Albacall
kliko
kliko

krko:

Type: Posts; User: FUTURE HOME Property; Fjala/-t kye:

Faqja 1 nga 21 1 2 3 4

krko: Krkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 7, 104 m 100.000 Euro (Fiori Di Bosco)

  Zona/Rruga : Fiori Di Bosco

  Apartamenti ndodhet tek Fiori Di Bosco. Informacion mbi Apartamentin: Kati i 7 Banim Siprfaqe: 104.8 m2
  Apartamenti disponon: Salloni Ndenjes Ambjenti i...
 2. Tirane, shes biznes resorant Kati 0, 100 m 20.000 Euro (21 Dhjetori)

  Zona/Rruga : 21 Dhjetori

  Shitet biznes n Rrugn Muahmet Gjollesha prball Inxhinieris s Ndertimit.
  Ndodhet n katin 0 dhe ka siprfaqe 100 m2.
  Biznesi eshte Rrestorant me ushqim Meksikan...
 3. Tirane, shes toke 500 m 50.000 Euro (Autostrada Tirane-Durres)

  Zona/Rruga : Autostrada Tirane-Durres

  Toka ndodhet n Autostraden Tirane-Durres pas Coca Cola
  Informacion mbi tokn: Siprfaqja e toks : 500 m2
  Me certifikat pronsie I prshtatshm...
 4. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 104 m 94.320 Euro (Don Bosko)

  Zona/Rruga : Don Bosko

  Zona/Rruga : Don Bosko

  Apartamenti ndodhet tek Fiori Di Bosco. Informacion mbi Apartamentin: Kati i 5 Banim Siprfaqe: 104.8 m2
  Apartamenti disponon: Salloni...
 5. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 104 m 94.320 Euro (Don Bosko)

  Zona/Rruga : Don Bosko

  Apartamenti ndodhet tek Fiori Di Bosco. Informacion mbi Apartamentin: Kati i 5 Banim Siprfaqe: 104.8 m2
  Apartamenti disponon: Salloni Ndenjes Ambjenti i Gatimit 2...
 6. Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 8, 130 m 135.000 Euro (Zogu i Zi)

  Zona/Rruga : Zogu i Zi

  Shitet apartament 3+1 tek Zogu I Zi pran Ring Center.
  Informacion mbi apartamentin: Kati 8 banim Siperfaqe 130 m2.
  Organizimi: Salloni I ndenjes, Ambjenti gatimit, 3...
 7. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 4, 70 m 350 Euro (Rruga e Kavajes)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes

  Jepet me qera apartament 1+1 tek Rruga e Kavajs pran Spitalit Gjerma.
  Apartamenti ndodhet n katin e 4 banim t nj pallati i ri.
  Apartamenti ka siprfaqe...
 8. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 78 m 62.640 Euro (Laprake)

  Zona/Rruga : Laprake

  Shitet apartament 1+1 tek rruga "Dritan Hoxha". Apartamenti ndodhet n katin e 4 banim t nj pallati t ri 8-katsh.
  Apartamenti ka siprfaqe totale prej 78.3 m2 dhe sht...
 9. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 122 m 91.875 (Laprake)

  Zona/Rruga : Laprake

  Shiten apartamente 2+1 tek rruga "Dritan Hoxha".
  Apartamentet ndodhen n katin e 1 dhe 6 banim t nj pallati t ri 8-katsh.
  Apartamentet kan siprfaqe totale prej 122.5...
 10. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 8, 130 m 400 Euro (Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Myslym Shyri

  Jepet me qera apartament 2+1, tek rruga Myslym Shyri" pran Qendrs.
  Apartamenti ndodhet n katin e 8 t nj pallati t ri 9 katsh me siprfaqe 130 m2.
  Apartamenti...
 11. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 8, 114 m 74.000 Euro (Pallati me Shigjeta)

  Zona/Rruga : Pallati me Shigjeta

  Apartamenti ndodhet tek Pallati me Shigjeta. Apartamenti sht I pozicionuar n katin e 8 banim t nj pallati t ri me siprfaqe 114 m2. Apartamenti ka orientim...
 12. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 90 m 1.000 Euro (Rruga e Durresit)

  Zona/Rruga : Rruga e Durresit

  Ambjenti sht i pozicionuar n Rrugn e Durresit.
  Informacion mbi Ambjentin: Kati i dyt
  Buz Rruge me hyrje nga rruga kryesore
  Siprfaqa e brendshme:...
 13. Tirane, jap me qera ambjent biznesi 300 m 1.200 Euro (Laprake)

  Zona/Rruga : Laprake

  Jepet ambjent per servis ne zonen e Laprakes, pran Bar Oslos.
  Ambjenti ka siperfaqe 300 m2 dhe lartesi 4.5 m. Prane rruges kryesore.
  Per me shume informacion na...
 14. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 134 m 93.000 Euro (21 Dhjetori)

  Zona/Rruga : 21 Dhjetori

  Zona/Rruga : 21 Dhjetori

  Shitet apartament n zonn e 21 Dhjetorit.
  Apartamenti ndodhet n katin e 4 pallat ekzistues dhe ka siprfaqe totale prej 93 m2.
  ...
 15. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 93 m 93.000 Euro (21 Dhjetori)

  Zona/Rruga : 21 Dhjetori

  Shitet apartament n zonn e 21 Dhjetorit.
  Apartamenti ndodhet n katin e 4 pallat ekzistues dhe ka siprfaqe totale prej 93 m2.
  Apartamenti ka nj orientim t mire,...
 16. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 4, 120 m 350 Euro (Rruga e Kavajes)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes

  Apartamenti ndodhet ne Rrugen e Kavajes tek Kompleksi Delijorgji.
  Apartamenti ndodhet n katin e 4 banim me siprfaqe 120 m2 dhe organizim shum t mir t ambjentit...
 17. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 134 m 85.000 Euro (Rruga Dritan Hoxha)

  Zona/Rruga : Rruga Dritan Hoxha

  Apartamenti ndodhet n Rrugn Dritan Hoxha pran Pallatit te Sporteve.
  Informacion mbi Apartamentin: Kati i 3 Banim me Siprfaqe 134 m2.
  Apartamenti disponon:...
 18. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 13 m 460 Euro (Rruga e Kavajes)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes

  Jepet ambjent me qera n Rrugen e Kavajes.
  Informacion mbi Ambjentin: Siperfaqa e ambjentit 13 m2 Kati 0, Buz Rruge.
  Fasade xhami. Spote ndricimi ...
 19. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 97 m 114.000 Euro (Rruga e Kavajes)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes

  Apartamenti sht i pozicionuar te ish Parku Autobuzave, prball Rezidencs Alba,prapa Globe, pran Kompleksit Partizani.
  Informacion mbi apartamentin: Kati 3...
 20. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 8, 120 m 125.000 Euro (Don Bosko)

  Zona/Rruga : Don Bosko

  Shitet apartament 2+1 n Don Bosko. Informacion mbi apartamentin: Kati 8 banim Siperfaqa 120 m2
  Organizimi: Ambjenti gatimit Salloni I ndenjes 2 Dhoma gjumi 2...
 21. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 3, 95 m 400 Euro (Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Myslym Shyri

  Jepet me qera Apartament 2+1 ne Rrugen Myslym Shyri.
  Apartamenti ndodhet n katin 3 banim me siprfaqe 95 m2.
  Apartamenti ka organizim shum t mir t ambjentit t...
 22. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 42 m 150.000 Euro (RRUGA E DURRESIT)

  Zona/Rruga : RRUGA E DURRESIT

  Ambjenti ndodhet tek Rruga e Durrsit.
  Informacion mbi Ambjentin: Buz rruge Kati i 0 Siprfaqa e ambjenti: 42.8 m2
  1 Tualet Fasad xhami I investuar...
 23. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 6, 90 m 40.000 Leke (21 Dhjetori)

  Zona/Rruga : 21 Dhjetori

  Apartamenti sht i pozicionuar n zonen e 21 Dhjetorit, Rruga Frederik Shiroka tek Fusha e Zeze
  Informacion mbi Apartamentin: Kati i 5 Siprfaqe: 90 m2
  ...
 24. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 2, 276 m 304.000 Euro (Rruga Dritan Hoxha)

  Zona/Rruga : Rruga Dritan Hoxha

  Ambjenti ndodhet tek Rruga Dritan Hoxha pran Pallatit te Sporteve.
  Informacion mbi Ambjentin: Kati 2 Buz Rruge Siprfaqa e ambjenti: 276 m2
  Fasad...
 25. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 200 m 1.300 Euro (Don Bosko)

  Zona/Rruga : Don Bosko

  Ambjenti ndodhet ne zonen Don Bosko.
  Informacion mbi Ambjentin: Buz rruge Kati 0 Siprfaqja e ambjenti: 200 m2
  Tualet I investuar Fasade xhami Ambjeti sht...
 26. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 8, 92 m 88.000 Euro (Kompleksi Kontakt)

  Zona/Rruga : Kompleksi Kontakt

  Apartamenti ndodhet n zonn e 21 Dhjetorit, Rruga Artan Lenja tek Kompleksi Kontakt.
  Informacion mbi apartamentin: Kati i 8 banim Siprfaqa e apartamentit: ...
 27. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 68 m 67.000 Euro (Rruga e Kavajes)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes

  Shitet apartament n Rrugn e Kavajes.
  Apartamenti ndodhet n katin e 4 pallat ekzistues dhe ka siprfaqe totale prej 68 m2.
  Apartamenti shitet i mobiluar dhe...
 28. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 35 m 75.000 Euro (Shkolla e Kuqe)

  Zona/Rruga : Shkolla e Kuqe

  Ambjenti ndodhet tek Shkolla e Kuqe.
  Informacion mbi Ambjentin: Buz rruge Kati i 0 Siprfaqa e ambjenti: 35 m2
  1 Tualet I investuar Me dokumentacion t...
 29. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 8, 94 m 600 Euro (Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Myslym Shyri

  Apartamenti sht i pozicionuar te Myslym Shyr.
  Informacion mbi apartamentin: Kati 8 banim Siprfaqja e apartamentit : 94 m2
  Apartamenti sht pjesrisht i...
 30. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 150 m 2.000 Euro (Bllok)

  Zona/Rruga : Bllok

  Ambjenti ndodhet ne zonen e Bllokut tek Libri Universitar.
  Informacion mbi Ambjentin: Buz rruge Kati 2 me pamje nga rruga
  Siprfaqja e ambjenti: 150 m2 3 Kondicioner...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 611
Faqja 1 nga 21 1 2 3 4