Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Albert79; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 2 1 2

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Grafik card GTX GTX 1650 210 Euro

  EVGA GeForce GTX 1650 XC BLACK GAMING, 04G-P4-1151-KR, 4GB GDDR5
  https://www.evga.com/products/product.aspx?pn=04G-P4-1151-KR


  Cel. : 0692630004
 2. Tirane, shes iPad Logitech Create keyboard 95 euro ( Ne kuti i pa hapur )

  95 euro .Logitech Keyboard for Ipad Pro 2016 9.7 inch/ 2015 with smart connect . e re e pa hapur

  Info :
  https://www.logitech.com/en-ch/product/create-ipad-pro-keyboard


  Cel. : 0692630004
 3. Tirane, shes Grafik card Nvidia 1660 Ti X2 326 Euro

  http://www.inno3d.com/products_detail.php?refid=431  CUDA Cores
  1536


  Boost Clock (MHz)
  1770
 4. Tirane, shes RAM DDR4 16GB 3000MHz 136 Euro

  VENGEANCE® LPX 16GB (2 x 8GB) DDR4 DRAM 3000MHz C15 Memory Kit - Black

  Memory Color
  BLACK

  ...
 5. Android 9.0 TV BOX 4gb ddr4 Ram 8500 Leke

  Android TV 9.0 , quadcore 2GHZ , 4K/60P , 4GB ram LPDDR4 , 32 GB storage , Usb 2.0 ,USB 3.0 , bluetooth 4.2 , wireless 2.4 dhe 5 ghz suport , rrjet gigabit , play cdo file, suport hdd 2TB external...
 6. SHITUR !!! Tirane, shes Monitor Acer KG271U 144 hz 190 Euro

  I perdorur per 2 muaj , ne gjendje perfekte , por pa ambalazh.  27" Wide Screen Display
  144 HZ for the best multimedia experience...
 7. SHITUR ! Tirane, shes RAM Corsair DDR4 16GB 3000MHz 125 Euro

  VENGEANCE® LPX 16GB (4 x 4GB) DDR4 DRAM 3000MHz C15 Memory Kit - Black

  Memory Color
  BLACK
  ...
 8. Tirane, shes pajisje Network MicroTik hAP ac lite RB952Ui-5ac2nD 5.000 Leke

  https://mikrotik.com/product/RB952Ui-5ac2nD . Ne kuti i ri .

  Cel. : 0692630004
 9. Mbaruan !!!Tirane, shes Grafik card Nvidia 1050 Ti 4GB 170 Euro

  CUDA Cores
  768


  Graphics Clock-Base Clock (MHz)
  1290


  Boost Clock (MHz)
  1392
 10. Tirane, shes Mainboard ITX Intel quadcore BayTrail 1900 + 8 GB DDR3 ram 55 Euro

  Motherboard J1900 Baytrail , QuadCore 2000MHz , 2x 4gb DDR3 8 GB RAM . Ka qene nje media center Demo per pak kohe cdo gje eshte OK . Windows , Linux ,Hackintosh , Kodi media center , openelec ,...
 11. SHITUR !!! Tirane, shes Grafik card GeForce 1050 Ti StormX 179 Euro

  Karta grafike te reja , cmimi me i mire .

  http://www.palit.com/palit/vgapro.php?id=2719  Memory Amount
  4096MB
 12. SHITUR !!! Tirane, shes pajisje Multimedia Android S90x IPTV TV BOX nga 9000 + Air Mouse

  Android 7.1 TV BOX , Amlogic S90x Series 4 x 1.5 GHz Mali-450 MP3 GPU, 3 Gg ram , 32 GB EMMC , pult i thjeshte TV , Hdmi , Ushqyes , Manual i ri ne kuti. Youtube , Filma dhe shume aplikacione me me...
 13. SHITUR !!! Tirane, Grafik card EVGA 1060 SSC GAMING 310 EURO

  ULJE NE 310 EURO ULJE NE 310 EURO ULJE NE 310 EURO ULJE NE 310 EURO , per pak dite

  Shitet EVGA 1060 SSC GAMING.


  https://www.evga.com/Products/Product.aspx?pn=06G-P4-6267-KR . I ri ne kuti...
 14. Tirane, shes pajisje Network TP-Link TD-W9970 3.500 Leke

  TP-Link TD-W9970 , 2 ore i perdorur per testim VDSL , Wirless N dy antena , usb , suport ADSL / VDSL

  Cel. : 0692630004
 15. Tirane, shes ANDROID TV BOX S905 IPTV Series nga 6000 lek

  Per ata qe nuk kane smart TV Android 7.1.2 Nougat , mund te kthejne Televizorin ne nje kompjuter apo smart tv me nje fuqi shume te madhe nga ky produkt , lojra falas
  nga android market.quadcore 2...
 16. SHITUR !!! Tirane, shes Tablet Cube Talk 9X 110 Euro

  Cube Talk 9X Tablet Phone Octa Core 9.7 inch Retina 2048 x 1536 3G GPS Bluetooth 4 .0 EDR FM 2GB.Cube Talk 9X 9.7-inch Retina IPS OGS screen with 2048*1536 pixel display, MTK8392T Octa Core 2.0GHz...
 17. SHITUR !!! Tirane, shes Smartphone LeEco Le 2 32GB, 3 GB RAM 7000 Leke

  Shitet tel LeEco Le 2 :


  Qualcomm MSM8976 Snapdragon 652


  CPU
  Octa-core (4x1.4 GHz Cortex-A53 & 4x1.8 GHz Cortex-A72)
 18. Tirane, shes pajisje Apple Adapter Kit 1.000 Leke

  Shitet Apple Original Adapter Kit , i ri ne kuti .

  Cel. : 0692630004
 19. SHITUR ! Tirane, shes Grafik card Nvidia 1060 6GB KFA 2 EXOC 365 Euro 365 Euro

  Shitet karte grafike Nvidia 1060 . 6GB , 192 Bit Dual Fan dhe backplate e montuar nga fabrika . E re ne kuti .

  Cel. : 0692630004
 20. Tirane, shes pajisje Trapan i perdorur 2.000 Leke

  Shes nje trapan , vegel ne shtepi , ka problem butonin e ndezjes , por eshte modifikuar qe sa vihet ne pune ndizet , keni dhe dy foto modeli .

  0692630004

  Cel. : 0692630004
 21. Tirane, shes pajisje Multimedia SKYSTAR 2 TV 26 euro

  Shitet multimedia skystar 2 , mund te perdorni dhe cardsharing ne komp pa patur nevoje paisje te tjera .  https://www.technisat.com/de_DE/SkyStar-2-TV/352-6910-1840/
  me porte pci , dhe mund te...
 22. Tirane, shes pajisje Sony aktiv Sub Woofer 9500 Lek

  Te perdoruara ne ambjent shtepie , per filma dhe muzike , asnjehere per biznes.


  WORK STUDIO 50 65W passive X 4 ( 18000 LEK ) SHITUR
  SONY STR-DB790 ...
 23. SHITUR !!! Tirane, shes RAM Patriot Intel Extreme DDR3 2133 2 x 4gb 68 euro

  Patriot Intel Extreme DDR3 2133 mhz 2x4GB CAS 11 rame shume te shpejta.

  Cel. : 0692630004
 24. Tirane, shes Biciklete 3.000 Leke

  biciklete femijesh , Bicikleta eshte e re shihni fotot dhe vleresoheni , 3000 Lek , cmimi i padiskutueshem

  Cel. : 0692630004
 25. SHITUR !!! Tirane, shes Smartphone Xiaomi Redmi 4 Pro 60 Euro

  Redmi 4 Pro snapdragon 625 8 core 2GHZ , 5 inch , Full HD , 3 gb ram , 32 gb hapsire , dual sim , bateri 4000 , mban mbi 24 ore dhe per ata qe luajne lojra . aksesore , kuti , mbrojtse gome 2...
 26. Tirane, shes Laptop Modele te ndryshme , cmime konkuruese.

  0683049439 Doni
  0692630004 Berti  https://www.facebook.com/o2mcomputer/
  https://www.facebook.com/o2mcomputer/

  Cel. : 0683049439
 27. Tirane, shes pajisje Multimedia Firewire 400 pcie expres 1x 2.500 Leke

  Karte fire 800 mbps pcie expres 1x , windows edhe mac. 5500 LEK


  Karte fire 400 mbps pcie expres 1x , windows edhe mac. 2500 LEK

  Cel. : 0692630004
 28. Tirane, shes pajisje Set Blu-Ray Movie 9 COPE 60 Euro

  Per ate qe pelqejne filmat me kualitet blu-ray shes 9 filma.Ne amblazh dhe ne
  qese pa hapur .

  Cel. : 0692630004
 29. SHITUR !!! Tirane, shes BlueRAY Player Samsung BD 5500, 6000 Lek

  Blu-ray Player Samsung BD 5500
  i paperdorur dhe pa ambalazh. (per arsye transporti )

  info ( http://www.samsung.com/us/support/owners/product/BD-C5500/XAA ).

  Berti

  Cel. : 0662151094
 30. Tirane, shes Server Server pjese SUPERMICRO HOT SWAP 3.5" HARD DRIVE / DISK HDD 3.000 Leke

  SUPERMICRO HOT SWAP 3.5" HARD DRIVE / DISK HDD CADDY TRAY 05-01-813111 W/SCREWS.343352

  Sasia 2 cope , bashke me vida . 3000 Lek

  Cel. : 0662151094
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 37
Faqja 1 nga 2 1 2