Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: mlawj; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Njoftimi: Tirane, - Konsulence

  nga mlawj

  Tirane, - Konsulence

  Ofroj konsulence ligjore, realizoj fjalime, artikuj apo dokumente administrative si dhe keshillimin
  e kuadrove te rinj ne politik.

  Cel. : 0684651022
 2. Tirane, jap me qera apartament Kati 5, 70 m² 25.000 Leke

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=512726&d=1529935817

  Jepet me qera apartament banimi
  Ne Katin e 5-te te nje pallati ne zonen e Yzberishtit prane KMY-ngjitur me UNIK (CAFE...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2