Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: ALBA ROAD SHA; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Shofer kamioni

  Kompani prodhimi kerkon te punesoje
  Shofer kamioni .
  Kandidati duhet te plotesoje keto kritere:  Eksperience pune me kamion
  Mosha 40 – 55 vjec
  Te kete patent te klasit (...
 2. Tirane, ofroj vend pune Mekanik per mirmbajtje kamionash

  Tirane, ofroj vend pune Mekanik per mirembajtje Kamionash
  Kompani prodhimi kerkon te punesoje


  Mekanik per mirembajtje kamionash
  Kandidati duhet te plotesoje keto kritere:
  • Eksperience...
 3. Pompe per shkarkimin e bitumit 700 euro

  POMPE PER SHKARKIMIN E BITUMIT
  Shitet pompe per shkarkim bitumi ne gjendje perfekte.

  Cel. : 0694095933
 4. Kontaliter per lende djegese (solar)

  KONTALITER PER LENDE DJEGESE (SOLAR)
  Shitet pajisje kontaliter e paperdorur per nafte, solar.

  Cmimi : 900 euro i negociueshem

  Kontakt : 0692093807/ 0694095933
 5. Tirane, shes MAN 14-280 VOLIMI 99 M3-KAPACITETI MBAJTES 18t Viti 2002, 16.900 Euro

  MAN 14-280 VOLIMI 99 M3-KAPACITETI MBAJTES 18t
  KAMION MAN 14-280
  -VITI I PRODHIMIT 2002
  -FUQIA MOTORRIT 280 HP
  -PESHA MBAJTESE 7TON
  RIMORKIO---
  -VITI I PRODHIMIT 2010
  -PESHA MBAJTESE 11 TON
 6. Tirane, shes KALDAJE INDUSTRIALE GJERMANE 2.5 ton avull/h

  KALDAJE INDUSTRIALE GJERMANE 2.5 ton avull/h
  Shitet kaldaje industriale gjermane, 2.5 ton avull/h, ne gjendje shume te mire pune.

  Cmimi: 8000 euro

  Kontakt: 0692093807/ 0694095933
 7. POMPE ITALIANE E RE PER HEDHJE BETONI TE LEHTESUAR. Cmimi okazion 5000 euro

  POMPE ITALIANE E RE PER HEDHJE BETONI TE LEHTESUAR
  Shitet pompe italiane e re per hedhje betoni te lehtesuar (me kokrrize polisteroli,etj)!
  Mundeson hedhjen e betonit te lehtesuar deri ne 8 kate...
 8. Tirane, shes MAN 14-280 VOLIMI 99 M3-KAPACITETI MBAJTES 18t Viti 2002, 16.900 Euro

  Ngjyra.....: e bardhe

  MAN 14-280 VOLIMI 99 M3-KAPACITETI MBAJTES 18t
  KAMION MAN 14-280
  -VITI I PRODHIMIT 2002
  -FUQIA MOTORRIT 280 HP
  -PESHA MBAJTESE 7TON
  RIMORKIO---
  -VITI I PRODHIMIT 2010...
 9. Tirane, Shitet makineri per shtrim asfalti (finisher)

  Shitet makineri per shtrim asfalti(finisher)
  Shitet asfaltshtruese e markes Dynapac,ne gjendje shume te mire pune , me hapje krahesh deri ne 4m.
  Cmim okazional 17.500 euro.

  Kontakt :...
 10. Tirane, ofroj vend pune Operator makinerie per prodhim dhe mirembajtje

  Kompani prodhuese
  Kerkon te punesoje:
  Operator makinerie per prodhim dhe mirembajtje
  Kriteret qe duhet te plotesoje


  Arsimi I mesem (preferohet profesional )
 11. Tirane, ofroj vend pune Operator per makineri ambalazhimi

  Kompania Alba-Road sh.a kerkon te punesoje :


  - Operator per makineri ambalazhimi.

  Kriteret qe duhet te plotesoje  Arsimi I mesem teknik
 12. Tirane, ofroj vend pune Punetor per makineri CNC

  Kompani prodhimi kerkon punonjes qe ploteson kriteret e meposhtme:  Arsim i mesem profesional (ndertim,mekanik,elektrik etj)
  Te kete njohuri per makineri CNC,te njohe programin autocad
  ...
 13. Tirane, ofroj vend pune Magazinier

  Kompani prodhimi kerkon te punesoje
  Punetor per magazinen
  Kriteret qe duhet te plotesoje kandidati jane:


  Mosha deri 45 vjec
  Pervoje pune
  Patenta perben avantazh
 14. Tirane, ofroj vend pune Specialist Shitje

  Kompania ALBA ROAD kėrkon tėpunėsojėSpecialist shitje (full time)Pėrgjegjėsitė· Zhvillim I tregut dhe vendosje e mardhėnieve me klientė tė rinj· Krijimi I kontakteve me ndėrtues,...
 15. Tirane, ofroj vend pune Kompani prodhimi kerkon punonjes

  Kompani prodhimi kerkon punonjes qe ploteson kriteret e meposhtme:  Arsim i mesem profesional (ndertim, mekanik, elektrik etj)
  Te kete njohuri per makineri CNC,te njohe programin autocad
  ...
 16. Tirane, ofroj vend pune Mekanik mirembajtes per makineri industriale.

  Kompania Alba-Road sh.a kerkon te punesoje :

  Mekanik te profilit industri(operator &mirembajtje makineri-pajisje)

  Kriteret qe duhet te plotesoje  Arsimi I mesem teknik
 17. Tirane, ofroj vend pune Puntor Magazine

  Kompani prodhimi kerkon te punesoje
  Punetor per magazinen
  Kriteret qe duhet te plotesoje kandidati jane:


  Mosha deri 45 vjec
  Pervoje pune
  Patenta perben avantazh
 18. Tirane, ofroj vend pune Asistente per Departamentin Shitje- Marketing

  Kompani prodhimi kerkon:

  -Asistente per Departamentin Shitje- Marketing


  Kriteret qe duhet plotesoje  Diplome Bachelor ,perparesi per kandindatet nga...
 19. Tirane, ofroj vend pune Ekonomiste

  KOMPANI PRODHIMI KERKON EKONOMISTE


  Pervoje minimale pune 5-vite ne kompani prodhimi ose ndertimi.
  - Volumet kryesore te punes jane : Rregjistrim fatura Blerje, Kontroll ditor I Klienteve ,...
 20. Tirane, ofroj vend pune Financiere

  Kompani prodhimi kerkon financiere qe te plotesoje kriteret e meposhtme:


  - Pervoje minimale pune 5-vite ne kompani prodhimi ose ndertimi.
  - Volumet kryesore te punes jane :...
 21. Tirane, ofroj vend pune Kerkon specialist per mirembajtjen e mjeteve

  Kompani prodhimi kerkon specialist per mirembajtjen e mjeteve (kamione,autovetura) qe duhet te plotesoje kriteret e meposhtme:

  · Arsim i mesem profesional (mekanik,elektrik etj)
  · ...
 22. Tirane, ofroj vend pune me profil ndertim, mekanik, elektrik

  Kompani prodhimi kerkon punonjes qe ploteson kriteret e meposhtme:

  · Arsim i mesem profesional (ndertim,mekanik,elektrik etj)
  · Te kete njohuri per makineri CNC, te njohe...
 23. Tirane, ofroj vend pune Mekanik mirembajtes per makineri industriale.

  Kompani prodhimi kerkon mekanik mirembajtes per makineri industriale.

  Mosha mbi 30 vjec.

  Pervoje pune te pakten 5 vjecare.

  Ofrohen kushte te mira pune dhe pagese e kenaqshme.

  Dergoni CV...
Trego rezultatin 1 deri 23 nga 23