Albacall
kliko

krko:

Type: Posts; User: USA LAPTOP TR; Fjala/-t kye:

Faqja 1 nga 3 1 2 3

krko: kerkimi zgjati0.00 Sekonda; gjeneruar para 14 Minutash.

 1. 2 vende pune per pozicion teknik/ shites/e DYQAN KOMPJUTERASH

  Vend i lire pune teknik dhe shites/e per dyqanin ne Tirane

  Lutemi- LEXOJENI ME KUJDES DERI NE FUND-Aplikimet qe nuk i permbahen udhezimeve te mesazhit te meposhtem
  (listimin e te gjitha...
 2. ofroj DVB-T2 HD dekoder per kanalet televizive shqiptare te rinj n

  Ofrohen dekodera DVB-T2 per marrjen e kanaleve televizive shqiptare me dalje HDMI dhe Video per televizoret e rinj dhe te vjeter.
  Cmimi me gjithe kabell te perfshire 2200 leke te reja!

  USA LAPTOP...
 3. Tirane, ofroj vend pune turni i dyte farmaciste

  Kerkohet farmaciste per turnin e dyte 13:30- 21:30

  Mosha 23-35 vjec
  Paga e kenaqshme. Preferohet te kete eksperience.

  Lutem dergoni cv ne agabrani@gmail.com ose kontakt ne nr 06920-40-141
 4. @..Servis Laptopesh cdo lloj pjese kembimi origjinale, Ekrane te rinj, per cdo model.Identifikim falas i problemit.

  Ekrane per cdo laptop
  Servisi i montimit falas (per te zevendesuar te demtuarin)10.1'; 14.1' 15,4'; 15.6' duke filluar nga 34 euro

  Tastiera te reja per laptop HP,Dell,Acer,Sony,etjetj cmimi...
 5. Tirane, shes Laptop NewInspiron i7 Gjen7 15.6-inch FHD RAM 16GB HDD 1TB 829 Euro

  Dell Inspiron 5568 2-in-1 prodhim i Ri 2018
  Procesor i7 Gen7 Intel Core i7-7500U 2.5GHz-3.1GHz
  HDD - 1TB 5400RPM SATA
  16GB, DDR4, 2133MHz 2 Dimm Share DUAL Channel
  15.6-inch FHD LED-Backlit...
 6. 5. INFO-Zgjidhni Laptopin e duhur me procesoret e duhur - INFO-> Zgjedh me mire, kush di me shume !

  Laptopet me procesore intel te Serive i3 i5 dhe i7 jane te ndare sipas vitit te prodhimit ne 5 Gjenerata. Seicila Gjenerate ka avancime te medha ne performancen e laptopit e sidomos persa i perket...
 7. 1.1*Laptop Asus i7 15,6 te rinj ne kuti-Core i7;Ram 8Gb;Hdd 750Gb;Ram 8Gb;WebCamera; DvdWr;etj -629-1Vit Garanci

  ASUS 15,6 Inch Touch Screen HD
  Procesor i7, Windows i licensuar
  Importuar nga USA
  Te rinj ne kuti me 1vit Garanci !

  Vetem- 629 Euro
 8. SuperLaptop per Design ose Gaming-Dell Inspiron 15,6' QuadCore,Ram 12GB, HDD 1TB, Grafika HDF RADEON,Tastiera me ndricim,Windows i Licensuar etj-579Euro

  Sasia sh e limituar -5&9 Euro
  Cante e Re Dhurate  Brand
  Dell


  Model Number
 9. 10.1 SUPER OFERTE -> KOMPJUTERA Hp Ram 2Gb; Intel 3Ghz; Hdd 80Gb; Dvd, Windows 7->39

  WINDOWS 7 ULTIMATE:
  Sasi E Limituar
  Me GARANCI
  Mouse Dhe Tastiere Te Perfshira:
  Intel 24-3,0Ghz
  Ram - ddr2 2Gb
  Hdd Sata- 80Gb
  Cmim Oferte 39 Euro

  Me monitor 17 te perfshire - 65 Euro
 10. 3.1. Laptop HP Pavilion 17,3 HD, te rinj ne kuti.Core i3, Ram 6Gb,Hdd 750Gb;Win 8 i licensuar - 569

  HP Pavilion me Gjenerate te re
  Do it all, without failplay with confidence, using a super-reliable, feature-packed PC with a large color display. 4th generation Intel Core i3-4000M Processor 2.4GHz...
 11. 14.Paisje pergjuese live ne distance- Pak rendesi ka ku ndodheni dhe sa larg, ju do te jeni ne dijeni !- 29 Euro

  Teknologji e fundit.<br>
  Paisje mjafte e vogel kollaj per tu fshehur deri ne 5 dite pavarsi pune me bateri te karikueshme. Pa pasur nevoje per korrent internet etj,<br>
  <br>
  Kontrolloni...
 12. @.Probleme me laptopin? Ta jepni x pjese? Mos u nxito! Servis me cmimin me te mire x cdo model.Gjetje falas e probl

  Probleme me laptopin Tuaj ?
  Ta shisni shume lire per pjese kembimi?
  Mos u nxitoni ! Mund te punoje serish si diten e pare !
  Servis me cmimin me te mire per cdo model.
  Identifikim falas te...
 13. sapoardhur-Kasetofona DoubleDin Makine 7inch HD Blututh+Kamera Me Garanci 99 Euro

  Oferte Promocionale nga USA LAPTOP SHOPKasetofon makine i ri 7 polsh HighDefinition, me mp3. blututh, touch Screen Telekomande etj etj + Kamera Parkimi me te gjithe kabllot, lidhje me celularin...
 14. 11.1-Oferte! Sistem kamerash&alarmi wireless per shtepi dhe dyqane 99; RUTER WIRELESS 4PORTA-17.9 ,e te tjera

  OFERTE Speciale. Sistem Komplet 4kamerash + DVR me rregjistrim deri ne 2muaj non-stop kamera nate dhe dite 700TvLine - 179 Euro

  1)Vetem Paketa DVR OFERTE SPECIALE per 4 kamera = 49 Euro
  ...
 15. Superlaptop DELL XPS 13,3 UltraBook, i7 SSD 256Gb,Full HD Gorrilla Glass - 449 Euro

  Outlet nga USA Laptop super te shpejte dhe super dizajn, material fibra karboni dhe alumin, i vleresuar me lart nga MacBook Air i ri
  DELL XPS 13 UltraBook LX322
  Procesor i7
  Ram 4Gb
  SSD 256Gb...
 16. SAPOARDHUR-DELL WORKSTATION INTEL XEON Quad Core 4x2.40Ghz, Ram 20gb, Hdd SAS 300Gb,NVidia FX Quadro- 349

  Procesor Xeon Quad Core 4x2.40
  Ram 20Gb ECC
  HDD SAS 300Gb 15.000RPM
  NVidia FX QUADRO UP TO 2Gb
  DVD-Writer
  Windows 7 Ultimate
  SASI e limituar
  Tastiere Mouse .
  6 Muaj GARANCI
  Cmimi 349 Euro...
 17. Tirane, shes Kasetofona te rinj makine me mp3 dhe blututh 4x50w 49 Euro

  Kasetofone te rinj ne kuti.Te bukur, luajne mp3 nga usb ose karta e memorjes, ose nga celulari juaj nepermjet blututh.Ne rast telefonate, nderpreje automatike e muzikes dhe pergjigja nepermjet...
 18. * SUPER-WORKSTATION DELL PRECISION-XEON QUAD CORE, Ram 36GB ECC, HDD 280Gb,Grafika Profes.FX-4Gb-379

  IMPORTUAR NGA USA
  PERFEKT PER PUNE PROFESIONALE.
  2 x Procesor fizik Profesional Intel Xeon Quad Core 4x2.5Ghz, (2cope)
  RAM - 36 GB ECC
  Hdd SAS 274Gb
  Grafike e fuqishme profesionale NVidia FX...
 19. OUTLET-ne mbarim ! SuperLaptop iDELL INSPIRON 15,6" Led Full HD TouchScreen-Core i7 gen6,Ram 16Gb,HDD 1Tb,Grafika 4Gb e DEDIKUAR, WebCamera,WiFFi,Dvd-Writer,-719

  OUTLET - Produkt reklame Sasia e limituar -3 cope.
  Gjendja dt 19 Mars 2018- vetem 1 cope .

  DELL INSPIRON 5595 . TouchScreen 15,6 HD. !
  Core i7 Gjenerata e 6te
  Grafika 4GB e Dedikuar
  Ram 16Gb...
 20. Mbaruan-Laptop NEW.Sony Vaio 15.5 Black- Core I5 ; Ram 12gb; Hdd 500gb; Windows I LICENSUAR - 619 EURO - 1 Vit Garanc

  Te Rinj Ne Kuti
  Sasia - e limituar
 21. Mbaruan -OUTLET nga USA Iphone iPhone 5c 32 GB 129 Euro

  iPhone 5c Outlet import nga USA ngjyra e bardhe 32 Gb

  Tel. : 042237037
  Cel: 069-204-01-41
 22. 7.Super Oferte per Laptop Dell Latitude D620 dhe D630,14,1WXGA Core2Duo 2x2Ghz,Wiiffi, etj +Cante te re-124

  Super Oferte deri me 10 PRILL per Laptop Dell Latitude D620 dhe D630,
  Ekrani WIDE 14,1 WXGA
  Processor- Core 2 Duo 2x2Ghz,
  Ram 2-3Gb,
  Hdd 80-160Gb,
  Dvd-Writer,
  Wiffi,
  Card Reader,
  No-Cam...
 23. Tirane, ofroj Laptop OUTLET Panasonic ToughBook, 14,1 , Procesor i5, Ram 4Gb, Hdd 250Gb,Bateri 4-5ore,Wiiffi blutooth etj 200 Euro

  Panasonic CF-F9
  Ne gjendje si te rinj.
  Rrezistent ndaj goditjeve, rrezimeve, ideal per perdorim ne levizje.
  Procesor i5
  Ram 4gb
  Hdd 250Gb
  Wiffi, blutooth,Dvd-writer
  Bateria 4-5ore
  Me garanci....
 24. 12.2.HARD Disqe Te Rinj Portable me usb 3,0 kapacitet 500Gb ; 1Tb ; 3Tb; importuar nga USA - 49, 72 dhe 139

  Te Rinj Ne Kuti Me shpejtesi te larte komunikimi ->Usb 3,0Kompatibel me XP,Vista,Win 7; Win 8: MacOs;Linux etjProdukte origjinale te markave me prestigjoze per storage drives.Sasi e limituar.Cmimet e...
 25. 15.Paisje pergjuese te modeleve te ndryshme, ore, stilolaps, pult makine, kopse etj

  Videokamera ne paraqitje si :
  Kopse kemishe
  Mouse kompjuteri
  Ore Muri
  Objekt zbukurimi shtepie
  Pult Makine
  Ore Dore
  Cakmak
  Stilolaps
 26. Tirane, shes PC Fujitsu Celsius 289 Euro

  Core i5 4x3.2Ghz
  Hdd 500Gb
  Ram 12Gb
  Grafika intel Hd 1.7 Gb


  Cel. : 04 2237037
 27. 9.1.HI Performance PC-Quad core (Core2Quad Q6600) 4x2.4Ghz;Ram 8Gb; HDD 750Gb;Grafika 1.7Gb;DVD Wr-269

  Te Rinj- ne Kuti
  1 Vit Garanci
  USA LAPTOP SHOP
  Perballe shkolles Siri Kodra
  usalaptop@albaniaonline.com
 28. 12. Hard disk te jashtem 3.0 TB Toshiba dhe Western Digital USB 3.0 te rinj ne kuti - 129Euro

  Te rinj ne kuti
 29. Tirane, shes PC Fujitsu Celsius 179 Euro

  Core i5 2x3.2 GhzHdd 250 GbRam 4 GbGrafika 1.7 GbCel. : 04 2237037
 30. 13.PC INTEX JOGGER-Te Rinj; DualCore2x2,66;Ram 6Gb; HDD 240Gb; Grafika OnBoard 1,5Gb; DVDWriter;Windows 7;- 169Euro

  Te rinj ne kuti.
  Mouse dhe tastiere Intex te reja te perfshira ne cmim.
  12Muaj Garanci
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 61
Faqja 1 nga 3 1 2 3