970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: UANIST; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Hosstes

  Uanist Shisha Lounge me vendodhje ne Kamez kerkon te zgjeroje stafin:

  Hostess (me/pa eksperience pune)


  Per detaje dhe informacione te metejshme mbi kushtet e punes ju lutemi kontaktoni ne...
 2. Tirane, ofroj vend pune Kamarier/e

  Tirane, ofroj vend pune kamarier/e
  UANIST.BAR,

  kerkon te punesoje kamariere.

  Aplikantja duhet te plotesoje kriteret si me poshte:

  1. Te kete eksperience ne pune
  2. Te jete i komunikueshem...
 3. Tirane, ofroj vend pune Ndihmese kamarier

  UANIST.BAR,

  kerkon te punesoje ndihmes kamariere.

  Aplikantja duhet te plotesoje kriteret si me poshte:

  1. Te kete eksperience ne pune
  2. Te jete i komunikueshem dhe i sjellshem me stafin...
 4. Tirane, ofroj vend pune Ndihmes banakier

  UANIST.BAR,

  kerkon te punesoje ndihmes banakiere

  Aplikantja duhet te plotesoje kriteret si me poshte:

  1. Te kete eksperience ne pune
  2. Te jete i komunikueshem dhe i sjellshem me stafin dhe...
 5. Tirane, ofroj vend pune Sanitare

  UANIST.BAR,

  kerkon te punesoje sanitare.

  Aplikantja duhet te plotesoje kriteret si me poshte:

  1. Te kete eksperience ne pune
  2. Te jete e komunikueshme dhe e sjellshme me stafin.

  Paga e...
Trego rezultatin 1 deri 5 nga 5