Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: ZZ Group; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: kerkimi zgjati0.02 Sekonda; gjeneruar para 50 Minutash.

 1. ! Tirane, ofroj vend pune Operatore telemarketingu - nė gjuhėt Gjermane ose Italiane

  ZZ GROUP kėrkon tė punėsojė opetatore telemarketingu nė gjuhėn Gjermane ose Italiane

  Ofrojme:

  – Paga te kenaqshme dhe konkuruese ne treg.
  – Kontrate te rregullt ne baze te kodit te punes
  –...
 2. Tirane, ZZ Group kerkon te punesoje part dhe full time Operatore per gjuhet Italiane ose Gjermane

  Z-Z Group kerkon te punesoje part dhe full time Operatore ne gjuhen Italiane,Gjermane

  Mundesi page ne baze te standarteve europiane dhe nje ambjent dinamik pune.

  Ofrojme:

  – Paga te kenaqshme...
 3. Tirane, ofroj vend pune Operatore telemarketingu - nė gjuhėn Italiane

  ZZ GROUP kėrkon tė punėsojė operatorė telemarketingu nė gjuhėn Italiane

  Ofrojme:

  – Paga te kenaqshme dhe konkuruese ne treg.
  – Kontrate te rregullt ne baze te kodit te punes
  – Mundesi...
 4. Tirane, ofroj vend pune Operatore telemarketingu Spanjisht

  ZZ group shpk kerkon te punesoje opetatore telemarketingu ne gjuhen Spanjolle

  KERKOHET:

  -Disponibilitet pune Full Time
  -Te kene aftesi te mira komunikimi
  -Te kene aftesi per te punuar ne grup...
 5. Tirane, ZZ Group kerkon te punesoje operatore ne gjuhen Gjermane

  Z-Z Group kerkon te punesoje operatore ne gjuhen Gjermane
  Mundesi page ne baze te standarteve europiane dhe nje ambjent dinamik pune.

  Ofrojme
  – Paga te kenaqshme dhe konkuruese ne treg.
  –...
Trego rezultatin 1 deri 5 nga 5