Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Ergys paco; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Durres, jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 2, 67 m² 25.000 Leke/nata (GOLEM)

  Zona/Rruga : GOLEM

  JEPET ME QERA APARTAMENT NE GOLEM TEK KOMPLEKSI (ALB-ADRIATIK) APARTAMENTI ESHTE I MOBILUAR ME TE GJITHA PAISJET + KONDICIONER

  Tel. : 0697230451

  Cel. : 0674832454
 2. Durres, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 2, 62 m² 20 Euro (plazh)

  Zona/Rruga : plazh

  Jepet apartament me qera Durres golem kompleksi ALB ADRIATIK shtepia eshte e mobiluar me cdo gje te re kompleksi ka dhe pishin brenda ka parking te siguruar me roje.tel...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2