Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Parukeri Estetike Merita; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Graphic designer

  Noah studio kerkon te zgjeroje stafin.
  Kerkohen dy vajza te jene profesioniste te photoshopit.
  Pagesa shume e mire dhe kushte shume te mira pune. Te interesuarit te kontaktojne ne nr 0695405205,...
 2. Tirane, ofroj vend pune Parukier/e me eksperience

  Kerkojme parukier/e me eksperience pune URGJENT

  Kerkesat
  - Te kete eksperience pune mbi 2 vjecare
  - Te jete korrekt/e, te kete shkathesi
  - Te jete i afte te punoj ne grup

  Kushtet
  -...
 3. Tirane, ofrohet Trajnim intesiv per qerpike

  Parukeri Estetike Merita ofron

  KURSE PROFESIONALE per vendosjen e qerpikeve extension dhe kthimin e qerpikeve natyral. Ofrohen metodat me te fundit nga nje profesioniste qe punon ne Gjermani.
  ...
 4. Tirane, ofroj vend pune Parukiere, punonjese per thonj

  Parukeri Estetike Merita

  Kerkon te zgjeroj stafin e saj me:

  -Parukiere me eksperiencs
  -Punonjese per thonje

  Aplikimet pranohen vetem duke derguar CV tek parukeriestetikmerita@gmail.com ose...
Trego rezultatin 1 deri 4 nga 4