Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: P.E.I; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. ! "Statistika 33" kerkon operatore ne gjuhen Italiane, Sondazhe dhe studime tregu (tek 21 Dhjetori)

  Kerkojmė :

  - Te kene njohuri te mira tė gjuhės italiane.
  - Te kenė ambicie pėr tė arritur objektivat dhe per rritje profesionale.
  - Te jene te predispozuar per pune ne grup.

  Ofrojme :

  -...
 2. Public Energy Institute, P.E.I kerkon operatore ne gjuhen Greke per turnin e paradites.

  Public Energy Institute, P.E.I kerkon opertare ne gjuhen Greke.

  Ofrojme kushte shume te mira pune, pagesa deri ne 300 lek/ora, fryme bashkepunimi, dhe ambjent motivues.

  Te interesuarit mund te...
 3. Public Energy Institute, P.E.I kerkon operatore ne gjuhen Frenge

  Public Energy Institute, P.E.I kerkon opertare ne gjuhen Frenge.

  Ofrojme kushte shume te mira pune, pagesa deri ne 300 lek/ora, fryme bashkepunimi, dhe ambjent motivues.

  Te interesuarit mund...
 4. Tirane, Public Energy Institute, P.E.I kerkon operatore ne gjuhen Gjermane

  Public Energy Institute, P.E.I kerkon opertare ne gjuhen Gjermane

  Ofrojme kushte shume te mira pune, pagesa 300 lek/ora, fryme bashkepunimi, dhe ambjent motivues.

  Te interesuarit mund te...
 5. Public Energy Institute, P.E.I kerkon operatore ne gjuhen Greke.

  Public Energy Institute, P.E.I kerkon operatore ne gjuhen Greke.

  Ofrojme kushte shume te mira pune, pagesa deri ne 300 lek/ora, fryme bashkepunimi, dhe ambjent motivues.

  Te interesuarit mund...
 6. Public Energy Institute, P.E.I kerkon operatore ne gjuhen Spanjolle

  Public Energy Institute, P.E.I kerkon operatore ne gjuhen Spanjolle

  Ofrojme kushte shume te mira pune, pagesa deri ne 300 lek/ora, fryme bashkepunimi, dhe ambjent motivues.
  Te interesuarit mund...
 7. Tirane, ofroj vend pune operatore ne gjuhen Gjermane dhe Angleze per studime tregu dhe Sondazhe

  P.E.I Publik Energy Institute kerkon operatore ne gjuhen Gjermane dhe Angleze per studime tregu dhe Sondazhe

  Te interesuarit te na kontaktojne ne:
  email:hwbalbania@gmail.com
  Cel:0683922631...
 8. Flet Gjermanisht dhe je nė kėrkim tė njė pune??? Mundėsi e mire punėsimi dhe praktike nė Gjermani!!!

  ​Flet Gjermanisht???
  Je nė kėrkim tė njė pune???
  Kėrkon njė eksperiencė pune ne Gjermani???
  P.E.I Public Energy Institute jua mundėson kėtė.
  Kerkojmė 10 persona, njohės tė gjuhės gjermane, mosha...
 9. Kerkojme Supervisor dhe operatore ne gjuhen Greke

  P.E.I Public Energy Insitute kerkon 20 operatore
  dhe 1 supervizor komunikues te mire te gjuhes Greke.
  Page, dhe kushte shume te mira pune.

  Nr. kontakti: 0683922631
  email: ...
 10. Tirane, ofroj vend pune operatore ne gjuhen Italiane ,Frenge, Gjermane dhe Angleze per studime tregu, sondazhe dhe appuntamenti

  Public Energy Institute, P.E.I kerkon opertare dhe supervisore ne gjuhet:
  1-Italiane ,
  2-Greke,
  3-Gjermane,
  Per studime tregu, sondazhe, siguracione, appuntamenti dhe shitje.
  Ofrojme kushte...
Trego rezultatin 1 deri 10 nga 13