Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: "Vai Piano", Bar-Restorant-Piceri; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Kerkojme Kamarier, Ndihmės Kuzhiniere, Lavapjatese, Sanitare, Motorrist, ndihmes Ekonomiste (Mucaj, Vore)

  “Vai Piano”, Bar-Restorant-Piceri kerkon te punesoje:  1 Kamarier me kohe te plote per Restorantin.
  1 Ndihmes Guzhinier
  1 Lavapjatese
  1 Sanitare
  1 Ndihmes Ekonomiste
  dhe 1 Motorrist...
 2. ofroj vend pune Banakier/e

  “Vai Piano”, Bar-Restorant-Piceri kerkon te punesoje nje Banakier per Bar - Restorantin.

  Gjinia: femra dhe meshkuj

  Paga: e kenaqshme

  Te jete i/e shkathet, serioz/e dhe i/e komunikueshme!...
 3. ofroj vend pune Kamarier Restoranti

  “Vai Piano”, Bar-Restorant-Piceri kerkon te punesoje nje Kamarier me kohe te plote per Restorantin.

  Orari: me kohe te plote
  Gjinia: femra dhe meshkuj

  Paga: e kenaqshme plus bakshishet

  Te...
 4. Shqiperi, ofroj vend pune motorrist

  Vore, ofroj vend pune Motorrist per Restorantin

  “Vai Piano”, Bar-Restorant-Piceri kerkon te punesoje nje Motorrist me kohe te plote per Restorantin.

  Orari: me kohe te plote
  Gjinia: femra dhe...
 5. Shqiperi, ofroj vend pune Kamarier Restoranti

  Vore, ofroj vend pune Kamarier Restoranti

  "Vai Piano", Bar-Restorant-Piceri kerkon te punesoje nje Kamarier me kohe te plote per Restorantin.

  Orari: me kohe te plote
  Gjinia: femra dhe...
Trego rezultatin 1 deri 5 nga 5