kėrko:

Type: Posts; User: UFO BAR; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Motorrist

  Bar Piceri Ufo kerkon te punesoje motorrist

  Cel. : +355 69 887 7884
 2. Tirane, Kerkojm krepier/e me ose pa eksperience

  Paga e kenaqshme +siguracione dhe 1 dit pushim ne jave

  Cel: 0698877884
 3. Tirane, ofroj vend pune Picier,krepier

  Bar Ufo ofron vend pune per picier dhe krepier/e.
  Paga e mire me siguracione dhe 1 dite ne jave pushim.

  Cel. : 0698877884
 4. Tirane, ofroj vend pune Pastruese

  Kerkohet pastruese pagesa e kenaqshme + siguracion

  Cel. : 0698877884
 5. Tirane, ofroj vend pune Kamarier

  Kerkohet kamarier paga e kenaqshme + siguracion

  Cel. : 0698877884
 6. Tirane, ofroj vend pune Motorrist

  Kerkohet motorrist paga e kenaqshme + siguracion

  Cel. : 0698877884
Trego rezultatin 1 deri 6 nga 6