Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Novus Marketing & Consulting; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, kerkohet Specialist Shitje

  FUNKSIONET BAZE DHE QELLIMI I PERGJEGJESIVE: Pėrgjegjės pėr identifikimin e klientėve potencial dhe arritje tė objektivave tė shitjes.

  DETYRAT


  Identifikon targetin e klientėve potencial dhe...
 2. Tirane, ofroj vend pune Menaxher i Mediave Sociale

  Menaxher i Mediave Sociale

  Funksionet Baze:
  Menaxhimi mediave sociale. Koncpetimi, menaxhimi dhe implementimi fushatave marketing ne rrjetet sociale.


  DETYRA
  Te menaxhoje kanalet e...
 3. Tirane, ofroj vend pune Marketing Account Manager

  FUNKSIONET BAZE DHE QELLIMI I PERGJEGJESIVE: Ndertimi dhe mirembajtja e marredhenieve te forta dhe afatgjata me klientet e rinj dhe egzistues te kompanise.

  DETYRAT


  Ndertimi dhe mbajtja e...
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3