970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: UNIVERSAL CENTER; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofrohet turni i dyte Mesuese e Gjuhes Angleze

  Qendra e Gjuhėve tė Huaja "Universal" ne kuader te zgjerimit te stafit kėrkon tė punėsojė mėsues/e pėr Gjuhėn Angleze Full- Time.Kėrkesa qė duhet tė plotesojnė kandidatėt:
  1. Tė zotėroje diplomė tė...
 2. Tirane, kerkoj pune Mesuese e Gjuhes Angleze

  Qendra e Gjuhėve tė Huaja "Universal" ne kuader te zgjerimit te stafit kėrkon tė punėsojė mėsues/e pėr Gjuhėn Angleze Full- Time.Kėrkesa qė duhet tė plotesojnė kandidatėt:
  1. Tė zotėroje diplomė tė...
 3. Tirane, ofroj vend pune Mesuese e Gjuhes Angleze

  Qendra e Gjuhėve tė Huaja "Universal" ne kuader te zgjerimit te stafit kėrkon tė punėsojė mėsues/e pėr Gjuhėn Angleze Full- Time.

  Kėrkesa qė duhet tė plotesojnė kandidatėt:
  1. Tė zotėroje...
 4. Tirane, kerkohet part time Mesuese e Gjuhes Italiane

  Qendra e Formimit Profesional dhe Gjuhėve tė Huaja "Universal" ne kuader te zgjerimit te stafit kėrkon tė punėsojė mėsues/e pėr Gjuhėn Italiane part- time.
  Kėrkesa qė duhet tė plotesojnė kandidatėt:...
 5. Shqiperi, kerkohet Mesuese e Gjuhes Angleze

  Kėrkesa qė duhet tė plotesojnė kandidatėt:

  1. Tė zotėroje diplomė tė arsimit tė lartė nė Gjuhėn Angleze.
  2. Tė jetė kreativ/e pėr njė mesimdhėnie me standarte tė larta.
  3. Tė ketė experience...
 6. Tirane, ofroj vend pune part time mesuese te gjuhes Angleze dhe Gjermane

  Qendra e Studimeve UNIVERSAL CENTER, kerkon te punesoje part-time mesuese te gjuhes

  Angleze dhe Gjermane.

  Kriteret qe duhet te plotesoje kandidati:

  1 Te kete mbaruar studimet e larta per...
 7. Tirane, ofroj vend pune part time mesuese te gjuhes Angleze, Italiane, Gjermane dhe Frenge

  Qendra e Studimeve UNIVERSAL CENTER, kerkon te punesoje part-time mesuese te gjuhes Angleze, Italiane, Gjermane dhe Frenge .

  Kriteret qe duhet te plotesoje kandidati:

  1 Te kete mbaruar...
 8. Tirane, ofroj vend pune part time mesuese te gjuhes Suedeze dhe Gjermane

  Qendra e Studimeve UNIVERSAL CENTER, kerkon te punesoje mesuese part-time te gjuhes Suedeze dhe Gjermane!

  Kriteret qe duhet te plotesoje kandidati:

  1 Te kete mbaruar studimet e larta per ate...
 9. Tirane, ofroj vend pune part time Mesues Lestersie per gjimnaz

  Qendra e Studimeve UNIVERSAL CENTER, kerkon te punesoje mesuese Letersie part-time.
  Kriteret qe duhet te plotesoje kandidati:

  1. Te kete mbaruar studimet e larta per ate dege
  2. Te kete...
 10. Tirane, ofroj vend pune part time Mesues

  Qendra e Studimeve UNIVERSAL CENTER, kerkon te punesoje mesuese part-time te gjuhes Angleze dhe Italiane si dhe mesues Fizike!

  Kriteret qe duhet te plotesoje kandidati:

  1. Te kete mbaruar...
 11. Tirane, ofroj vend pune part time mesues

  Qendra e Studimeve UNIVERSAL CENTER, kerkon te punesoje part-time mesuese te Ciklit te ulet.
  Kriteret qe duhet te plotesoje kandidati:

  1 Te kete mbaruar studimet e larta per ate lende
  2 Te kete...
 12. Tirane, ofroj vend pune part time Mesues i gjuhes Italiane

  Qendra e Studimeve UNIVERSAL CENTER, kerkon te punesoje part-time nje mesuese te gjuhes Italiane.

  Kriteret qe duhet te plotesoje kandidati:

  1 Te kete mbaruar studimet e larta per Italishte
  2...
 13. Tirane, ofroj vend pune part time Mesues i gjuhes Italiane

  Qendra e Studimeve UNIVERSAL CENTER, kerkon te punesoje part-time nje mesuese te gjuhes Italiane.

  Kriteret qe duhet te plotesoje kandidati:

  1 Te kete mbaruar studimet e larta per Italishte
  2...
Trego rezultatin 1 deri 13 nga 13