Albacall
kliko
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: andikushta; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Veshje amerikane per femra

  Super okazion me veshje amerikane per femra,
  Mundesi e shkelqyer per te perfituar ne kosto minimale.: Fustane darke, dite, kostume dhe te perditshme.

  Mund te perzgjidhni ato cfare keni interes...
 2. Tirane, shes fustane amerikane 40 Euro

  Super okazion me veshje amerikane per femra,
  Mundesi e shkelqyer per te perfituar ne kosto minimale.: Fustane darke, dite, kostume dhe te perditshme.

  Mund te perzgjidhni ato cfare keni interes...
 3. Tirane, shes fustane amerikane 40 Euro

  Super okazion me veshje amerikane per femra,
  Mundesi e shkelqyer per te perfituar ne kosto minimale.: Fustane darke, dite, kostume dhe te perditshme.

  Mund te perzgjidhni ato cfare keni interes...
 4. Tirane, shes biciklete Citybikee sjelle nga Gjermania 17.000 Leke

  Biciklete e sjelle nga Gjermania, me goma 168 Rainbow, disqe 24 x 1.5 1.75 DRC, me frena Yin Xing, kompanjoli Saiguan dhe me amortizator Summer.

  Cmimi : 17 000 lek i diskutuar

  Cel : 0672883682
 5. Korce, shes Vile Kati 2+3+oborri, 460 m² 199.000 Euro (Prane Tatimeve Korce)

  Shiten kati II dhe III i nje vile tre kateshe ( 170 m per cdo kat ) + oborr 120 m2, tek sheshi para Tatimeve Korce, e pershtatshme per zyra ose hotel.
  Kati i dyte dhe i trete jane ambiente zyrash,...
 6. Tirane, shes Iphone 5s 12.500 Leke

  Iphone 5s , origjinal i sjelle nga USA, 4.00-inch touchscreen Memoria 16 Gb ,RAM 1 Gb ,Kamera 8 mpx ,Kamera para 1.2 mpx ,Bluetooth ,Wireless ,GPS ,ngjyra Silver , Ne gjendje super te mbajtur , me...
 7. Tirane, shes Laptop Asus i ri, super i holle + cante 245 eur i diskutuar

  Laptop Asus, i ri, modelet me te fundit, super slim, i lehte dhe praktike ne perdorim,

  Model i ngjashem me MacBook Air,
  Ekran 14inc,
  Procesor dual core,
  Hardisk 320 gb,
  ...
 8. Tirane, shes Apple IMac All In One 27" Fundi 2013 790 Euro

  Apple Imac All In One Late 2013, Screen: 27-inch 2560 x 1440
  CPU: i5-4570 Quad Core 3.2Ghz
  Ram: 8GB DDR3 1600Mhz
  HDD: 1TB Sata 7200 Rpm
  GPU: Nvidia GT755M 1GB DDR5
  4 x USB...
 9. Tirane, shes iPhone 5c gjendje perfekte 11 500 lek i diskutuar

  Iphone 5c , origjinal i sjelle nga USA,


  Memoria 16 Gb,
  RAM 1 Gb,
  Kamera 8 mpx,
  Kamera para 1.2 mpx,
  Bluetooth,
  Wireless,
  GPS,
 10. Wireless Presenter Logitech 35 eur i diskutuar

  Wireless Presenter Logitech R400 , Built-in slideshow buttons , 15 m effective range with 2.4 GHz wireless technology , Red laser pointer with LED indicator , Logitech R400 Wireless Presenter,...
 11. Tirane, shes Kompjuter Lenovo All in One, i ri 550 Euro i diskutueshem

  Kompjuter Lenovo All in One, i ri,

  Model 10076 18.5inc LED,
  CPU E350.
  Ram 4Gb,
  Hdd 500Gb,
  dvd writer,
  ngjyra e bardhe,
  mouse,
  tastiere,
 12. Shes aparate fotografike dixhitale te modeleve te ndryshme, te rinj cmimi fillon nga 75 eur

  Shes aparate fotografike dixhitale te modeleve te ndryshme, te rinj, markat mjaft te njohura, aparate mjaft cilesore te sjella nga USA.

  Model1. Aparat Foto Dixhital Canon 7.10 Megapixels 4-00x...
 13. Tirane, shes fustane amerikane 40 Euro

  Super okazion me veshje amerikane per femra,
  Mundesi e shkelqyer per te perfituar ne kosto minimale.: Fustane darke, dite, kostume dhe te perditshme.
  Mund te perzgjidhni ato cfare keni interes duke...
 14. Tirane, shes iPhone 6 64Gb 38 000 lek I diskutuar

  Iphone 6 64 Gb , Ngjyra Space Grey , i ardhur nga Italia ,pak shenja perdorimi , Full Unlocked punon me te gjitha kartat , clean Icloud / Imei , cmimi 38000 leke i diskutuar  Cel. : 0672883682
Trego rezultatin 1 deri 14 nga 14