Albacall
kliko
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: EuroEstate Albania; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 8 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, shes apartament, 2+1, Kati 5, 96 m² 66.000 Euro (Oxhaku)

  Zona/Rruga : Oxhaku

  Apartamenti ndodhet nė katin 5 banim dhe ka sipėrfaqe totale prej 96 m2. Apartamenti perbehet nga: salloni i ndenie+gatim ,2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. Ka kubaturė e...
 2. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 8, 109 m² 87.000 Euro (Laprake)

  Zona/Rruga : Laprake

  Apartamenti ndodhet ne 1 pallat te ri cilesor. Eshte i tipit 2+1 dhe perbehet nga dhome ndenje+gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete,1 ballkon. Ka nje siperfaqe prej 109 m2, ndodhet...
 3. Tirane, shes apartament duplex 3+1+A+BLK 155 m² 350.000 Euro (TEG)

  Zona/Rruga : TEG

  Dupleks ndodhet ne nje komplekset me te mira dhe ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Kjo tipologji apartamenti dallon nga ēdo tjetėr, me hapėsirė mėse tė mjaftueshme pėr...
 4. Tirane, shes Vile 3+1+A+BLK 300 m² 450.000 Euro (TEG)

  Zona/Rruga : TEG

  E konceptuar pėr njė jetesė komode, vila ofron njė sipėrfaqe te madhe dhe me hapesira te bollshme. Me 4 ambiente te organizuara ne dhome ndenje, dhoma gjumi, gaming room, home...
 5. Okazion:Tirane,shes dupleks 2+1+A+ 2 BLK, Kati 7,139 m² 133.000 Euro(Rruga:Frosina Plaku,21 Dhjetori)

  Zona/Rruga : Rruga Frosina Plaku,Mondial

  Shitet Super apartament dupleks 2+1+2 banjo+2 ballkone me sipėrfaqe totale 139 m² nė pallat tė ri.

  Kati i 7 banimit, orientim fantastik,punime super...
 6. Okazion--Durres, shes apartament 1+1+A+BLK 54 m² 40.000 Euro (Lura 3,Gjiri i Lalzit)

  Zona/Rruga : Gjiri i Lalzit

  Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 54 m2 tek Kompleksi Rezidencial Lura, Gjiri i Lalzit.

  E pozicionuar midis pishave te kompleksit i cili organizohet nga nje sallon...
 7. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK 210 m² 350.000 Euro (Lake View Residences)

  Zona/Rruga : Diga ,LIQENI ARTIFICIAL


  Shitet super Apartament ne nje nga objektet me te mira ne Tirane , " Lake View Residences" .

  Apartamenti eshte i organizuar ne 1 sallon te...
 8. Tirane,shes apartament me hipoteke 2+1, Kati 2,105 m²,135.000 Euro (SECRET GARDEN RESIDENCE,prane TEG)

  Zona/Rruga : TEG

  Shitet super apartament ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, prane TEG.

  Apartamenti ndodhet ne nje kompleks rezidencial me vila dhe bllok banimi.

  Perbehet nga 2...
 9. Durres, shes Vile 2 kateshe, 120 m², 189.000 Euro (San Pietro Resort,Gjiri i Lalzit)

  Zona/Rruga : Gjiri i Lalzit

  Shitet super Vile 2+1 ne nje nga resortet me te mira te Gjirin e Lalzit, Kompleksi "San Pietro" .


  San Pietro Resort ju ofron nje stil jetese te larte, shume prane...
 10. ! Tirane,shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 100 m² 43.000 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku  Siperfaqe totale 100 m2, perbehet nga salloni+gatim, 2 dhoma, 1 banjo,1 ballkon, kati 3 banimit.

  Punime cilesore, zone e qete, larg pluhurit dhe zhurmes.

  Aktualisht...
 11. ! Tirane, shes Vile Luksoze 3+1+A+BLK 150 m² 120.000 Euro (Vishaj,prane TEG)

  Zona/Rruga : Vishaj,Vaqarr

  Shitet super Vilė nė kompleksin “Argenta” i cili ėshtė njė bashkėsi vilash, tė organizuara nėn njė rrethim modern dhe elegant.

  Ky kompleks i vogėl i pėrbėrė prej 8...
 12. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 108 m² 83.000 Euro (Kompleks rezidencial Don Bosko)

  Zona/Rruga : Don Bosko

  Siperfaqe totale 108 m2, perbehet nga salloni+gatim, 2 dhoma, 2 banjo,1 ballkon, kati 2 banimit.

  Cilesia superore e ndertimit perfshin:

  - Termoizolim teresor. - Izolim...
 13. Klering-Tirane,shes super apartament 2+1+A+BLK,Kati 3,121 m², 121.000 Eur(Rruga e Kavajės, SQUARE 21)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajės

  Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te reja dhe me ndertim teper cilesor te Tiranes "SQUARE 21"

  prane qendres se qytetit dhe lehtesisht e aksesueshme me...
 14. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 111 m² 78.000 Euro (Unaza e Re)

  Zona/Rruga : Unaza e Re

  Shitet apartament ne zonen e Unazes se Re 2+1 +2 banjo me siperfaqe totale 111 m2.

  Ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt.

  Cmimi : 78.000...
 15. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 8, 91 m² 92.000 Euro (Kompleksi Kontakt)

  Zona/Rruga : 21 Dhjetori

  Ndodhet ne nje ndertim te ri me punime cilesore, me 2 ashensore, orientim jug-lindje.

  Siperfaqe totale e apartamentit eshte 91 m2, Kati 8 banimit.

  Perbehet nga...
 16. Super Apartament ne shitje me hipoteke,2+1,Kati 2,101 m²,100.000 Eur(Rezidenca Sona, Kopshti Zoologjik))

  Zona/Rruga : Rruga Peti

  Ne Rrugen Peti, ne Rezidencen SONA, shitet nje super apartament 2+1, ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor, siperfaqe totale 101 m2.

  Apartamenti eshte i...
 17. Klering--Tirane,shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 92 m² 127.000 Euro (Kompleksi Dinamo)

  Zona/Rruga : Kompleksi Dinamo


  Klering --Tek Kompleksi Dinamo shitet apartament 2 dhoma+soxhorno+2 tualete.

  Siperfaqe 92 m2. Kati 4 i godines.

  Punime super cilesore,fasade me...
 18. Tirane, shes apartament i sapoperfunduar 2+1+A+BLK Kati 5, 113 m² 85.000 Euro (Rruga e Durresit)

  Zona/Rruga : Rruga e Durresit

  Apartamenti eshte i tipit 2+1, perbehet nga 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.

  Ndodhet ne katin e 5-te te pallatit, I sapoperfunduar.
  ...
 19. Tirane, jap me qera apartament duplex 3+1 ,Kati 1, 217 m² 750 Euro (Kodra e Diellit 1)

  Zona/Rruga : Kodra e Diellit

  Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, jepet me qira super duplex me hyrje te vecante dhe shoqeruar me nje privatesi qe ta jep Rezidenca.

  Duplexi fillon me dhomen e...
 20. Tirane, shes apartament luksi me hipoteke, 2+1+A+BLK Kati 8, 119 m² 126.000 Eur (Don Bosko)

  Zona/Rruga : Don Bosko

  Apartamenti me siperfaqe totale 119 m2,ne fillim te don boscos ne nje kompleks modern banimi.

  Ka 1 organizim shume te mire te brendshem ne 1 sallon+gatim,2 dhoma gjumi...
 21. Tirane, shes apartament i perfunduar ,2+1+A+BLK, Kati 3,109 m² 49.000 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Apartamenti ėshtė i pozionuar nė katin e 3 , tė 1 pallati tė ri me sipėrfaqe totale prej 109 m2.

  Apartamenti perbehet nga : salloni+ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete...
 22. Tirane, shes apartament modern me hipoteke, 3+1, Kati 8, 163 m² 350.000 Eur (Rruga e Elbasanit)

  Zona/Rruga : Rruga e Elbasanit

  Super Okazion,shitet apartament i tipit 3+1 tek Ambasada Amerikane, prane restorant "FIORE".

  Ndodhet ne nje zone strategjike, e aksesueshme nga shume rruge...
 23. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 75 m² 35.000 lek (Rruga e Kavajės)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajės

  Jepet apartament me qera ne zonen e Rruges se Kavajes.

  Apartamenti ka siperfaqe 75 m2, i tipit 2+1, perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, tualet, ballkon.
  ...
 24. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 2, 36.000 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet apartament 1+1, zonen e Freskut,Linze.

  Apartamenti ėshtė i pozionuar nė katin e 2, tė 1 pallati tė ri me sipėrfaqe totale prej 85 m2.

  Apartamenti perbehet nga:...
 25. Tirane,Shes apartament 1+1+A+BLK Kati 2, 64 m², 52.000 Euro (Laprake)

  Zona/Rruga : Laprake

  Pallat i ri i sapopėrfunduar, punime teper cilėsore, pamje nga jug-perendimi, me ashensor modern.

  Apartamenti eshte i tipit 1+1, kati 2 banimit, perbehet nga soxhorno, 1...
 26. Tirane, shes apartament duplex 2+1 ,106 m², 94.000 Euro (Rezidenca Kodra e Diellit 2 )

  Zona/Rruga : Kodra e Diellit 2

  Shitet apartament 2+1, ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes "Kodra e Diellit 2”

  Dupleksi eshte me siperfaqe totale 106 m2.

  Organizimi: kati i 1 nje...
 27. Tirane,shes apartament cilesor 1+1+blk, Kati 2, Sip 80 m2, 58.000 Euro (Laprake)

  Shitet apartament ne zonen e Laprakes,Fusha e sportit

  Kati 2 banimit, perbehet nga 1 dhome gjumi +soxhorno +1 tualete me dritare, ballkon spacioz.

  Pallat i ri i sapopėrfunduar, punime teper...
 28. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 91 m² 63.000 Euro (Rruga 5 Maji)

  Zona/Rruga : Rruga 5 Maji

  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen "5 Maji", Tregu industrial/

  Siperfaqja totale eshte 91 m2, ndodhet ne katin 7.

  Perbehet nga salloni, 2 dhoma, 1 banjo dhe tualet. ...
 29. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 110 m² 85.000 Euro (Rruga e Durresit)

  Zona/Rruga : Rruga e Durresit

  Apartamenti ndodhet ne Rrugen e Durresit ne nje pallat cilesor .

  Eshte i tipit 2+1 dhe perbehet nga dy dhoma gjumi, dhome ndenje, 2 tualete, 2 ballkone.

  Ka nje...
 30. Durres,shes apartament 1+1+A+BLK, Kati 7, 71 m², 48.000 Euro (Porti)

  Zona/Rruga : Rruga Egnatia

  Shitet apartament 1+1, me siperfaqe 71 m2, kati 7.

  Perbehet nga salloni+ngrenie,1 dhome, 1 tualet dhe ballkoni.

  Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 238
Faqja 1 nga 8 1 2 3 4