tė njė pallati tė ri dhe tė mjaft mirė administruar. Apartamenti ka...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2