Albacall
kliko
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Albanian HR Solutions; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 29 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Export Manager

  Agjencia e Punėsimit "Albanian HR Solutions Sh.p.k." ėshtė njė agjenci e mbėshtetur mbi njė rrjet ekspertėsh e cila ofron konsulencė dhe shėrbime tė ndryshme nė Fushėn e Burimeve Njerėzore.
  ...
 2. Tirane, ofroj vend pune HR Manager

  Agjencia e Punėsimit "Albanian HR Solutions Sh.p.k." ėshtė njė agjenci e mbėshtetur mbi njė rrjet ekspertėsh e cila ofron konsulencė dhe shėrbime tė ndryshme nė Fushėn e Burimeve Njerėzore.
  ...
 3. Dubai, ofroj vend pune Recepsionist/e

  Agjencia e punėsimit "Albanian HR Solutions sh.p.k.", Departamenti i Punėsimit Ndėrkombėtar ka nisur procesin e selektimit pėr postin Recepsionist/e, Dubai.

  Paga baze 1200$ + benefite te tjera.
  ...
 4. Tirane, ofroj vend pune Financier/e

  Agjencia e Punėsimit "Albanian HR Solutions sh.p.k." ėshtė njė agjenci e mbėshtetur mbi njė rrjet ekspertėsh e cila ofron shėrbime dhe konsulencė nė Fushėn e Burimeve Njerėzore.

  Albanian HR...
 5. Tirane, ofroj vend pune Asistente (Gjermanisht-folese)

  Agjencia e Punėsimit "Albanian HR Solutions sh.p.k." ėshtė njė agjenci e mbėshtetur mbi njė rrjet ekspertėsh e cila ofron shėrbime dhe konsulencė nė Fushėn e Burimeve Njerėzore.

  Albanian HR...
 6. Tirane, ofroj vend pune Inxhinier Kantieri

  Agjencia e Punėsimit "Albanian HR Solutions sh.p.k." ėshtė njė agjenci e mbėshtetur mbi njė rrjet ekspertėsh e cila ofron shėrbime dhe konsulencė nė Fushėn e Burimeve Njerėzore.

  Albanian HR...
 7. Fier, ofroj vend pune Inxhinier Mekanik

  Agjencia e Punėsimit "Albanian HR Solutions Sh.p.k." ėshtė njė agjenci e mbėshtetur mbi njė rrjet ekspertėsh e cila ofron konsulencė dhe shėrbime tė ndryshme nė Fushėn e Burimeve Njerėzore.
  ...
 8. Tirane, ofroj vend pune Specialist/e Shitjesh

  Agjencia e Punėsimit "Albanian HR Solutions sh.p.k." ėshtė njė agjenci e mbėshtetur mbi njė rrjet ekspertėsh e cila ofron shėrbime dhe konsulencė nė Fushėn e Burimeve Njerėzore.

  Albanian HR...
 9. Tirane, ofroj vend pune Operator/e (Shitje online)

  Agjencia e Punėsimit "Albanian HR Solutions sh.p.k." ėshtė njė agjenci e mbėshtetur mbi njė rrjet ekspertėsh e cila ofron shėrbime dhe konsulencė nė Fushėn e Burimeve Njerėzore.

  Albanian HR...
 10. Tirane, ofroj vend pune Inxhinier Strukturist

  Agjencia e Punėsimit "Albanian HR Solutions Sh.p.k." ėshtė njė agjenci e mbėshtetur mbi njė rrjet ekspertėsh e cila ofron konsulencė dhe shėrbime tė ndryshme nė Fushėn e Burimeve Njerėzore.
  ...
 11. Tirane, ofroj vend pune Mesues/e te gjuhes Gjermane

  Agjencia e Punėsimit "Albanian HR Solutions sh.p.k." ėshtė njė agjenci e mbėshtetur mbi njė rrjet ekspertėsh e cila ofron shėrbime dhe konsulencė nė Fushėn e Burimeve Njerėzore.

  Albanian HR...
 12. Tirane, ofroj vend pune Menaxher Shitjesh

  Agjencia e Punėsimit "Albanian HR Solutions sh.p.k." ėshtė njė agjenci e mbėshtetur mbi njė rrjet ekspertėsh e cila ofron shėrbime dhe konsulencė nė Fushėn e Burimeve Njerėzore.

  Albanian HR...
 13. Tirane, ofroj vend pune Menaxher Shitjesh

  Agjencia e Punėsimit "Albanian HR Solutions sh.p.k." ėshtė njė agjenci e mbėshtetur mbi njė rrjet ekspertėsh e cila ofron shėrbime dhe konsulencė nė Fushėn e Burimeve Njerėzore.

  Albanian HR...
 14. Tirane, ofroj vend pune Massage Therapist

  Agjencia e Punėsimit "Albanian HR Solutions sh.p.k." ėshtė njė agjenci e mbėshtetur mbi njė rrjet ekspertėsh e cila ofron shėrbime dhe konsulencė nė Fushėn e Burimeve Njerėzore.

  Albanian HR...
 15. Tirane, ofroj vend pune Corporate Sales B2B

  Agjencia e Punėsimit "Albanian HR Solutions sh.p.k." ėshtė njė agjenci e mbėshtetur mbi njė rrjet ekspertėsh e cila ofron shėrbime dhe konsulencė nė Fushėn e Burimeve Njerėzore.

  Albanian HR...
 16. Tirane, ofroj vend pune Corporate Sales B2B

  Agjencia e Punėsimit "Albanian HR Solutions sh.p.k." ėshtė njė agjenci e mbėshtetur mbi njė rrjet ekspertėsh e cila ofron shėrbime dhe konsulencė nė Fushėn e Burimeve Njerėzore.

  Albanian HR...
 17. Tirane, ofroj vend pune Inxhinier Kimist/Kimist

  Agjencia e Punėsimit "Albanian HR Solutions sh.p.k." ėshtė njė agjenci e mbėshtetur mbi njė rrjet ekspertėsh e cila ofron shėrbime dhe konsulencė nė Fushėn e Burimeve Njerėzore.

  Albanian HR...
 18. Tirane, ofroj vend pune Inxhinier Kimist/Kimist

  Agjencia e Punėsimit "Albanian HR Solutions sh.p.k." ėshtė njė agjenci e mbėshtetur mbi njė rrjet ekspertėsh e cila ofron shėrbime dhe konsulencė nė Fushėn e Burimeve Njerėzore.

  Albanian HR...
 19. Tirane, ofroj vend pune Export Manager

  Agjencia e Punėsimit "Albanian HR Solutions Sh.p.k." ėshtė njė agjenci e mbėshtetur mbi njė rrjet ekspertėsh e cila ofron konsulencė dhe shėrbime tė ndryshme nė Fushėn e Burimeve Njerėzore.
  ...
 20. Dubai, ofroj vend pune SPA & Salon Manager

  Agjencia e punėsimit "Albanian HR Solutions sh.p.k.", Departamenti i Punėsimit Ndėrkombėtar ka nisur procesin e selektimit pėr postin SPA and Salon Manager, Dubai.

  Paga baze 2500$ plus benefite te...
 21. Tirane, ofroj vend pune Drejtor Prodhimi

  Agjencia e Punėsimit "Albanian HR Solutions sh.p.k." ėshtė njė agjenci e mbėshtetur mbi njė rrjet ekspertėsh e cila ofron shėrbime dhe konsulencė nė Fushėn e Burimeve Njerėzore.

  Albanian HR...
 22. Tirane, ofroj vend pune Menaxher/e Markentingu

  Agjencia e Punėsimit "Albanian HR Solutions sh.p.k." ėshtė njė agjenci e mbėshtetur mbi njė rrjet ekspertėsh e cila ofron shėrbime dhe konsulencė nė Fushėn e Burimeve Njerėzore.

  Albanian HR...
 23. Tirane, ofroj vend pune Menaxher/e Marketingu

  Agjencia e Punėsimit "Albanian HR Solutions sh.p.k." ėshtė njė agjenci e mbėshtetur mbi njė rrjet ekspertėsh e cila ofron shėrbime dhe konsulencė nė Fushėn e Burimeve Njerėzore.

  Albanian HR...
 24. Tirane, ofroj vend pune Inxhinier Strukturist

  Agjencia e Punėsimit "Albanian HR Solutions Sh.p.k." ėshtė njė agjenci e mbėshtetur mbi njė rrjet ekspertėsh e cila ofron konsulencė dhe shėrbime tė ndryshme nė Fushėn e Burimeve Njerėzore.
  ...
 25. Fier, ofroj vend pune Inxhinier Mekanik

  Agjencia e Punėsimit "Albanian HR Solutions Sh.p.k." ėshtė njė agjenci e mbėshtetur mbi njė rrjet ekspertėsh e cila ofron konsulencė dhe shėrbime tė ndryshme nė Fushėn e Burimeve Njerėzore.
  ...
 26. Tirane, ofroj vend pune Inxhinier Kantieri

  Agjencia e Punėsimit "Albanian HR Solutions sh.p.k." ėshtė njė agjenci e mbėshtetur mbi njė rrjet ekspertėsh e cila ofron shėrbime dhe konsulencė nė Fushėn e Burimeve Njerėzore.

  Albanian HR...
 27. Tirane, ofroj vend pune Drejtor Prodhimi

  Agjencia e Punėsimit "Albanian HR Solutions sh.p.k." ėshtė njė agjenci e mbėshtetur mbi njė rrjet ekspertėsh e cila ofron shėrbime dhe konsulencė nė Fushėn e Burimeve Njerėzore.

  Albanian HR...
 28. Dubai, ofroj vend pune Kuzhinier/e

  Agjencia e punėsimit "Albanian HR Solutions sh.p.k.", Departamenti i Punėsimit Ndėrkombėtar ka nisur procesin e selektimit pėr postin Kuzhinier/e, Dubai.

  Paga baze 3000$ plus benefite te tjera.
  ...
 29. Dubai, ofroj vend pune Guest Relation

  Agjencia e punėsimit "Albanian HR Solutions sh.p.k.", Departamenti i Punėsimit Ndėrkombėtar ka nisur procesin e selektimit pėr postin

  Guest Relation, Dubai.

  Paga baze 1000$ - 1100$ + bonuse dhe...
 30. Dubai, ofroj vend pune Shites/e ne dyqan lulesh

  Agjencia e punėsimit "Albanian HR Solutions sh.p.k.", Departamenti i Punėsimit Ndėrkombėtar ka nisur procesin e selektimit pėr postin Shites/e ne dyqan lulesh, Dubai.

  Paga baze 1500$ + bonuse +...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 846
Faqja 1 nga 29 1 2 3 4