Albacall
kliko
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Punishtja Tradita; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Shitese ne coffe shop

  Punishtja Tradita ” kerkon te punesoje nje vajze ne coffee shop, (me dhe pa eksperience)

  me orar te plote, kushte te mira pune, page te kenaqeshme.

  Te interesuarat te dergojne cv ne add:...
 2. Tirane, ofroj vend pune Agjent shitjeje

  Punishtja tradita Kerkon nje djale per agjente shitjeje per kafe turke, me eksperince pune, te njohe marketet e tiranes, kushte te mira pune, roge baze te kenaqeshme + % mbi shitjen.

  Te...
 3. Tirane, Kerkohet Punetore per paketim

  Punishtja e kafes TRADITA" kerkon nje punetore ose punetore per paketim kafe turke, mosha rrethe te 40-45 vjece,
  Te interesuarat mund te na nisin CV ne add e e-mail: (mundesishte nga zonat e astirit...
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3