Albacall
Kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Sole Travel & Tours; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 67 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.03 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj City-tour Austri Shėn Valentini nė Vjenė dhe Budapest, 5 Ditė €199, Nisja mė 199 Euro

  Shėn Valentini nė Vjenė dhe Budapest, 5 Ditė €199, Nisja mė 14 Shkurt

  Me Shume Detaje: Nė pagesėn 199 Euro pėrfshihen:
  1. Udhėtimi vajtje-ardhje me autobuz
  2. Shėtitjet me autobus.
  3. Akomodim...
 2. Tirane, ofroj City-tour Bullgari Shėn Valentini nė Sofje, 3 Ditė €79, Nisja mė 16 Shkurt 79 Euro

  Shėn Valentini nė Sofje, 3 Ditė €79, Nisja mė 16 Shkurt
  Nisje mė 16 Shkurt, 9, 16 Mars


  Me Shume Detaje: 1. Udhėtimi vajtje - ardhje, Transfertat dhe shėtitjet me autobus.
  2. Akomodim nė hotel...
 3. Tirane, ofroj City-tour Serbi Shėn Valentini nė Beograd, 3 Ditė €89, Nisja mė 16 Shkurt 89 Euro

  Shėn Valentini nė Beograd, 3 Ditė €89, Nisja mė 16 Shkurt
  Nisje mė 16 Shkurt, 9, 16 Mars

  Me Shume Detaje: Ēmimi €89 pėrfshin:
  1. Udhėtimi vajtje - ardhje, Transfertat dhe shėtitjet me autobus....
 4. Tirane, ofroj City-tour Bullgari Udhėtim nė Sofje, 3 Ditė €79 79 Euro

  Udhėtim nė Sofje, 3 Ditė €79


  Nisje mė 16 Shkurt, 9, 16 Mars


  Me Shume Detaje: 1. Udhėtimi vajtje - ardhje, Transfertat dhe shėtitjet me autobus.
  2. Akomodim nė hotel 2 netė qėndrimi.
  3....
 5. Tirane, ofroj City-tour Shqiperi 🎊DARDHE–KORCE–VOSKOPOJE🎈🎉🎊 85 Euro

  🎊DARDHE–KORCE–VOSKOPOJE

  VIZITOHEN: DARDHE - KORCE - VOSKOPOJE - POGRADEC – TUSHEMISHT

  DATA E UDHETIMIT:

  5-7, 12-14 , 19-21 ,26-28 Janar

  2-4 , 9-11, 16-18 ,23-25 Shkurt
 6. Tirane, ofroj City-tour Greqi 16-18 SHKURT Hotel Ionian Star 4 * Ne qender te Lefkades 115 Euro

  🎈🎉🎊KARNAVALE NE LEFKADA 3 DITE 115 EURO


  DATA E UDHETIMIT:
  16-18 SHKURT
  Hotel Ionian Star 4 * Ne qender te Lefkades
  PROGRAMI:
  ►Dita e pare:
  Nisja nga Tirana ne mengjes ne oren 05.00. Ndalesa...
 7. Tirane, ofroj City-tour Turqi Udhėtim nė Stamboll, 3 Ditė €199, Nisja mė 12, 19, 26 Janar 199 Euro

  Udhėtim nė Stamboll, 3 Ditė €199, Nisja mė 12, 19, 26 Janar dhe 2 Shkurt
 8. Tirane, ofroj Chaika Resort 4* - Burgas

  Ne Ju ofrojmė Transfertėn me Autobuz vajtje ardhje nga Tirana deri nė Hotel.
  Nisjet janė:
  - ēdo tė Shtunė nga 16 Qershor deri mė 3 Shtator 2018


  Chaika Resort 4* - Burgas
  Zbritje 20% pėr...
 9. Tirane, ofroj City-tour Maqedoni MAVROVE-20-21 JANAR ➤ 2 Dite ➤ Cmimi €55 55 Euro

  🏂MAVROVE🏂-- 20-21 JANAR ➤ 2 Dite ➤ Cmimi €55
  💎Hotel MIRAGE 4Yje Lux (Pishine dimerore dhe Jakuzzi)
  🎷🎉Darka e organizuar me muzike liva

  🔖Ne cmim pėrfshihen
  1) Transporti sipas programit Tirane...
 10. Tirane, ofroj City-tour Kroaci Pranvere ne DUBROVNIK 89 Euro

  Pranvere ne DUBROVNIK

  Hotel ADRIA 4YJE -- Spa, Pishine, Jaukuzi

  Nisje dt. 7 Mars ➤3 Dite ➤Cmimi €89

  Nisje dt. 9 Mars ➤3 Dite ➤Cmimi €89

  Vendet ne
  🚌autobuz percaktohen ne momentin qe...
 11. Tirane, ofroj Ambasada Gjermane

  Sole Travel & Tours,

  ju ofron konsulence dhe asistence per aplikime per viza si me poshte:


  Visa Turistike, Biznesi, Punesimi, Studimi etj.. ne ambasadat e meposhtme:

  Ambasada Gjermane
  ...
 12. Tirane, ofroj Gjermani Konsulence per Ambasaden GJERMANE 1.000 Leke

  Ofrojme konsulence per ambasaden Gjermane..


  bashkim familjar,
  - Karta Blu,
  - punėsim,
  - Au Pair,
  - kėrkim i njė vendi pune,
  - formim profesional,
  - punėsim si personel i kujdesit...
 13. Tirane, ofroj City-tour Turqi Shėn Valentini: Stamboll, Selanik, Sofje, 5 Ditė €159, Nisj 159 Euro

  Shėn Valentini: Stamboll, Selanik, Sofje, 5 Ditė €159, Nisja mė 14 Shkurt

  Shėn Valentini: Stamboll, Selanik, Sofje, 5 Ditė €159, Nisja mė 14 Shkurt
 14. Tirane, ofroj City-tour Austri Shėn Valentini nė Vjenė, 4 Ditė €339, Nisja mė 10 Shkurt 339 Euro

  Shėn Valentini nė Vjenė, 4 Ditė €339, Nisja mė 10 Shkurt
 15. Tirane, ofroj City-tour Ceki Shėn Valentini nė Pragė, 7 Ditė €239, Nisja mė 13 Shkurt 239 Euro

  Shėn Valentini nė Pragė, 7 Ditė €239, Nisja mė 13 Shkurt
 16. Tirane, ofroj City-tour Turqi Shėn Valentini nė Stamboll, 4 Ditė €229, Nisja mė 12 Shkurt 229 Euro

  Shėn Valentini nė Stamboll, 4 Ditė €229, Nisja mė 12 Shkurt
 17. Tirane, ofroj City-tour Shėn Valentini nė Paris, 4 Ditė €399, Nisja mė 10 Shkurt 399 Euro

  Shėn Valentini nė Paris, 4 Ditė €399, Nisja mė 10 Shkurt
 18. Tirane, ofroj City-tour Dubai Shėn Valentini nė Dubai dhe Abu Dhabi, 6 Ditė - €599, Nisja 599 Euro

  Shėn Valentini nė Dubai dhe Abu Dhabi, 6 Ditė - €599, Nisja mė 10 Shkurt  Shėn Valentini nė Paris, 4 Ditė €399, Nisja mė 10 Shkurt
 19. Tirane, ofroj City-tour Greqi Oferta speciale, per ne Korfuz 261 Euro

  Messonghi Beach 3* Superior - Moraitika, Korfuz (All Inclusive)

  Zbritje 15% pėr Rezervime tė hershme deri mė 31 Janar.
  Ēmimi: Ishte €307 - Bėhet €261 pėr 7 netė pėr person pėr Nisje mė 11, 15,...
 20. Tirane, ofroj City-tour Turqi Stambolli me vetėm 119 Eur vajtje - ardhje 119 Euro

  Periudha e udhėtimit: 15 Janari deri ne 10 Qershor.
  Oferta #FluturoniLirė
  Stambolli me vetėm 119 Eur vajtje - ardhje
  Udhėtimi me Turkish Airlines
  Periudha e udhėtimit: 15 Janari deri ne 10...
 21. Tirane, ofroj City-tour Itali Pranverė nė Napoli dhe Sorrento, 5 Ditė €259 259 Euro

  ItaliDita e Parė, 9 Mars 2018: Nisja me traget nga Durrėsi nė orėn 22.00. Lundrimi pėr nė Bari.
  Dita e Dytė, 10 Mars 2018: Mbrritja nė Bari nė orėn 08.00. Nisja pėr nė Napoli me autobus. Sistemi nė...
 22. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi KI NE KOLASHIN/ Hotel & SPA AURE 4Yje LUX, 2 Dite, €55 cdo fundjave 1 nate 2 dite 55 Euro

  PROGRAMI DY DITOR PER SKI NE KOLASHIN/ Hotel & SPA AURE 4Yje LUX, 2 Dite, €55

  KY UDHETIM DO TE REALZIOHET NE DATAT E MEPOSHTME
  MUAJI JANAR
  ►13-14 Janar! ►20-21 Janar! ►27-28 Janar!
  MUAJI...
 23. Tirane, ofroj City-tour Arabia Saudite Shėn Valentini nė Dubai dhe Abu Dhabi, 6 Ditė - €599, Nisja 599 Euro

  Oferta per SHen Valentin
  Shėn Valentini nė Dubai dhe Abu Dhabi, 6 Ditė - €599, Nisja mė 10 Shkurt
 24. Tirane, ofroj bilete avioni 2-D ⚜Shkup – Hamburg 35€ ⚜Shkup – Frankfurt 50€ ⚜Shkup – Barcelo 35 Euro

  Super Oferta Mbas 15 Shkurtit dhe ne vazhdim
  Jo te gjitha datat me ofert
  ⚜Shkup – Basel 40€
  ⚜Shkup – Oslo 40€
  ⚜Shkup – Paris 35€
  ⚜Shkup – Vaxjo 40€
  ⚜Shkup – Berlin 40€
  ⚜Shkup – Malmo 40€...
 25. Tirane, ofroj City-tour Cdo fundjave ne Kolashin 🚌Nisja :19 , 26 Janar, 3 Dite 99 99 Euro

  Cdo fundjave ne #Kolashin

  Hotel VERDE LUXURY 4*, i vetmi me #Pishina
  Nisja :19 , 26 Janar, 3 Dite 99€
 26. Tirane, ofroj Ski MAVROVE! (Hotel Spa MIRAGE 4Yje) ➡Dt. 13-14 Janar! 2 Dite! C 55 Euro

  MAVROVE! (Hotel Spa MIRAGE 4Yje) ➡Dt. 13-14 Janar! 2 Dite! Cmimi €55! Nisja: 13/01/2018 Kohėzgjatja: 2 ditė Ēmimi: €55
 27. Tirane, ofroj Ski KOLASHIN (Hotel Spa AUREL 4Yje) ➡Dt. 13-14 Janar! 2 Dite! Cm 55 Euro

  KOLASHIN (Hotel Spa AUREL 4Yje) ➡Dt. 13-14 Janar! 2 Dite! Cmimi €55!

  Nisja: 13/01/2018 Kohėzgjatja: 2 ditė Ēmimi: €55
 28. Tirane, ofroj Ski BREZOVIC – PRIZREN➡13-14 Janar! 2 Dite! Cmimi €55! 55 Euro

  BREZOVIC – PRIZREN➡13-14 Janar! 2 Dite! Cmimi €55! Nisja: 13/01/2018 Kohėzgjatja: 2 ditė Ēmimi: €55
 29. Tirane, ofroj Ski Greqi Ski ne Metsovo & Vizite ne Meteora ➡20-21 Janar! 2 Dite! Cmi 55 Euro

  Ski ne Metsovo & Vizite ne Meteora ➡20-21 Janar! 2 Dite! Cmimi €55! Nisja: 20/01/2018 Kohėzgjatja: 2 ditė Ēmimi: €55
 30. Tirane, ofroj Ski SKI NE BOGE (Hotel Dukagjini 5Yje)➡Dt. 27-28 Janar! 2 Dite! 60 Euro

  SKI NE BOGE (Hotel Dukagjini 5Yje)➡Dt. 27-28 Janar! 2 Dite! Cmimi €60!

  Nisja: 27/01/2018 Kohėzgjatja: 2 ditė Ēmimi: €60
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 2000
Faqja 1 nga 67 1 2 3 4