Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: matasuela6@gmail.com; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Punetore Gatim/Pastrim

  Kerkojme te punesojme nje zonje per pune shtepie dhe gatim.

  Orari eshte 07:30 -15:00, nga E hena ne te Shtune.

  Pagesa 35.000 leke ne muaj neto ( plus dhe sigurimet).

  Adresa mbrapa stadiumit...
 2. Tirane, ofroj vend pune Sanitare

  Kerkojme te punesojme nje sanitare me orare te plote per zyra.

  Orari 06:00-14:00 & 14:00:20:00, me turne, turni i I dhe Turn i II.

  Paga e kenaqeshme - kushte pune te mira me siguracione.
  ...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2