Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: idlirbushi; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, Shitet Laptop i ri ultra slim 14inc + cante 210 eur i diskutuar

  Laptop ASUS Ultra Slim 14 inc i sjelle nga Gjermania, i ri, bashke me nje cante:

  Procesor dual core,
  Hardisk 320gb,
  Wireless,
  Web cam.

  Laptop model ultra slim (si MacBook Air), super...
 2. Tirane, shes iPhone 5s nga USA, 16 GB, 14 500 leke I diskutueshem.

  Iphone 5S 16 Gb i ardhur nga USA.

  factory unlock punon me te gjitha kartat
  memoria 16 Gb
  ngjyra Space Grey
  gjendje super i mbajtur
  me karikues origjinal


  Cmimi 14 500 leke i...
 3. Tirane, shes Videoprojektor Nec, 190 eur, gjendje perfekte

  Videoprojektor NEC model LT280,

  Brightness: 1600 ANSI Lumens,
  Lamp Life : 4,000 hours ( gjendje a llampes pothuaj e re ),
  800 x 600 (SVGA) Resolution,
  videoprojektori eshte ne gjendje...
 4. Tirane, shes Karrige Italiane per zyre drejtuesi 12000 leke i diskutueshem

  Karrige Italiane me konstruksion metalik dhe veshje lekure per zyre drejtuesi, lartesia 112 cm, ndenjesja 52 cm x 54 cm, mjaft komode, shume pak e perdorur, pothuaj pa asnje shenje perdorimi ( te...
 5. Biciklete Mountain Bike Melida 8600 Austriake 19500 lek e diskutuar

  Biciklete Meilda 8600, e sjelle nga Austria,

  disqe rezistente,
  dopio disqe,
  gomat Eywatire,
  comfortable Light Anti Stab,
  amortizatore EUON,
  rrota para me vaj EUON,
  kompanjol dhe...
 6. Tirane, shes Aparate foto dixhitale te rinj nga 70 eur copa i diskutuar

  Aparate foto dixhitale te rinj, ne kuti
  Marka Nikon dhe Canon me cmim 70 eur.
  Marka sony me cmim 120 eur.

  Te sjella nga USA, modele origjinale dhe me garanci.


  Cmim i diskutuar.
  ...
Trego rezultatin 1 deri 6 nga 6