Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: apollon; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Fier, shes ambjent biznesi 1.700 m²

  Zona/Rruga : Fier

  Shes ambjent biznesi 1100 m2 ndertim me lartesi kati 4.2 m,me baze ndertimi per 6 kate
  me uje dhe drita brenda ambjentit,sip toke 1700 m2,me dokumenta te regullta qysh ne ...
 2. Fier, - makineri paketimi+ fure per berjen e kolive+kuti plastike per dhurata karamele

  Shes disa makineri paketimi,
  Makineri paketimi orizi 1 kg ,
  Makineri doztor per sheqer 1 kg,
  Makineri dozator per miell dhe niseshte,
  Fure per berjen e kolive ,
  Kuti plastike per shitje si...
 3. Fier shes frigorifer fruta perime

  Zona/Rruga : 16

  shitet frigorifer me siperfaqe 360 m2,
  350 ton.
  shitet per arsye te nje kredie.-00393496231134,wasp 00355682026897
  mirepres
 4. shitet reno shenik (megano) viti 2003 nafte 1300 euro pa doga

  Karburanti: nafte
  Ngjyra.....: gri
  Kamjo......: MANUAL
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 100
  KM..........: 260000

  Shitet Reno shenik VITI 2003 ME nafte,KLIMA,XHAMA ELEKTRIK,GOMA TE REJA,...
 5. Fier, - kerkoj nje ortak ne nje pasuri te paluajshme + nje linje prodhimi

  Jemi nje firem paketimi dhe tregetimi produkte ushqimore,
  duke qene ne vazhdimesi te nje aktiviteti prodhimi i cili po ritet nga dita ne dite,
  per arsye te nje kredie dhe zgjerimit te metejshem te...
 6. .Fier, shes xhip opel monterej 1995 okazion 2500 euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: blu e errėt
  Kamjo......: Manual
  Ftohja.....: Klima
  Fuqia KW..: 300
  KM.........: 230000

  Shitet opel monterej si isuzu troper, viti i prodhimit 1995, ...
 7. U SHIT FAL, shes makine Mercedes-Benz sprinter Viti 1999, 450.000 Leke

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e bardhe
  Kamjo......: manual
  Fuqia KW..: 184
  KM..........: 365000

  shitet sprinter fugon malli me tek gome,ngjyra e bardhe,kamjo manuale,
  gjendje xhenerike dhe...
 8. FAL U SHIT.....shitet ford fokus portobagazh viti 2003 nafte 1500 euro pa dogan

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: Bardh
  Kamjo......: Manual
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 100
  KM..........: 207.000

  shitet ford fokus portobagazh i bardhe,kamjo manuale, ne gjendje motorike...
 9. FAL U SHIT....OKAZION.Fier, shes Fugon malli IVECO daily 35 ce 15 Viti 2006, 6000 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e bardhe
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Kondicioner
  Fuqia KW..: 110
  KM..........: 254000

  Shitet iveko daily viti 2006 nafte me kondicioner xhama...
Trego rezultatin 1 deri 9 nga 9