Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Neptun shpk; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 13 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.06 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Category Manager (TV)

  VACANCY
  Company Profile: Balfin Group is among the largest private investment groups in Albania The Group`s investment portfolio embraces activities of real estate development, retail sales,...
 2. Tirane, ofroj vend pune Product Trainer (IT)

  VACANCY

  Balfin Group is among the largest private investment groups in Albania. The Group`s investment portfolio embraces activities of real estate development, retail sales, commercial and...
 3. Shkoder, ofroj vend pune Kėshillues Klienti, Shkoder

  Balfin Group ėshtė njė ndėr grupet private investuese mė tė mėdha nė Shqipėri dhe rajon, i pranishėm me aktivitete pėr zhvillimin e pasurive tė paluajtshme, shitjet me pakicė, ofrimin e shėrbimeve...
 4. Durres, ofroj vend pune Kėshillues Klienti

  Balfin Group ėshtėnjė ndėr grupet private investuese mė tė mėdha nė Shqipėri dherajon, i pranishėm me aktivitete pėr zhvillimin e pasurive tė paluajtshme,shitjet me pakicė, ofrimin e shėrbimeve dhe...
 5. Tirane, ofroj vend pune Kėshillues Klienti

  VACANCY

  Balfin Group ėshtėnjė ndėr grupet private investuese mė tė mėdha nė Shqipėri dherajon, i pranishėm me aktivitete pėr zhvillimin e pasurive tė paluajtshme,shitjet me pakicė, ofrimin e...
 6. Vlore, ofroj vend pune Keshillues Klienti

  VACANCY

  Balfin Group ėshtė njė ndėr grupet private investuese mė tė mėdha nė Shqipėri dhe rajon, i pranishėm me aktivitete pėr zhvillimin e pasurive tė paluajtshme, shitjet me pakicė, ofrimin e...
 7. Tirane, ofroj vend pune Punėtor Ngarkim-Shkarkimi/Magazine

  Balfin Group ėshtė njė ndėr grupet private investuese mė tė mėdha nė Shqipėri dhe rajon, i pranishėm me aktivitete pėr zhvillimin e pasurive tė paluajtshme, shitjet me pakicė, ofrimin e shėrbimeve...
 8. Tirane, ofroj vend pune Director of Marketing, PR and Communication Department

  VACANCY
  Company Profile: Balfin Group is among the largest private investment groups in Albania. The Group`s investment portfolio embraces activities of real estate development, retail sales,...
 9. Elbasan, ofroj vend pune Keshillues Klienti

  VACANCY

  Balfin Group ėshtė njė ndėr grupet private investuese mė tė mėdha nė Shqipėri dhe rajon, i pranishėm me aktivitete pėr zhvillimin e pasurive tė paluajtshme, shitjet me pakicė, ofrimin e...
 10. Tirane, ofroj vend pune Koordinator i Dep.Marketing

  VACANCY


  Profili i kompanisė: Balkan Finance Investment Group ėshtė njė ndėr grupet private investuese mė tė mėdha nė Shqipėri dhe rajon, i pranishėm me aktivitete pėr zhvillimin e pasurive tė...
 11. Tirane, ofroj vend pune Kasier/e

  NJOFTIM PUNE
  Balfin Group ėshtė njė ndėr grupet private investuese mė tė mėdha nė Shqipėri dhe rajon, i pranishėm me aktivitete pėr zhvillimin e pasurive tė paluajtshme, shitjet me pakicė, ofrimin e...
 12. Tirane, ofroj vend pune Financier/e Dyqani

  Profili i kompanisė: Balfin Group ėshtė njė ndėr grupet private investuese mė tė mėdha nė Shqipėri dhe rajon, i pranishėm me aktivitete pėr zhvillimin e pasurive tė paluajtshme, shitjet me pakicė,...
 13. Durres, ofroj vend pune Financier/e Dyqani

  Profili i kompanisė: Balfin Group ėshtė njė ndėr grupet private investuese mė tė mėdha nė Shqipėri dhe rajon, i pranishėm me aktivitete pėr zhvillimin e pasurive tė paluajtshme, shitjet me pakicė,...
 14. Tirane, ofroj vend pune Director of Human Resources Department

  VACANCY

  Balfin Group is among the largest private investment groups in Albania. The Group`s investment portfolio embraces activities of real estate development, retail sales, commercial and...
 15. Vlore, ofroj vend pune Asistent/e Dyqani

  VACANCY
  Balfin Group ėshtė njė ndėr grupet private investuese mė tė mėdha nė Shqipėri dhe rajon, i pranishėm me aktivitete pėr zhvillimin e pasurive tė paluajtshme, shitjet me pakicė, ofrimin e...
 16. Tirane, ofroj vend pune Product Trainer

  VACANCY

  Balfin Group is among the largest private investment groups in Albania. The Group`s investment portfolio embraces activities of real estate development, retail sales, commercial and...
 17. Berat, ofroj vend pune Asistent/e Dyqani

  VACANCY
  Balfin Group ėshtė njė ndėr grupet private investuese mė tė mėdha nė Shqipėri dhe rajon, i pranishėm me aktivitete pėr zhvillimin e pasurive tė paluajtshme, shitjet me pakicė, ofrimin e...
 18. Korce, ofroj vend pune Keshillues Klienti

  VACANCY

  Balfin Group ėshtė njė ndėr grupet private investuese mė tė mėdha nė Shqipėri dhe rajon, i pranishėm me aktivitete pėr zhvillimin e pasurive tė paluajtshme, shitjet me pakicė, ofrimin e...
 19. Tirane, ofroj vend pune Catergory Manager (Accessories)

  VACANCY
  Company Profile: Balfin Group is among the largest private investment groups in Albania The Group`s investment portfolio embraces activities of real estate development, retail sales,...
 20. Tirane, ofroj vend pune Magazinier

  Balfin Group ėshtė njė ndėr grupet private investuese mė tė mėdha nė Shqipėri dhe rajon, i pranishėm me aktivitete pėr zhvillimin e pasurive tė paluajtshme, shitjet me pakicė, ofrimin e shėrbimeve...
 21. Fier, ofroj vend pune Keshillues Klienti

  Balfin Group ėshtė njė ndėr grupet private investuese mė tė mėdha nė Shqipėri dhe rajon, i pranishėm me aktivitete pėr zhvillimin e pasurive tė paluajtshme, shitjet me pakicė, ofrimin e shėrbimeve...
 22. Tirane, ofroj vend pune Treasury Supervisor

  VACANCY
  Balfin Group is among the largest private investment groups in Albania. The Group`s investment portfolio embraces activities of real estate development, retail sales, commercial and...
 23. Vlore, ofroj vend pune Asistent/e Dyqani

  Balfin Group ėshtėnjė ndėr grupet private investuese mė tė mėdha nė Shqipėri dherajon, i pranishėm me aktivitete pėr zhvillimin e pasurive tė paluajtshme,shitjet me pakicė, ofrimin e shėrbimeve dhe...
 24. Vlore, ofroj vend pune Financier/e Dyqani

  Profili i kompanisė: BalfinGroup ėshtėnjė ndėr grupet private investuese mėtė mėdha nė Shqipėri dhe rajon, i pranishėm me aktivitete pėr zhvillimin epasurive tė paluajtshme, shitjet me pakicė,...
 25. Pogradec, ofroj vend pune Kėshillues Klienti

  VACANCY

  Balfin Group ėshtėnjė ndėr grupet private investuese mė tė mėdha nė Shqipėri dherajon, i pranishėm me aktivitete pėr zhvillimin e pasurive tė paluajtshme,shitjet me pakicė, ofrimin e...
 26. Tirane, ofroj vend pune Commercial Analyst

  VACANCY
  Company Profile: Balfin Group is among the largestprivate investment groups in Albania The Group`s investment portfolio embracesactivities of real estate development, retail sales,...
 27. Tirane, ofroj vend pune Trade MRK Specialist

  VACANCY

  Company Profile: Balfin Group is among the largest private investment groups in Albania. The Group`s investment portfolio embraces activities of real estate development, retail sales,...
 28. Tirane, ofroj vend pune Kėshillues Klienti

  VACANCY

  Balfin Group ėshtė njė ndėr grupet private investuese mė tė mėdha nė Shqipėri dhe rajon, i pranishėm me aktivitete pėr zhvillimin e pasurive tė paluajtshme, shitjet me pakicė, ofrimin e...
 29. Shkoder, ofroj vend pune Kėshillues Klienti

  VACANCY

  Balfin Group ėshtė njė ndėr grupet private investuese mė tė mėdha nė Shqipėri dhe rajon, i pranishėm me aktivitete pėr zhvillimin e pasurive tė paluajtshme, shitjet me pakicė, ofrimin e...
 30. Tirane, ofroj vend pune Group Categories Manager

  VACANCY

  Balfin Group is among the largest private investmentgroups in Albania. The Group`s investment portfolio embraces activities of realestate development, retail sales, commercial and...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 387
Faqja 1 nga 13 1 2 3 4