Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Studio Ligjore Karaj; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.03 Sekonda.

 1. Shqiperi, - Sherbime juridike dhe perfaqesim ne gjykate

  Shėrbimet qė kryen janė:
  1. Konsulencė juridike per ceshtje
  2. Civile, tregtare, familjare,
  3. Penale
  4. Administrative
  5. hartimin e dokumentacionit ligjor
  6. hartim...
 2. Tirane, ofroj vend pune Kuzhinier/Kuzhiniere

  Kerkoj kuzhinier/e me eksperience per restorant te vogel peshku ne qende rte Tiranes.

  Cel. : 0698359553
 3. Tirane, ofroj vend pune Kuzhiniere

  Kerkohet kuzhienre per nje restorant te vogel peshku ne qender te Tirane.
  Personi i intersuar duhet te dije te gatuaj peshkun dhe te telefonoje ne numrin e mesiperm.

  Cel. : 0698359553

  Cel. :...
 4. Tirane, kerkohet part time mbasdite Praktike profesionale ne Klinike Dentare

  Kerkohet vajze per te bere praktiken prane nje klinike dentare. Orar i pjesshem.

  Cel. : 0696679006
 5. Shqiperi, - Ofrojme konsulence juridike dhe perfaqesim ne gjykate me cmi

  Ofrojme konsulence juridke, perpilim kerkese padie, perpilim kerkesash per institucione te ndryshme, parashtresash dhe kerkesash per gjykate duke i instruktuar per tu paraqitur edhe vete pala duke...
 6. Shqiperi, Sherbime juridike dhe perfaqesim ne gjykate

  Shėrbimet qė kryen janė:
  1. Konsulencė juridike
  2. hartimin e dokumentacionit ligjor
  3. hartim kontratash
  4. hartim marrėveshjesh
  5. pėrgatitjen e kėrkesave
  6. pėrgatitjen e kėrkesė padive...
 7. Shqiperi, ofrohet Sherbime juridike

  Studio Ligjore "Karaj" e zhvillon aktivitetin e saj nė Tiranė si dhe nė qytetet kryesore tė Shqipėrisė duke ofruar shėrbime ligjore me pėrkushtim maksimal dhe profesional.
  Gjithashtu kjo zyrė nė...
 8. Shqiperi, ofrohet Ofroj sherbime juridike

  Studio Ligjore "Karaj" e zhvillon aktivitetin e saj nė Tiranė si dhe nė qytetet kryesore tė Shqipėrisė duke ofruar shėrbime ligjore me pėrkushtim maksimal dhe profesional.
  Gjithashtu kjo zyrė nė...
 9. Shqiperi, - Sherbime Juridike-Agjent sigurimesh

  Studio Ligjore "Karaj" e zhvillon aktivitetin e saj nė Tiranė si dhe nė qytetet kryesore tė Shqipėrisė duke ofruar shėrbime ligjore me pėrkushtim maksimal dhe profesional.
  Gjithashtu kjo zyrė nė...
Trego rezultatin 1 deri 9 nga 9