AMI Pharma nė sajė tė zgjerimit tė aktivitetit tė saj kėrkon tė punėsojė njė farmaciste (F).


Te kete mbaruar studimet e larta ne degen Farmaci si dhe te jete e pajisur me Licensen e ushtrimit...