Albacall
kliko
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Xhorxhia_; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune AGJENT FOREX, PAGAT ME TE LARTA NE TREG

  Kerkohen Agjente FOREX Anglisht, Italisht dhe Gjermanisht!

  Baze 400-600 Euro + 100 Euro per cdo FTD + shume bonuse te tjera javore/mujore!!

  Orari eshte Full-Time + fundjava pushim!

  TE...
 2. Tirane, ofroj vend pune Supervizor

  Kerkohet punonjes Call Center Forex multilinguistik ANGLISHT, GJERMANISHT, ITALISHT!

  Mbikqyres operatoresh telefonik qe te kete njohuri shume te mira te gjuhes angleze, gjermane dhe italiane.
  ...
 3. Tirane, ofroj vend pune Agjent Forex Anglisht

  Kerkohen AGJENT FOREX ne ANGLISHT!


  400 Euro Paga Baze + 100 Euro per cdo FTD + shume bonuse te tjera javore/mujore!!!


  Full-Time + fundjava pushim!


  *Kriter minimalisht disa muaj...
 4. Tirane, ofroj vend pune Agjent Forex Italisht

  Kerkohen AGJENT FOREX ne ITALISHT!


  400 Euro Paga Baze + 100 Euro per cdo FTD + shume bonuse te tjera javore/mujore!!!


  Full-Time + fundjava pushim!


  *Kriter minimalisht disa muaj...
Trego rezultatin 1 deri 4 nga 4