Albacall
kliko

krko:

Type: Posts; User: I-Deal; Fjala/-t kye:

Faqja 1 nga 17 1 2 3 4

krko: Krkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes apartament 1+1 Kati 4, 63 m 66.500 Euro (rruga e kavajes)

  Zona/Rruga : rruga e kavajes

  Shitet Apartament 1+1 i Mobiluar ne nje nga Komplekset Rezidenciale me te kerkuara ne TIRANE,tek Rruga e Kavajes. ( KOMPLEKSI DELIJORGJI )
  Apartamenti ka nje...
 2. Tirane, shes apartament 2+1 Kati 3, 66 m 93.000 Euro (PRANE 15 KATESHIT)

  Zona/Rruga : PRANE 15 KATESHIT

  Shitet Apartament 2+1 i Mobiluar ne zonen e Qendres,prane 15 Kateshit TIRANE.
  Apartamenti ka nje planimetri te mire dhe ndodhet ne katin e 3 te nje Pallati te...
 3. Tirane, shes Vile 563 m 650.000 Euro (MULLET PETRELE)

  Zona/Rruga : MULLET PETRELE

  Shitet VILE 2 kateshe e Mobiluar ne nje nga zonat me te qeta dhe me te kerkuara ne periferi te TIRANES,Mullet ( PETRELE )
  Vila ka nje planimetri dhe orientim te...
 4. Tirane, shes apartament Kati 2, 560 m 650.000 Euro (MULLET)

  Zona/Rruga : MULLET

  SUPER OKAZION,Shitet VILE 2 kateshe ne nje nga zonat me te qeta dhe me te kerkuara ne periferi te TIRANES,Mullet ( PETRELE )
  Vila ka nje planimetri dhe orientim te shkeqlyer...
 5. Tirane, shes truall 930 m 186.000 Euro (PRANE XIBRAKUT DHE SENATORIUMIT)

  Zona/Rruga : PRANE XIBRAKUT DHE SENATORIUMIT

  Shitet TRUALL ne nje nga zonat me te kerkura ne TIRANE,prane XIBRAKUT dhe SENATORIUMIT.
  Trualli ndodhet ne mes te ndertimeve te tjera dhe eshte e...
 6. Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 4, 103 m 500 Euro (KOPSHTI ZOOLOGJIK)

  Zona/Rruga : KOPSHTI ZOOLOGJIK

  Jepet me Qera Apartament 2+1 i Mobiluar ne nje nga zonat me te qeta dhe me te te kerkuara ne TIRANE, prane Kopshtit ZOOLOGJIK.
  Apartamenti ka nje planimetri dhe...
 7. Tirane, shes apartament 2+1 Kati 4, 91 m 78.020 Euro (DON BOSKO)

  Zona/Rruga : DON BOSKO

  SUPER OKAZION,Shitet Apartament 2+1 ne nje nga Komplekset me te mira ne TIRANE tek ''FIORI DI BOSKO'' ne zonen e DON BOSKOS.
  Apartamenti ka nje planimetri dhe orientim...
 8. Tirane, shes dyqan Kati 0, 80 m 90.000 (KOMUNA E PARISIT)

  Zona/Rruga : KOMUNA E PARISIT

  OKAZION,Shitet Ambient Biznesi ne nje nga zonat me te kerkuara ne TIRANE,ne brendesi Kompleksit KIKA I VJETER.
  Ambienti ndodhet ne katin 0 dhe ka nje fasade xhami...
 9. Tirane, jap me qera apartament 3+1 130 m 600 Euro (KODRA E DIELLIT 2)

  Zona/Rruga : KODRA E DIELLIT 2

  Jepet me Qera Super Apartament 3+1 i Mobiluar tek Kompleksi Rezidencial KODRA E DIELLIT 2.
  Kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti ka punime tejet cilesore....
 10. Tirane, shes dyqan Kati 0, 80 m 320.000 Euro (KOMUNA E PARISIT)

  Zona/Rruga : KOMUNA E PARISIT

  Shitet Ambient ne nje nga zonat me te kerkuara ne TIRANE,tek rruga Skender Luarasi zona e Komunes se Parisit.
  Dyqani ndodhet buze rruges kryesore dhe eshte i...
 11. Tirane, shes apartament 2+1 Kati 3, 93 m 57.000 Euro (FRESK)

  Zona/Rruga : FRESK

  Shitet Apartament 2+1 ne zonen e Freskut,prane Policise Bashkiake.
  Kompleksi Kotori ne te cilin ndodhet apartamenti sapo ka perfunduar dhe eshte me cilesori i zones per sa i...
 12. Tirane, shes apartament 1+1 Kati 5, 70 m 105.000 Euro (RRUGA E KOSOVARVE)

  Zona/Rruga : RRUGA E KOSOVARVE

  Shitet Apartament 1+1 prane Teatrit Turbina tek Rruga e Kosovarve.
  Apartamenti ka nje planimetri te mire dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati qe eshte pothuajse...
 13. Tirane, shes apartament 2+1 Kati 3, 157 m 274.750 Euro (RRUGA E KOSOVARVE)

  Zona/Rruga : RRUGA E KOSOVARVE

  Shitet Apartament 3+1 ne ne nje nga zonat me ekskluzive ne TIRANE, tek Rruga Ndreko Rino prane RRUGES SE KOSOVARVE,
  Apartamenti ka nje planimetri dhe orientim shume...
 14. Tirane, shes apartament 2+1 Kati 6, 110 m 66.000 Euro (LAPRAKE)

  Zona/Rruga : LAPRAKE

  Shitet Apartament 2+1 ne zonen e Laprakes,tek pallatet e Arabit.
  Apartamenti ka nje planimetri te mire dhe ndodhet ne katin e 6 ( Me Ashensor ) .
  Apartamenti eshte i...
 15. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 4, 160 m 400 Euro (VILAT GJERMANE)

  Zona/Rruga : VILAT GJERMANE

  Jepet me Qera Apartament 2+1+VERANDE i Mobiluar ne nje nga zonat me qeta ne TIRANE,prane VILAVE GJERMANE.
  Apartamenti ka nje mobilim te mire dhe ndodhet ne katin e...
 16. Tirane, shes apartament 2+1 Kati 2, 125 m 123.000 Euro (SHKOLLA E BALETIT)

  Zona/Rruga : SHKOLLA E BALETIT

  Shitet Apartament 2+1 i Mobiluar ne nje nga zonat me te kerkuara ne TIRANE,tek Shkolla e Baletit prane Njesise Bashkiake Nr4.
  Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim...
 17. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 45 m 270 Euro (BRRYLI)

  Zona/Rruga : BRRYLI

  Jepet me Qera Ambient per Zyra ne Zonen e Brrylit prane Maternitetit te Ri.
  Ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri.
  Ambienti eshte i pershtatshem per zyra...
 18. Tirane, shes apartament Kati 5, 40 m 24.000 Euro (QESARAK,FRESK)

  Zona/Rruga : QESARAK,FRESK

  SUPER OKAZION,Shitet Garsionere kati i 5 e mobiluar ne zonen e QESARAKES,FRESK.
  Apartamenti ndodhet ne nje pallati tejet cilesore i pajisur me ashensor dhe i...
 19. Tirane, shes apartament 1+1 Kati 3, 81 m 129.600 Euro (RRUGA E KOSOVARVE)

  Zona/Rruga : RRUGA E KOSOVARVE

  OKAZION,Shitet Apartament 1+1 ne nje nga zonat me te kerkuara ne TIRANE, prane Rruges se Kosovarve.
  Kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti ka punimet tejet...
 20. Tirane, jap me qera apartament 2+1 100 m 500 Euro (PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK)

  Zona/Rruga : PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK

  Jepet me Qera Apartament 2+1 i mobiluar ne nje nga zonat me te qeta dhe me te te kerkuara ne TIRANE, prane Kopshtit ZOOLOGJIK.
  Apartamenti ka nje planimetri...
 21. Tirane, shes apartament 1+1 Kati 4, 58 m 43.000 Euro (PRANE SPITALI HYGEA)

  Zona/Rruga : PRANE SPITALI HYGEA

  Shitet Apartament 1+1 i Mobiluar ne nje nga zonat me te kerkuara ne TIRANE,prane SPITALIT HYGEA.
  Apartamenti ka nje planimetri orientim te shkelqyer dhe ndodhet...
 22. Tirane, shes apartament 2+1 Kati 4, 107 m 101.650 Euro (PRANE SPITALIT HYGEA)

  Zona/Rruga : PRANE SPITALIT HYGEA

  Shitet Apartament 2+1 i Mobiluar ne nje nga zonat me te kerkuara ne TIRANE,prane Pallatit me Shigjeta perballe Komplekist Delijorgji,pallati I ALPHA BANK....
 23. Tirane, shes apartament 2+1 Kati 5, 115 m 67.400 Euro (ASTIRI)

  Zona/Rruga : ASTIRI

  Shitet Apartament 2+1 ne nje nga zonat me te kerkuara ne TIRANE,tek ASTIRI.
  Apartamenti ka nje planimetri dhe orientim te mire dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te mire...
 24. Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 7, 100 m 300 Euro (ZOGU I ZI)

  Zona/Rruga : ZOGU I ZI

  Jepet me Qera Apartament 2+1 i mobiluar ne nje nga zonat me te kerkuara ne TIRANE, tek ZOGU I ZI perballe RING CENTER.
  Apartamenti ka nje planimetri dhe orientim te mire...
 25. Tirane, shes apartament 310 m 220.000 Euro (mbi tregun elektrik)

  Zona/Rruga : mbi tregun elektrik

  Shitet Ndertim 3 Katesh ne zonen mbi TREGUN ELEKTRIK,TIRANE.
  Mund te ndahet ne 3 apartamente ose me shume.
  Siperfaqja eshte 310m2 me certifikat te rregullt...
 26. Tirane, shes apartament 3+1 Kati 8, 145 m 150.000 Euro (ZOGI I ZI)

  Zona/Rruga : ZOGI I ZI

  Shitet Apartament 3+1 ne nje nga zonat me te kerkuara ne TIRANE,prane Ring Center ne zonen e ZOGUT TE ZI.
  Apartamenti ka nje planimetri \ orientim te shkelqyer dhe ndodhet...
 27. Tirane, shes apartament 1+1 Kati 1, 58 m 54.000 Euro (PRANE TREGUT ELEKTRIK)

  Zona/Rruga : PRANE TREGUT ELEKTRIK

  Shitet Apartament 1+1 ne nje nga zonat me te kerkuara ne TIRANE,prane TREGUT ELEKTRIK.
  Apartamenti ka nje planimetri dhe orientim te mire dhe ndodhet ne katin e...
 28. Tirane, shes apartament 3+1 Kati 3, 130 m 91.000 Euro (PRANE TREGUT ELEKTRIK)

  Zona/Rruga : PRANE TREGUT ELEKTRIK

  Shitet Apartament 3+1 kati i 3 ne nje nga zonat me te kerkuara ne TIRANE,prane TREGUT ELEKTRIK.
  Apartamenti ka nje planimetri\orientim te mire dhe eshte i...
 29. Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 4, 100 m 400Euro (RRUGA E BARRIKADAVE)

  Zona/Rruga : RRUGA E BARRIKADAVE

  Jepet me Qera Apartament 2+1 i Mobiluar ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane,ne Qender tek Rruga e Barrikadave.
  Apartamenti eshte i organizuar ne 2 DHOMA...
 30. Tirane, shes apartament 2+1 Kati 0, 106 m 80.000 Euro (MBI KOMUNEN E PARISIT,PRANE ELEONORES)

  Zona/Rruga : MBI KOMUNEN E PARISIT,PRANE ELEONORES

  Shitet Apartament 2+1 mbi Komunen e Parisit prane Big Market tek rruga qe te con tek Eleonora.
  Apartamenti ka nje planimetri te mire dhe ndodhet...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 482
Faqja 1 nga 17 1 2 3 4