kėrko:

Type: Posts; User: ChooseBalkans; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, jap me qera dhome Kati 11, 30 m² 3.000 Leke (Sheshi Skenderbej)

  Zona/Rruga : Sheshi Skenderbej

  Jepen dhoma me qera ditore ne qender te Tiranes me 3000 - 5300 leke/nata ose 25 - 43 euro/nata.
  Ambientet jane komode, me mobilje moderne dhe te pajisura me te...
 2. Tirane, jap me qera garsonier Kati 5, 40 m² 3.500 Leke

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=677434&d=1578479093

  Jepen garsoniere me qira ditore ne Tirane, prane Sheshit Skenderbej.
  Akomodimet jane komode, te mobiluara ne menyre...
 3. Tirane, jap me qera apartament 1+1 Kati 3, 45 m² 4.500 Leke

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=676822&d=1578319280

  Jepen apartamente me qera ditore ne Tirane, prane qendres. Ambientet jane komode, me mobilje moderne
  dhe te pajisura me te...
 4. Customer Service and Sales Representative

  Become part of our team, APPLY NOW
  Customer Service and Sales Representative
  Our team is expanding
  ++You have a bachelor’s degree in Marketing, Tourism, Business Administration, and Hospitality?...
 5. Tirane, shes xhip Land Rover Defender 110 Viti 2000, 9.500 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e zeze
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Kondicioner
  KM..........: 200000

  Shitet Land Rover Defender viti 2000. Makina ne gjendje shume te mire 200,000 km....
 6. Tirane, shes xhip Land Rover Defender 110 Viti 2000, 9500 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e zeze
  Kamjo......: automatik

  Shitet Land Rover Defender 110 viti 2000.
  Makina ne gjendje shume te mire 200,000 km.
  Motor Nafte 2.5 TDI.

  Ēmimi 9500 €
 7. Tirane, ofroj vend pune Apart-hotel Managing/Sales

  Our team is expanding
  ++You have a bachelor’s degree in Hospitality, Tourism, Marketing, and Business Administration? Are you experienced in hospitality and looking for a fresh challenge? Then, we...
 8. Apartament me qira / qera ditore nė Tiranė

  Apartament me qira / qera ditore nė Tiranė
  Daily rental apartments in Tirana

  -Rezervoni nė: 069 88 011 81 .

  Aparamente me qera ditore nė Tiranė,
  Apartamentet janė totalisht tė mobiluara...
 9. Apart-hotel Quality Coordinator

  Become part of our teamAPPLY NOW
  Apart-hotel Quality Coordinator
  Our team is expanding
  ++You have a bachelor’s degree in Hospitality, Tourism, Marketing, and Business Administration? Are you...
 10. Tirane, Makine me qira duke filluar nga 16 € / Dita

  Makina me Qira Ditore
  Car Rentals
  ▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃
  Rezevoni nė 0698801181 (Reservations)

  Ēmimi duke filluar nga 16 € / Dita - Prices starting from 16 € / Day
  Tė gjitha tipet e makinave me...
 11. Tirane, jap me qera ditore makine Hyundai I 10 Viti 2016, 20 Euro

  Ngjyra.....: e zeze

  Makina me Qira Ditore
  Car Rentals
  ▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃
  Rezevoni nė 0698801181 (Reservations)
  Ēmimi duke filluar nga 20 € / Dita - Prices starting from 20 € / Day
  - Tė gjitha...
 12. Tirane, jap me qera ditore makine Smart Viti 2016,duke filluar nga 16 Euro

  Karburanti: Benzin
  Ngjyra.....: blu e errėt

  Makina me Qira Ditore
  Car Rentals
  ▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃
  Rezevoni nė 0698801181 (Reservations)

  Ēmimi duke filluar nga 16 € / Dita - Prices starting...
 13. Tirane, jap me qera ditore makine Volkswagen Golf VI Plus

  Makina me Qira Ditore
  Car Rentals
  ▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃
  Rezevoni nė 0698801181 (Reservations)
  Ēmimi duke filluar nga 20 € / Dita - Prices starting from 20 € / Day
  Tė gjitha tipet e makinave me ēmimet...
Trego rezultatin 1 deri 13 nga 13