Albacall
kliko
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: klaus..; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Borsh, jepen me qera hyrje dhe dhoma plazhi Kati 1 (20meter larg detit)

  Zona/Rruga : Borsh

  Borsh, jepen me qera hyrje 1+1 per 4 persona dhe garzoniere per 2 persona 20 meter larg detit.
  Totalisht te mobiluara me gatim, kondicioner, me te gjitha kushtet 20 meter nga...
 2. Radhime(Vlore), jap me qera apartament ne plazh Kati 3, 70 m2

  RADHIME JEPET ME QERA APARTAMENT I RI 70 m2 (1+1)KATI I TRETE ME ASHENSOR 60 METER LARG DETIT.
  APARTAMENTI PERBEHET NGA DHOME GJUMI, GUZHINE, SALLON, TUALET, BALLKON ME PAMJE NGA DETI.
  TOTALISHT...
 3. Berat, shes Frigorifer Kamioni

  OKAZION !!! URGJENT Shitet frigorifer kamioni me motor 3 fazor,(Benz Atego 1828)perdoret me nafte ose me korent. Permasat jane 7.10 me 2.60 me 2.70.Mund te perdoret te montohet ne kamion ose si dhome...
 4. Berat, shes Pedan Kamioni

  OKAZION!!! Shitet Pedan Kamioni ne gjendje shume te mire.Per me teper telefononi ne nr 069 53 86 338

  Cel. : 0695386338
 5. Berat, Shes sende per femije bebe

  OFERT Shes sende per femije bebe: krevat, tavolin buke, rethore per te ecur, boks, lodra te ndryshme me muzik, karoc 3 ne 1 etj.Sendet jan te firmave te njohura dhe shume pak te perdorura.Per me...
Trego rezultatin 1 deri 5 nga 5