Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: HOXHA SH.P.S.F; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Drejtues Teknik

  HOXHA Security, kompania lider nė fushėn e shėrbimit tė ruajtjes me kamera sigurie, sisteme alarmi dhe roje fizike prej vitit 1993,
  pėr shkak tė shtrirjes mė tė gjerė nė tregun shqiptar kėrkon tė...
 2. Tirane, ofroj vend pune part time mbasdite Ekonomist/e

  HOXHA Security, kompania lider nė fushėn e shėrbimit tė ruajtjes me kamera, sisteme sigurie dhe roje fizike prej vitit 1993, pėr shkak tė shtrirjes mė tė gjerė nė tregun shqiptar kėrkon tė zgjerojė...
 3. Tirane, ofroj vend pune part time Ekonomist/e

  HOXHA Security, kompania lider nė fushėn e shėrbimit tė ruajtjes me kamera, sisteme sigurie dhe roje fizike prej vitit 1993, pėr shkak tė shtrirjes mė tė gjerė nė tregun shqiptar kėrkon tė zgjerojė...
 4. Tirane, ofroj vend pune Ekonomist/e

  HOXHA Security, kompania lider nė fushėn e shėrbimit tė ruajtjes me kamera, sisteme sigurie dhe roje fizike prej vitit 1993, pėr shkak tė shtrirjes mė tė gjerė nė tregun shqiptar kėrkon tė zgjerojė...
 5. Tirane, ofroj vend pune JURIST/E

  Pershendetje!

  Kompania "Hoxha Security" shpk e cila operon ne tregun sigurise private eshte e interesuar per punesimin e nje juristi/e. Tipi i punes eshte me kohe te plote dhe personi kerkohet te...
 6. Tirane, ofroj vend pune Punonjes sherbimi

  Shoqeria "Hoxha Security" shpk ushtron aktivitetin e saj ne fushen e sherbimit privat te sigurise fizike (Roje dhe Polici private), konform legjislacionit ne fuqi te Republikes se Shqiperise, dhe...
 7. Tirane, ofroj vend pune TEKNIK

  HOXHA Security, kompania lider nėfushėn e shėrbimit tė ruajtjes me kamera, sisteme sigurie dhe roje fizike prejvitit 1993, pėr shkak tė shtrirjes mė tė gjerė nė tregun shqiptar kėrkon tėzgjerojė...
 8. Elbasan, ofroj vend pune Agjent Marketingu

  HOXHA Security, kompania lider nė fushėn e shėrbimit tė ruajtjes me kamera, sisteme alarmi dhe roje fizike prej vitit 1993, pėr shkak tė shtrirjes mė tė gjerė nė tregun shqiptar kėrkon tė zgjerojė...
 9. Tirane, ofroj vend pune turni i trete Punonjes i Grupit te Gatshem

  HOXHA Security kerkon te punesoje punonjes ne pozicionin "Grup i gatshem" per turnin e trete.
  Te jete i pajisur me licence per ushtrimin e profesionit dhe te kete patente per drejtim automjeti....
Trego rezultatin 1 deri 9 nga 9