kėrko:

Type: Posts; User: Kurse gjuhesh; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, jap me qera zyre - 150 Euro (Tirana e Re, Rr.Sami Frasheri)

  Ofroj hapesiren e nje klase te bollshme,per te gjithe te interesuarit,ose mesueset qe japin mesime dhe kurse private, ne nje nga zonat me te mira ne Tirane.Rr.Sami Frasheri, prane Godines LSI.
  ...
 2. Tirane, ofroj vend pune part time Mesues Anglishte

  Qendra e Gjuheve te Huaja OKMASTERCLASS ka nevoje te zgjeroje aktivitetin,dhe kerkon mesuese Anglishteje me experience ne fushen e mesimdhenies dhe te pedagogjise. Te kete mbaruar arsimin perkates,...
 3. Tirane, Ok-MasterClass - Kurse Intensive te Gjuhes Gjermane

  Qendra e Kurseve OK-MASTERCLASS, Ju ofron Kurse te Gjuhes Gjermane per te gjitha nivelet !

  Tek ne do te gjeni Cilesine si dhe Cmimet me konkuruese ne treg !

  Misioni Yne - Suksesi Juaj !
  ...
 4. OK-MASTERCLASS Ofron Kurse per Gjuhet : GJERMANISHT + ANGLISHT => Per te gjitha Nivelet dhe Intensive !

  Deshironi te mesoni nje Gjuhe te Huaj dhe ta praktikoni ate si nje Profesionist i Vertete?

  -Qendra e Kurseve OK-MASTERCLASS Ju njofton se kane filluar rregjistrimet per Kurset e Gjuhes GJERMANE &...
 5. Tirane, Ok-MasterClass - Kurse per te gjitha nivelet ANGLISHT

  Qendra e Kurseve OK-MASTERCLASS, ju fton te rregjistroheni ne nje nga Nivelet e Gjuhes Angleze.

  Ju informojne se kane filluar tashme edhe kurset e ENGLISH FOR KIDS- me metodat me bashkekohore te...
 6. Tirane, ofrojme kurse gjermanisht Ok-MasterClass

  Qendra e Kurseve OK-MasterClass ofron Kurse te niveleve te ndryshme per mesimin e gjuhes gjermane !

  Ne pershtatemi sipas kerkesave dhe nevojava tuaja !

  Mesimdhenie cilesore dhe cmime mjaft...
Trego rezultatin 1 deri 6 nga 6