Albacall
kliko
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: ola1 sh.p.k; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Financiere

  Kompania OLA 1 shpk kerkon te punesoje per nevojat e saj nje Financiere e cila duhet te plotesoje kriteret e meposhtme:

  Aftesite dhe Kualifikimet :

  Diplome Master te Shkolles se Larte, dega...
 2. Tirane, ofroj vend pune Manaxhere Shitjesh

  OLA 1 shpk (www.ola1.com) kerkon te punesoje Manaxhere Shitjesh (Femer) ku detyrat kryesore jane:
  1. Komunikim me klientet nepermjet kontakteve te drejtperdrejta ose jo, lidhur me prezantimin e...
 3. Tirane, ofroj vend pune Koordinatore Prodhimi

  OLA 1 shpk (Prodhim, Tregtim Artikuj Promocioni dhe Veshje Pune) Kerkon te punesoje Koordinatore Prodhimi ku detyrat kryesore jane:

  1. Koordinimin e punes midis Departamentit te Shitjeve /...
 4. Tirane, ofroj vend pune Modeliste

  OLA 1 shpk (www.ola1.com) kerkon te punesoje nje Modeliste.
  Kandidatet duhet te jene me Arsim te Larte ose Arsim Profesional ne fushen e Modelizmit dhe me eksperience pune mimimuni 2 -vjecare ....
 5. Tirane, ofroj vend pune Graphic Designer

  OLA 1 shpk (www.ola1.com) kerkon te punesoje Graphic Designer me keto kualifikime:

  1. Diplome Universitare ne kete fushe.
  2. Eksperience pune te pakten 2 vjet, ku te kete kryer funksione/detyra...
Trego rezultatin 1 deri 5 nga 17