Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ..ose kerko ne te gjitha rubrikat
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Trego rezultatin 1 deri 40 nga 200
Kėrkimi zgjati 0.05 Sekonda.
kėrko: Njoftimet e: IDEAL REAL ESTATE
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 24.04.2015, 12:36
PX: 0
lexuar: 21
Tirane, jap me qera zyre Kati 2, 300 m² 2.100 Euro (Ish Bllok, Brigada e 8te)

Zona/Rruga : Ish Bllok, Brigada e 8te

Jepen ambjente zyrash me qira

300m - zyra
250m - verande

Ambjentet jane me hapesira dhe drite te mjaftueshme.
Siperfaqja me lart eshte si rrjedhoje e...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 23.04.2015, 18:53
PX: 0
lexuar: 31
Tirane, shes apartament 2+1 Kati 7, 90 m² 140.000 Euro (Sami Frasheri, Bllok.)

Zona/Rruga : Sami Frasheri, Bllok.

Shitet

Sip: 90m2
Kati 7te.
Orientimi veri
Me hipoteke
Cmimi 140.000 eur
Rubrika: Objekte banimi - me qera 23.04.2015, 18:53
PX: 0
lexuar: 106
Qira 3+1 Kati 8, 200 m² 500 Euro (Ne hyrje te Bllokut Vilave Selite.)

Zona/Rruga : Ne hyrje te Bllokut Vilave Selite.

JEPET ME QIRA

Sip: 200m2, kati 8 dhe i fundit, e mobiluar lux, pamje panoramike.
Cmimi: 500 eur/muaj.

id: blb
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 23.04.2015, 18:52
PX: 0
lexuar: 66
Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 104 m² 104.000 Euro (prane postes 8)

Zona/Rruga : prane postes 8

Ndertim i viteve 2000, orientimi jug, 1 tualet me aspirim, me 2 ashensor me hipoteke.
cmimi: 104.000 eur


id: blb
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 23.04.2015, 18:52
PX: 0
lexuar: 124
Vlore, Shiten apartamente ne plazh 1+1, 2+1, 750 Euro/m² (Rradhime Orikum)

http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=250620&d=1422372462


Zona/Rruga : Rradhime Orikum


APARTAMENTE IDEALE PER PUSHIME.

Buze detit pergjate bregdetit te bukur te Rradhimes.
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 23.04.2015, 18:51
PX: 0
lexuar: 92
SHITET ap 1+1 Kati 3, 52 m² 36.000 Euro (Ish stc fundit Kinostudio)

Zona/Rruga : Ish stc fundit Kinostudio

SHITET

1+1
Sip: 52 m2, kati i 3-te, orientimi perendim, balkon, e rikonstruktuar e gjitha.
Cmimi: 36.000 euro
Me hipoteke
C: BB 18.03*
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 23.04.2015, 18:51
PX: 0
lexuar: 104
Shitet 3+1 Kati 4, 132 m² 1.100 Euro/m² (Durresit, rrethrrotullimi Zogu i Zi.)

Zogu i zi

Zona/Rruga : Durresit, rrethrrotullimi Zogu i Zi.

Shitet

3+1
Sip: 132.5m2, kati 4ert, me hipoteke.
Cmimi: 1.100 eur/m2
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 23.04.2015, 18:51
PX: 0
lexuar: 46
Tirane, shes apartament 2+1 Kati 1, 58 m² 110.000 Euro (Perballe ATSH-se)

Zona/Rruga : Perballe ATSH-se

Shitet

Sip: 58m2
Kati pare, buze rruge, apartamenti eshte hyrje ekzistuese, i pershtatshem per biznes.
Cmimi 110.000 eur
Me hipoteke.
Id: xhg
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.04.2015, 20:06
PX: 0
lexuar: 63
Tirane, shitet 3+1+BLK Kati 6, 122 m² 108.000 Euro (Qemal Stafa, prane shkolles Kuqe.)

Zona/Rruga : Qemal Stafa, prane shkolles Kuqe.

Shitet

3+1
3 dhoma gjumi + soggiorno
Sip: 122m2, me certifikate pronesie
Sip totale me siperf perbashketa: 136m2
kati 6, pallat 9katesh, ndertim...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 22.04.2015, 19:58
PX: 0
lexuar: 118
Tirane, jap me qera apartament 3+1+BLK Kati 5, 135 m² 800 Euro (Bllok, tek LSI-ja)

Zona/Rruga : Bllok, tek LSI-ja

3+1

Sip 135 m + 30m verande
E mobiluar, 2 tualete, nje tualet me dritare, kati 5ste.
Orientimi lindje
Cmimi 800eur/muaj

Id: frml
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 22.04.2015, 19:40
PX: 0
lexuar: 40
Tirane, jap me qera zyre Kati 5, 135 m² 850 Euro (Bllok, prane LSI-se)

Zona/Rruga : Bllok, prane LSI-se

3+1
Sip 135 m + 30m verande
2 tualete nje me dritare,
Kati peste,
Orientimi lindje, nga rruga kryesore.
Cmimi 850 eur/muaj

Id. Frml
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 22.04.2015, 19:13
PX: 0
lexuar: 222
Shitet lokal 78m² 205.000eur (Ali Demi, buze rruge.)

Zona/Rruga : Ali Demi, buze rruge.

SHITET LOKAL

Sip brendshme: 78m2,
Sip ne total 120m2.
Me hipoteke. E rivleresuar.
Cmimi: 205.000
C: 26.10-X
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 22.04.2015, 19:12
PX: 0
lexuar: 11
Tirane, jap me qera zyre Kati 2, 150 m² 750 Euro (Bllok, prane piceri Eres)

Zona/Rruga : Bllok

Jepet me qira ambjent per zyre

4+1
Kati 2te, tualet, ambjent i rregullt dhe komod per zyra.
Orientimi lindje veri perendim.

Cmimi 750eur/muaj
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 22.04.2015, 19:09
PX: 0
lexuar: 32
Tirane, shes bar-resorant, 1.205 m² 800.000 Euro (ne afersi te qendres TEG)

Zona/Rruga : ne afersi te qendres TEG

Kompleks sherbimesh ku perfshihen:
Hotel me 8 dhoma me banje individuale,
bar restorant ne katin e pare 235 m2 ketu perfshihet dhe guzhina
ne katin e dyte 2...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.04.2015, 19:09
PX: 0
lexuar: 35
Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 3, 132 m², cmimi 700 Eur/m2, Perballe ish Uzina Enver

Apartamenti eshte i sapo rikonstruktuar ne gjendje shume mire,
I mobiluar, i organizuar ne ambientet e dites ku perfshihen korridori

Me 2tualete gjithsej+ guzhine +ambient ndenjeje
Ne ambientet e...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.04.2015, 19:09
PX: 0
lexuar: 317
Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 103 m² 125.000 Euro (Margarita Tutulani, ne hyrje te kompleksit Dinamo.)

Zona/Rruga : Margarita Tutulani, ne hyrje te kompleksit Dinamo.

2+1

Sip bruto: 103.5m2
Sip shkalle ashensor: 9.16m2
Kati 5te, me 2ashensor.
Orientimi veri lindje
Soggiorno+ dy...
Rubrika: Truall 22.04.2015, 19:08
PX: 0
lexuar: 137
Tirane, jap me qera toke 4.365 m² 1.000 Euro (Autostrada Tirane Durres, Marikaj, buze rruge.)

Zona/Rruga : Autostrada Tirane Durres, Marikaj, buze rruge.

Jepet truall me qira

Sip: 4.365m2 me hipoteke.
Sip tokes eshte e rrethuar dhe e pershtatshme
per MAGAZINA, KARBURANTE; PER PARKIM...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.04.2015, 19:08
PX: 0
lexuar: 68
Tirane, shiten apartamente te reja 70-90m2, 440 Euro/m² (Yzberisht)

Zona/Rruga : Yzberisht

Shiten apartamente te reja Yzberisht


1+1 me sip 70m2
2+1 me sip 90 m2
Cmimi 440 €/m2
Me hipoteke
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.04.2015, 19:05
PX: 0
lexuar: 79
Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 8, 69 m² 82.000 Euro (Him Kolli)

Zona/Rruga : Him Kolli

1+1
Sip: 69m me hipoteke.
Kati 8 dhe i fundit, me 2 ashensor,
Apartamenti eshte i rikonstruktuar, me parket, me instalime te gatshem per panele diellore, e gjithe hyrja me...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.04.2015, 19:05
PX: 0
lexuar: 69
Tirane, shes apartament 2+1 Kati 2, 85 m², 93.500 eur, (Prapa Ministrise se Shendetesise)

Zona/Rruga : Prapa Ministrise se Shendetesise

Shitet

2+1

Sip 85m2
Kati 2te, Hyrje cilesore.
2tualete me dritare,
Me hipoteke
Rubrika: Objekte banimi - me qera 22.04.2015, 19:04
PX: 0
lexuar: 368
Qira hyrje+garazh, 2+1+BLK Kati 6, 100 m² 300 Euro (Siri Kodra)

Zona/Rruga : Siri Kodra

Jepet me qira

2+1
Kati 6-te, I mobiluar, balkon, koridor, 2 tualete, me sistem ngrohje-ftohje, garazh, ashensor.
cmimi 300 eur/muaj
Rubrika: Objekte banimi - me qera 22.04.2015, 19:03
PX: 0
lexuar: 175
Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 3, 160 m² 60.000 Leke (Myslym Shyri, prane tregut Cam.)

Zona/Rruga : Myslym Shyri, prane tregut Cam.

Jepet me qira
2+1

Shtepi me qira
sip: 160m2

Soggiorno+ ambjent gatimi + Koridor + 2tualete+2dhom gjumi + ambjent tip studio.
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.04.2015, 19:03
PX: 0
lexuar: 79
Tirane, shes apartament 2+1 Kati 5, 90 m² 750 Euro/m² (Ish klubi Sportiv Partizani.)

Zona/Rruga : Ish klubi Sportiv Partizani.

Apartamente te reja ne perfundim
(Afati perfundimit per 18muaj)

Shitet
2+1 me sip: 90m2
Kati 5ste
Orientimi lindje perendim
Llozhe/balkon
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.04.2015, 19:00
PX: 0
lexuar: 446
SHITET APARTAMENT CILESOR 2+1+2BLK Kati 2, 106 m² 75.000eur (Rr. Bill Klinton, mbi qendren Kristal)

Zona/Rruga : Rr. Bill Klinton, mbi qendren Kristal

SHITET

2+1
Sip totale: 106m2, ku 91m2 me hipoteke. kati 2te, 2 tualete, ku njeri me dritare dhe tjetri me Kabine dushi cilesore, 2 balkone, me...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 22.04.2015, 18:58
PX: 0
lexuar: 40
Tirane, jap me qera Vile 200 m² 600 Euro (Blloku i Vilave Selite)

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t34.0-12/11156941_812946958758810_268155909_n.jpg?oh=36c051e00761970811fc762ed333e8a8&oe=55378AE0&__gda__=1429678333_9a97d3388e85395b8111f0b3e6...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.04.2015, 18:55
PX: 0
lexuar: 41
Tirane, shes apartament 2+1 Kati 5, 85 m² 102.000 Euro (Mine Peza, prapa ish Ambasada Jugosllave)

Zona/Rruga : Mine Peza, prapa ish Ambasada Jugosllave

Shitet 2+1

Sip: 85.5m me hipoteke
Kati 5ste, me ashensor
Orientimi perendim
Me 3 kondicionere, i mobiluar, apartament me hapsira e drite te...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 22.04.2015, 18:54
PX: 0
lexuar: 22
Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 3, 350 Euro (Myslym Shyri)

Zona/Rruga : Myslym Shyri

Jepet me qira


2+1
Hyrja eshte e mobiluar lux ne cdo ambjent.
Kati 3te, me ashensor.

E preferuar vetem per te huaj.
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.04.2015, 18:54
PX: 0
lexuar: 19
Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 7, 130 m² 200.000 Euro (Prane hotel Grand, ish Blloku.)

Zona/Rruga : Prane hotel Grand, ish Blloku.

Shitet

2+1

Soggiorno + dy dhoma gjumi + balkon + koridor.
Sip 117, 5m2 me hipoteke
Sip 130 m me sip perbashketa
Orientimi jug perendim.
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.04.2015, 18:49
PX: 0
lexuar: 174
Shitet hyrje + garazh, 3+1 Kati 3, 280 m² 230.000eur (Liqeni, prane kopshtit Zoologjik)

http://www.realex.al/images/home_slider/960-335/trees_lake_albania.jpg

Zona/Rruga : Liqeni, prane kopshtit Zoologjik, perballe Farit.

SHITET

3+1
Sip: 280 m2, (ku 128 m2 jane verande),
3 dhoma...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 11.04.2015, 19:17
PX: 0
lexuar: 78
jepet me qira magazine 630 m² (Liqeni thate)

Zona/Rruga : Liqeni thate

JEPET ME QIRA

Sip: 630m2, sip truallit e rrethuar 745m2.
lartesia ballore 8,30m, kulmi 9,30m, me trefazor.
Pozicioni ku ndodhet objekti eshte rreth 500m nga rruga...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 11.04.2015, 19:00
PX: 0
lexuar: 28
Tirane, jap me qera dyqan 60 m² 100.000 Leke (Prane njesise nr 5, Bllok.)

Zona/Rruga : Prane njesise nr 5, Bllok.

JEPET ME QIRA

Sip: 60m2
dyqani eshte pa orendi.
cmimi: 100.000 leke te reja/muaj
id: frml
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 11.04.2015, 19:00
PX: 0
lexuar: 63
Tirane, shes apartament 3+1 Kati 5, 9.577 m² 138.000 Euro (bllok, prane foto Kumi.)

Zona/Rruga : bllok, prane foto Kumi.

SHITET

3+1

Sip: 95.77 m2, kati i 5-te, 1 tualet me dritare, e rikonstruktuar, hyrje ekzistuese.
E rikonstruktuar.
Cmimi: 138.000 euro
Me hipoteke
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 11.04.2015, 18:59
PX: 0
lexuar: 40
Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 8, 130 m² 850 Euro/m² (Kompleksi Vjeter Kika)

Zona/Rruga : Kompleksi Vjeter Kika

Shitet

Sip: 130m2
Kati 8
Orientim lindje, 2tualete, Balkon, koridor, me ashensor.
Me hipoteke
Cmim: 850eur/m2
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 11.04.2015, 18:57
PX: 0
lexuar: 46
Tirane, jap me qera ambjent biznesi (Prane Diplomat 1)

Zona/Rruga : Prane Diplomat 1

Jepet me qira ambjent biznesi


Sip: 101 m2
E pershtatshme per farmaci, klinike dentare, zyra etj.
Me tualet, depo. E rikonstrutuar e gatshme per aktivitet.
Cmimi 400...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 11.04.2015, 18:57
PX: 0
lexuar: 2,260
Shitet ap 2+1 Kati 2, 94 m² 62.000 Euro (Prane Rezidences "Kodra e Diellit")

Zona/Rruga : Prane Rezidences "Kodra e Diellit"

SHITET
2+1

Sip: 94m2, kati 2, tualet (me dritare), 2 balkone, pozicioni veri-perendim,
Cmimi: 62.000 euro.
Me hipoteke.
C: 33. S.
Rubrika: Objekte banimi - me qera 11.04.2015, 18:56
PX: 0
lexuar: 31
Tirane, jap me qera apartament 2+1 90 m² 300 Euro (Prane Fakultetit te Gjuheve te Huaja)

Zona/Rruga : Prane Fakultetit te Gjuheve te Huaja

Jepet me qira

2+1
E mobiluar
2 tualete
Cmimi: 300 eur/muaj

Id. Bl
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 11.04.2015, 18:56
PX: 0
lexuar: 74
Tirane, shitet 3+1+BLK Kati 5, 140 m² 200.000 Euro (Sami Frasheri, pane gjimnazit PNL)

Rruga Sami Frasheri, Tirane
Zona/Rruga : Sami Frasheri, pane gjimnazit PNL

Shitet 3+1


Sip: 140 m2, me hipoteke.
3 dhoma gjumi + soxhorno +2 banjo +3 ballkone.
Me sistem ngrohje ne cdo ambient te...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 11.04.2015, 18:55
PX: 0
lexuar: 42
Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 100 m² 850 Euro/m² (Liqeni, ne krah te kopshtit Botanik.)

Zona/Rruga : Liqeni, ne krah te kopshtit Botanik.

Shitet apartament ne perfundim...

2+1

100m2, 2 tualete me dritare, orientimi lindje veri, me balkon, koridor,
Me hidrozolim.
850eur/ m2
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 11.04.2015, 18:54
PX: 0
lexuar: 707
Shitet 2+1 Kati 2, 110 m² 83.000eur (Rruga Mihal Grameno (prane shkolles))

Shkolla Mihal Grameno, Tirane

Zona/Rruga : Rruga Mihal Grameno (prane shkolles)

SHITET 2+1

Sip: 110 m2, kati II-te, (2 dhoma gjumi+ 2 banjo-nje me aspirim, nje me dritare-, + soggiorno + dhome...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 11.04.2015, 18:54
PX: 0
lexuar: 21
Tirane, shes 1+1, 56m2, kati 4ert, 53.000 eur (Prane ish ShushicA.)

Shitet 1+1
Prapa Shushices

56m2
Hyrje ekzistuese
Kati 4ert
Orientimi perendim
Cmimi 53.000 eur
Shtepia eshte e parikonstruktuar
Trego rezultatin 1 deri 40 nga 200

 
Shko tek

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"